Letné počasie priam láka vyraziť s rodinou alebo s priateľmi do parku a užiť si pravý nefalšovaný letný piknik. Hľadali sme v našom sortimente čo na piknik. Nebolo vôbec ťažké nájsť bytové doplnky a riad, ktoré Vám na pikniku nielen že rozhodne nesmú chýbať, ale predovšetkým také, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Všetko, na čo nezabudnúť, sme pre Vás pripravili v špeciálnej kategórii: Letný piknik.


Piknikové deky

Základom každého pikniku by mala byť pikniková dekaNašou najobľúbenejšou piknikovou dekou v tomto období je vlastne univerzálny prehoz od IB Laursen posiaty hviezdami. Deka, ktorú si vyberiete by mala byť dostatočne veľká, aby ste sa do nej vošli a zároveň nie príliš tenká, aby Vás nechladila zem (predovšetkým večer a po ráne).

Všetky deky a prikrývky si môžete prezrieť v sekcii: Přikrývky a přehozy


Nerozbitný riad

Ak si chcete dopriať piknik na úrovni, nemali by ste zabudnúť na riad. Samozrejme, že si so sebou môžete pribaliť svoje obľúbené domáce riady, ale nezabudnite, že sa môžu rozbiť.

Preto je výborný nápad zaobstarať si nerozbitné riady. V našej ponuke nájdete krásne a odolné riady z melamínu. Naše najobľúbenejšie melamínové riady od značky RISE a vyniká veselými farbami, ktoré pre letný piknik ako stvorené. V melamínovom prevedení môžete zaobstarať aj príbory.

Melaminový talíř - zeleno fialovýMelaminový talíř fialovýHrneček z melaminuMelaminový hrnek zelenina

 

Úložné boxy na pochúťky

Čo dobrého na piknik? Nakrájajte ovocie, syry, oriešky. Pripraviť môžete tiež šalát, domáce nátierky alebo pripraviť kuracie paličky. Ideálne pre prepravu všetkých týchto pochúťok budú plastové dózy a boxy.


Piknikový kôš

Už máte pripravené riady aj uvarené pochúťky, deku a obrúsky a ostatné doplnky? Tak teraz to už len všetko zabaľte. Kam? No predsa do piknikového koša!

Piknik:)

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!