Chcete tento rok na Vianoce darovať niečo naozaj osobné? Alebo hľadáte originálnu vianočnú dekoráciu? Skúste to s anjelikmi a soškami Willow Tree!

Anjel strážny

Anjel strážny

 

Sošky a figúrky Willow Tree si vás okamžite získajú svojim osobitým čarom, ktoré im už takmer dvadsať rokov vdychuje americká umelkyňa Susan Lordi. Ticho a bez slov, iba prostredníctvom reči tela vyjadrujú tieto drobné figúrky pozitívne ľudské emócie, pocity a vlastnosti s neuveriteľnou silou, ktorá každého zasiahne priamo do srdca.

 

Natočenie tela, sklon hlavy a gestá rúk predsa i nám mnohokrát stačia na vyjadrenie náklonnosti, nehy, potreby blízkosti, odvahy, nádeje … A sošky Willow Tree toto všetko stelesňujú dokonale.

 

Ticho

Tichšie

 

Figúrky sú vyrobené z umelej živice, verne imitujúcej drevo podľa ručne vyrezávaných originálov. Každá soška je potom ručne domaľovaná a dozdobená. Typickým prvkom je absencia tvárových kontúr, postavy s nami aj medzi sebou komunikujú iba gestami. Svoje posolstvo nám tak len naznačujú, interpretácia už je na nás. A práve to robí z figúrok Willow Tree veľmi osobný darček – pre obdarovaného i pre toho, kto ho venuje.

Dôvera

Dôvera

Anjeli

Kedy inokedy, než práve na Vianoce, by do našich domovov mali zavítať anjeli a rozdávať radosť, nádej, láskuharmóniu? Figúrky anjelov Willow Tree budú nielen úžasným vianočným darčekom zo srdca pre vašich blízkych, ale aj pôsobivou dekoráciou, ktorá podčiarkne kúzelnú vianočnú atmosféru u vás doma. Niektorí anjelici sú opatrení pútkom na zavesenie a tak nimi môžete dozdobiť vianočný stromček.

Anjel nádeje

Anjel nádeje

„Túto krásnu figúrku som dostala na minuloročné Vianoce od môjho 16-ročného syna. Chcel mi tým pripomenúť, že v živote vždy existuje nádej. Ten rok bol pre mňa ťažký, pretože som stratila svoju mladšiu sestru a tento pozorný darček bol pre mňa skutočným pohladením na duši. Veľmi zaň ďakujem synovi aj vám! „

Mária

 

Závesný milujúci anjel

Závesný Milujúci anjel

Figúrky

Chcete tento rok na Vianoce, viac ako inokedy, zahriať svojich blízkych pri srdci, povedať im, ako si ich vážite a ako ich máte radi? Kolekcia samostatných alebo skupinových figúrok Willow Tree vám ponúka ideálnu možnosť. Ku každej figúrke je navyše v krabičke vložená kartička s textom, podtrhujícím hlavné posolstvo s možnosťou vpísať vaše osobné venovanie.Priateľstvo

Priateľstvo

 

„Od 5. triedy mám rovnakú najlepšiu kamarátku. Vždy sme tu jedna pre druhú, zdieľame spolu všetko, radosti i smútky, vzájomne si pomáhame a podporujeme sa. Tento rok obe oslávime 50. narodeniny a ja už presne viem, aký darček pre ňu vyberiem! „

Jana

Na pamiatku

Na pamiatku

Signature Collection

Figúrky z kolekcie Signature sú naozajstným klenotom a priamo nabádajú k tomu, aby boli darované na skutočne špeciálne príležitosti. Sú na nich viditeľné hodiny ručnej práce s dôrazom na každý drobný detail. Oproti klasickým figúrkam sú farebnejšie a efektnejšie zdobené – napríklad vyrezávanými ornamentmi alebo plátkovým zlatom. Ašpirujú tak na darček, ktorý sa stane rodinným pokladom a bude sa dediť z generácie na generáciu.

Stojíme pri sebe

Stojíme pri sebe

„Tieto nádherné figúrky som dostala pod stromček od svojej dcéry. Kristína má ešte dve sestry, ja som tiež jedna z troch sestier, rovnako ako boli moja mamička a babička. Asi nemusím dodávať, akú veľkú radosť mi tento darček urobil! „

Pavla

Bdiem nad tebou

Bdiem nad Tebou

Nech sa už rozhodnete darovať anjela alebo zvolíte niektorú z figúrok Willow Tree, môžete si byť istí, že svoj príbeh budú všetky rozprávať naozaj zo srdca!

 

Ivana & Bella Rose

 

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!