Je tu sľúbený a očakávaný druhý diel Zo zákulisia Bella Rose! V prvom dieli sa vám predstavilo 6 zamestnancov a dnes sa zoznámite s ďalšími piatimi! Že ste nestihli prvý diel? Nevadí, nájdete ho tu ► Ako bývame vol. 1. Nahliadnite pod pokrievku Bella Rose a zistite, akým produktom sme neodolali a ako sme ich zakomponovali u nás doma. Urobte si lahodnú kávu, pohodlne sa usaďte a dajte sa do čítania ♥

Dara – projektová manažérka

Hlášku „Už to klepe na pupek!“ z nesmrteľnej komédie Slunce, seno a pár facek si pripomínam každý deň, keď sa na seba pozriem do zrkadla. A tak niet divu, že som sa so zariaďovaním izbičky za posledný mesiac radšej poponáhľala. 🙂

Našťastie pre mňa (a aj to malé v brušku) pracujem na mieste, kde sa mi veľa krásnych a užitočných vecí do detskej izbičky samo ponúka. Vyhnem sa tak dlhým radom v obchodoch, kde sa aj tak len málokedy trafia do môjho vkusu – tomu totiž lahodí minimalistický škandinávsky štýl! V duchu škandinávskeho štýlu sa nesie aj celá detská izbička. Ladila som ju do pastelových farieb, ktorým dominuje hlavne ružová (prečo asi? 🙂 a mätová, zvyšok interiéru dopĺňajú odtiene šedej a bielej farby.

Z Bella Rose som mala vyhliadnutých niekoľko kúskov, ktoré boli absolútnym „must have“. Chcela som po celej izbičke veľa svetielok, nech sa malá v tme nebojí bubákov. Kúpila som teda svetelný LED drôtik do baldachýnu pre pokojné zaspávanie, roztomilú lampičku ducha, pretože nie všetci duchovia musia nutne naháňať hrôzu, väčšiu lampičku medvedíka Nanuka, na ktorej ma baví možnosť regulovať intenzitu osvetlenia, lightbox s písmenkami a nežné lampióniky. Veľkým pokušiteľom mojej peňaženky sú prekrásne plagáty a doplnky od značky MRS. MIGHETTO, tým nemôžem nikdy odolať! Do izbičky už pristál plagát Miss Bella a závesná dekorácia Miss Alice – a práve na mňa kolegyňa kričí, že naskladnili novú limitovanú kolekciu, pomoooc! 🙂

K postieľke som pristavila mäkučký bavlnený koberec od značky Bloomingville, ktorá je tiež jedným z mojich favoritov. Dôkazom je aj séria poličiek v pastelovej ružovej farbe naproti postieľke – samozrejme poctivo ovešaná lampiónmi. 🙂 Niekto by povedal, že už mám hotovo, ale nemýľte sa – roztomilých dekorácií v škandinávskom štýle nie je nikdy dosť! Ale vysvetľujte to môjmu manželovi … 🙂

Detská izbička

Honza – starostlivosť o zákazníkov

Čajový set z čiernej liatiny od Madam Stoltz si u mňa doma rozhodne neoddýchne. Aspoň jeden nálev si doprajem takmer každý deň, zvyčajne neskoro večer, kedy sa všetko okolo utíši a ja mám čas si dať záležať na príprave perfektnej šálky Zelenovlasej opice, alebo Touaregu s trochou trstinového cukru. Riad od Madam Stoltz je veľmi kvalitný a každý kúsok je jedinečný. Určite plánujem zbierku rozširovať, aktuálne pokukuje po nejakej peknej šálke na kávu.

Honza

Janča – starostlivosť o balíčky

Značka Bloomingville mi skrátka prirástla k srdcu a tieto štýlové kvetináče sa navyše skvele hodia na náš široký parapet. Ako som do nich dala kvety, ihneď rozjasnili celú izbu. V blízkej dobe si hodlám dopriať ďalšie kúsky od tejto značky. Je to moja srdcovka.

Kvetináče u Janči doma

Peťa – copywriterka a sociálne siete

Obľúbený produkt v Bella Rose? Jednoznačne dózička značky Chic Antique. Nedávno som sa presťahovala z Prahy za priateľom do Znojma, kde sme rekonštruovali celý byt. Určite si viete predstaviť, ako to vyzerá, keď sa sťahujete z dievčenského kráľovstva do spoločného bývania. Žiadne gumičky a šperky ležiace voľne na umývadle už nepripadali do úvahy, ale táto krásna dózička s prepracovanou kvetinou na viečku zachránila situáciu a nedobytne stráži všetky cennosti a šperky v našej novej kúpeľni v romantickom štýle. „Nemáte podobnú aj na cukor do kuchyne?“ Áno, verte alebo nie – nakoniec priateľ rozhodol, že druhá dózička nám bude zdobiť poličku v kuchyni!

Petina dózička na umývadle

Jíťa – starostlivosť o balíčky

Milujem kvety a potrebujem ich mať neustále okolo seba. Rada im doprajem štýlové kvetináče, v ktorých ich krása ešte viac vynikne. Kvetináče som si zaobstarala od značky BloomingvilleTine K Home. To sú moje srdcovky. Čomu ale ešte v Bella Rose neodolám, sú sviečky! Príliš si nepotrpím na kvetinové a ovocné vône, ale svieže u mňa vždy nájdu miesto. Milujem vôňu Rain a Serenity – krásne mi prevoňajú celý dom a zlá nálada je hneď fuč.

V kuchyni mi zase nesmú chýbať hrnčeky a tanieriky od Ib Laursen. Myslím, že je to obľúbená značka väčšiny kolegýň. Páči sa mi, že si môžete vybrať z veľkého množstva farieb podľa toho, ktorá sa vám bude hodiť domov. Po čom najnovšie nenápadne pokukujem? Momentálne nám dorazila nová várka jarných sviečok a voskov Yankee Candle, takže ďalší nákup je jasný!

Kvetináče u Jitky

Máte aj vy doma nejaký obľúbený kúsok z Bella Rose? Napíšte nám ho do komentárov, nech sa môžeme navzájom inšpirovať ♥

Krásne slnečné jarné dni

praje Míša a tím Bella Rose.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!