Ako ste si iste všimli, každý mesiac vyberáme bývanie jedného z vás a snažíme sa inšpirovať ostatných k zariadeniu útulného domčeka a vytvoreniu dokonalej škandinávske atmosféry. Zatiaľ sa nám to darí skvele a to predovšetkým vďaka vám! Preto by sme vám dnes na oplátku radi ukázali, ako bývame my – zamestnanci Bella Rose. Denne sme obklopení všetkými možnými krásnymi doplnkami a dekoráciami a len ťažko môžeme odolať. Niekedy je to odriekanie naozaj ťažké, to nám verte! Škandinávsky štýl je skrátka naša láska, a preto u nás nenájdete nikoho, komu by aspoň jedna vec nespríjemňovala deň.

Za každú cenu sa snažíme vychutnávať každodenné maličkosti a robiť si deň krajší, či už pohľadom na kvety v štýlovom kvetináčiku, zapálenú voňavú sviečku (na nich sme tak trochu závislí), dobrotami z riadu, z ktorého všetko chutí oveľa lepšie alebo nábytkom bez ktorého by domov nebol domovom. Akým produktom sme neodolali a ako sme ich doma zakomponovali do bežného života? Nakuknite do zákulisia Bella Rose a inšpirujte sa našimi obľúbenosťami ♥

Lucka – starostlivosť o zákazníkov

Foto s riadom Bloomingville

Milujem modrú, milujem zvieratká a rozhodla som sa nikdy nevyrásť. Preto je Bloomingville mojou najobľúbenejšou značkou a teším sa, až si svoju zvieraciu zbierku rozšírim o ďalšie kúsky.

Renča – starostlivosť o balíčky

Foto s Green Gate riadom

Značku Green Gate som si obľúbila kvôli rozmanitým vzorom, ktoré mi pripomínajú staré dobré časy a vidiek. Výrobca príde vždy s nápaditou kolekciou, z ktorej si môžem vybrať z každého niečo. V mojej kuchyni je už pekná zbierka a podľa nálady si každý deň vyberiem iný hrnček – s uškom, bez uška… je to pre mňa dôležitá vec na vytvorenie pohodovej atmosféry a vychutnanie si čerstvo namletej kávy. Aj keď moje poličky takmer „praskajú vo švíkoch“, už teraz viem, že sa moja Green Gate rodinka čoskoro rozrastie o ďalšieho člena.

Andy – grafička

Dózičky House Doctor

Keďže je kuchyňa mojím obľúbeným útočiskom, chcem, aby všetky ingrediencie a veci mali svoje miesto. Mám rada jednoduché veci, ktoré potešia oko, ale tiež splnia svoj účel, takže tieto sklenené dózičky s elegantným zlatým klipom od značky House Doctor boli jasná voľba. Oceňujem ich pevnosť, kedy nemám strach, že sa niekde niečo odlomí alebo odpadne, takže oriešky, semienka a všetky ostatné dobrôtky sú vo svojom domčeku v úplnom bezpečí.

Zálusk mám úprimne asi tak na polovicu nášho sortimentu, avšak ak mám niečo vybrať, tak je to napríklad čajová kanvica od značky Kähler, nástenné hodiny KARLSSON, porcelánová cukornička od House Doctor, alebo absolútne božská netradičná a napriek tomu jednoduchá stolná lampa od Madam Stoltz.

Anet – email marketing a copywriterka

Mám rada tmavé farby, svetielka a nordic štýl, a preto pre mňa bola čierna mramorová tácka od Madam Stoltz, fialová vázička Kählersvetelná reťaz od Star Trading jasnou voľbou. Tiež mám slabosť pre voňavé sviečky – už ich mám doma toľko, že ich nemám skoro kam dávať. Hlavne tie od Village Candle alebo DW home voňajú úžasne! Do budúcnosti si tajne robím zálusk tiež na sviečku s vôňou polárnej žiary od Skandinavisk a vázičke Kähler by som rada zaobstarala spoločníka v podobe veľkej vázy s perleťovými prúžkami od rovnakej značky. Mohla by som ešte pokračovať ďalej, ale to by sme tu boli do zajtra 🙂

Anka – nákupkyňa

Produkty z Bella Rose

Dôležitou súčasťou vnímania konkrétnych miest je pre mňa vôňa. Kto by nemal rád ten pocit, keď za sebou zabuchne vchodové dvere po dlhom dni v práci a nadýchne sa z plných pľúc vône domova? Aj preto mám rada čerstvo vyprané prádlo na sušiaku v predsieni, rezané kvety a vonné sviečky všade po byte.

S tým je samozrejme spojená rozsiahla zbierka váz – od dánskej značky Kähler (ako fialová Hammershøi na fotke) mám doma dokonca hneď dve. Rozhodne u nás doma nesmie chýbať ani voňavá sviečka od Skandinavisk. Vôňu Nordlys (na fotke) sme vypálili pred Vianocami, teraz si už druhýkrát užívam vôňu borovicového lesa Skog.
Z Bella Rose mám toho doma kopu. Mám veľmi rada značku OYOY (vankúš a prehoz na fotke), ktorá pracuje s ekologickými materiálmi a vyniká ako hravo sofistikovaným dizajnom, tak i výnimočnou kvalitou.

Už dlhšiu dobu mám vo výhľade vlnenú deku s leknami od Fine Little Day, ktorú som si niekedy vlani vypožičala na fotenie a stále na ňu nemôžem zabudnúť!

Miša – copywriterka

Cooee vázička

Zamilovala som sa do svetlých farieb v nordic štýle a za tú dobu, čo tu pracujem, sa moja láska ešte prehĺbila. K tomu u mňa doma nájdete aj vonné sviečky. Veľa vonných sviečok! Zbožňujem prevoňaný byt. Medzi mojich favoritov patria sviečky Village Candle, Yankee CandleWoodWick. Veľmi si nepotrpím na ovocné a kvetinové vône, za to vôňam ako ovsené sušienky, bambucké maslo a našuchorené uteráky nikdy neodolám!

Okrúhla vázička s matným a hebučkým povrchom v púdrovo ružovej farbe je ďalšou z mojich „must have“ vecí, ktorá už má u mňa doma čestné miesto. Najradšej v nej mám vetvičky alebo malinké kvetinky. Teraz na jar mi z nej vykúkajú vetvičky s bahniatkami a nemôžem sa na ňu vynadívať.

Môj wishlist sa neustále plní novými vecami a nie som si istá, či vôbec niekedy skončí. Momentálne mám zálusk na nové hodinky Cluse, aby som ich mohla nosiť na striedačku s mojimi La Bohéme a tiež papierníctvo Rifle Paper Co.

Spoznajte nás ešte viac! Na našom e-shope sme sa vám predstavili a vybrali naše obľúbené produkty. Nájdete nás tu> výber tímu Bella Rose

Krásne okamihy

praje tím Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!