Ako ste si možno stihli všimnúť, mesiac máj je u nás v Bella Rose v znamení kvetín, a tak sme neváhali ani chvíľočku a usporiadali workshop na kvetinové čelenky! Všetci sme z neho boli ohromne nadšení. Niektorí z tímu síce prejavili menšie obavy zo svojho umu, ale pod skvelým vedením našej šikovnej nákupkyne Anky sme to všetci zmákli na výbornú. A ako to celé prebiehalo?

Prvá úloha bol jasná. Nakúpiť kvetyfloristické potreby. Do veľkoobchodu sa vydala práve Anka a podľa jej slov mala čo robiť, aby to tam nekúpila všetko. „Keby v miestnosti s rezanými kvetmi nebola taká zima a ja som na sebe nemala letné šaty, stojím tam pravdepodobne doteraz. Vyberala som schválne také kvety, ktoré sú pekné i usušené – drobné ružičky, nevestin závoj, malé eukalypty alebo napríklad bodliaky.“ hovorí Anka.

Kvety vo veľkoobchode
My sa jej vôbec nečudujeme. Toľko krások na jednom mieste!

Akonáhle bolo všetko pripravené, zišli sme sa a workshop mohol začať. Ako predlohu sme použili návod v našom jarnom lookbooku. Ak ste ho ešte nevideli, tak kliknite na tlačidlo nižšie a šup pre návod

Jarní lookbook

Toto kreatívne popoludnie bolo super, veľmi nás potešilo, aké krásne výtvory sa nám podarili. Vzhľadom na to, že aj uschnuté venčeky vyzerajú stále krásne, môžeme sa z nich tešiť ešte veľmi dlho. Oddýchli sme si od práce, prišli na iné myšlienky a hlavne sme sa skvele bavili! Poďte sa pozrieť, ako workshop prebiehal a načerpajte inšpiráciu.

Týmto by sme na vás radi túto skvelú atmosféru preniesli a dúfame, že aj vy sa inšpirujete a vyrobíte si jeden venček do vlasov pre seba. Alebo pokojne celý veniec, ktorý si môžete zavesiť na vchodové dvere – určite vám ho budú závidieť všetci susedia! Venček nemusíte mať len vo vlasoch, doma bude krásnou jarnou dekoráciou, ktorá vás len tak neomrzí.

Vyrábate si tiež na jar nejaké kvetinové dekorácie? Pošlite nám inšpiráciu do komentárov alebo na Instagram pod hashtag #bellarosecz #bellarosesk 🙂

Krásne voňavé dni

praje Míšatím Bella Rose

 

Vyberte si jarné doplnky a dekorácie, ktoré vám vytvoria dokonalú atmosféru ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!