Jemnosť, elegancia a nadčasový vzhľad, ktorý pohladí po duši zakaždým, keď vojdete do kuchyne. Bastion Collections je značka, ktorá si uchvátila srdcia milovníkov elegancie po celom svete. A možno práve preto nájdete naprieč jej produktmi malé srdiečko, ktoré je pre značku typické. Poďte sa o Bastion Collections dozvedieť viac a objavte, čo sa ukrýva za tvorbou krásnych šálok, tanierikov, misiek a ďalšej keramiky pochádzajúcej až z Holandska.

keramika Bastion Collections
Keramika Bastion Collections je nadčasová, elegantná a jemne romantická. Páči sa vám?

Malá rodinná firma Bastion Collections

Bastion Collection je menšia rodinná firma založená už v roku 1989. Už vyše tri desiatky rokov vyrába keramiku s elegantným a moderne romantickým nádychom, a to vždy v menších sériách. Nová kolekcia uzrie svetlo sveta vždy dvakrát do roka a zaujímavé je, že len zriedka sa v novej kolekcii opakujú rovnaké kúsky. Ak sa teda do niektorého zamilujete, radšej dlho neotáľajte. 🙂

Aj napriek tomu, že sa produkty s každou novou kolekciou Bastion mierne líšia, vždy sú navrhnuté s citom tak, aby sa vzájomne skvele dopĺňali a ľahko kombinovali. Značka zostáva verná svojej palete farieb, teda najmä bielej, čiernej, sivej a veľmi jemnej sivohnedej, takže každý kúsok je svojím základom veľmi podobný.

Velikonoční keramika Bastion Collections
Biela, čierna, sivá, béžovosivá. Paleta farieb pri Bastion Collections je príjemne neutrálna a nadčasová.

Srdiečko ukryté na každom produkte

Dizajnérky v Bastion Collections zostávajú verné aj vzorom. Na keramike natrafíte väčšinou na prúžky, tenkú čiernu linku, milé nápisy alebo srdiečka. Práve srdiečko je pre značku veľmi typické a nájdete ho zakomponované v každom dizajne – niekedy pod nápisom, niekedy na dne hrnčeka a inokedy je potlač srdiečok po celom obvode.

Zabudnite však na gýčovitý dekor, naopak. Vzory od Bastion sú striedme, elegantné a v kombinácii s nenápadnými farbami nebudú nikdy pôsobiť príliš výstredne. Vďaka tomu ich milujú ženy naprieč krajinami aj obľúbenými štýlmi.

Šálky Bastion Collections
Na dne hrnčekov Bastion Collections vás môže čakať milé prekvapenie!
Konvice a cukřenka Bastion Collections
Okrem šálok nájdete u Bastion Collections tiež kanvice na čaj a keramické cukorničky. So srdiečkami, samozrejme!
Keramika Bastion Collections
Zo širokej škály produktov si určite vyberiete! Všetko sa navyše krásne dopĺňa vzorom aj farbou.

Bastion Collections: Z domčeka v Holandsku do celého sveta

Zázemie značky by ste našli v typicky holandskom domčeku s množstvom svetla, svetlým nábytkom a vybavením. Na prvý pohľad sa v ňom odráža ženskosť aj celkový koncept produktov, ktoré sú rovnako vzdušné a príjemné na pohľad ako interiér firmy. Produkty ako také vynikajú vysokým podielom ručnej práce, nielen do ich navrhovania je teda primiešaná osobitosť a starostlivosť.

Na každom detaile záleží a na všetkých kúskoch je to vidno. Kvalitnou hrubostennou keramikou a presnou maľbou počnúc, krásnymi škatuľami so srdiečkami, v ktorých tovar vždy prichádza do nášho skladu, končiac.

Polštáře Bastion Collections
Kancelárie Bastion Collections, kde vznikajú všetky krásne nápady.

Keramické hrnčeky aj poháre na latte. Ktorý kúsok vám padne do oka?

Okrem keramického riadu, stojanov na torty alebo kuchynských dóz ste si od značky obľúbili aj produkty zo skla. Najmä roztomilé poháre s nápismi, vysoké poháre na cafe latte, úložné dózičky aj originálne sklenené hrnčeky, z ktorých chutí čaj skrátka vždy o kúsok lepšie.

Krásne prestretému stolu pomôžu aj sklenené karafy alebo napríklad látkové obrúsky, ktoré svojimi vzormi príjemne dopĺňajú sklo aj porcelán.

Bastion Collections

Darček, s ktorým nešliapnete vedľa

Najmä hrnčeky sa stali veľmi obľúbeným darčekom pre vašich blízkych. Ich krásne neutrálne motívy sa totiž hodia takmer do každej domácnosti, a tak potešia každého, kto si produkty od Bastion rozbalí.

Hrnek Bastion Collections
Hrnčeky Bastion Collections sú kvalitné a nadčasové, vydržia vám preto mnoho rokov.

Stihli ste sa zamilovať do značky, na ktorú sa vždy tešíme aj my v Bella Rose? Pokiaľ potrebujete ešte chvíľku, mrknite na celú našu ponuku a vyberte si jemne romantický kúsok do svojej kuchyne. Uvidíte, že si ráno bez Bastion Collections hrnčeka už nedokážete predstaviť!

Príjemné skrášľovanie vašej kuchyne vám praje

Míša & Bella Rose

Pozrite sa u nás nielen na Bastion Collections, ale aj na ďalšie kúsky, ktoré si zamilujete:

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!