Možno ste si na sociálnych sieťach všimli, že sme sa 12. a 13. januára 2018 zúčastnili skvelej akcie – Wedding Bazaaru! Preto by som vám v tomto článku rada povedala niečo zo zákulisia a o tom, ako sme spolu s nákupkyňou Aničkou vyrazili na svadobný veľtrh. Urobte si lahodnú kávu, na tanierik nachystajte nejakú sladkú dobrotu a hor sa do čítania!

logo Bella Rose
Anička sa na logu pekne vyšantila

Akcia Wedding Bazaar, usporiadaná pod záštitou svadobnej agentúry Svadby podľa Katy, sa tento rok konala v novo zrekonštruovanej tržnici na Zelnom trhu a presne tam sme sa v piatok ráno vypravili. Rýchlo z auta vyniesť krabice s tovarom, premiestniť stôl a dať sa do zdobenia! V našom sortimente totiž, okrem iného, nájdete aj svadobnú sekciu a tú sme vám chceli predstaviť. Snáď sa nám to podarilo.

Čím sme sa na Wedding Bazaar vybavili

Svadobné dekorácie

V našom stánku ste mohli vidieť naše najkrajšie svadobné dekorácie v podobe pom pomov, nafukovacích nápisov, tortových stojanov, svetielok (tých sme vzali veľa, pretože svetielok nie je nikdy dosť), ceduliek s nápismi alebo napríklad svietiace srdiečka. V Bella Rose milujeme romantickú atmosféru a s čím iným sa vyblázniť, než so svadobnými dekoráciami?

Stánok Wedding Bazaaru.
Nahliadnutie do nášho stánku.
Svetelná reťaz
Svetielka pre dokonalú atmosféru.

Svadobné stolovanie

Potom sme tiež mysleli aj na stolovanie a vybavili sa preto úžasnými menovkami od značky Rifle Paper ♥ ďakovnými pohľadnicami, ozdobnými príbormi, etažérmi, a pohármi so slamkou, ktoré vám vytvoria ten najkrajší sweet bar.

Svadobné dary

Keďže sme tak trochu blázni, čo sa týka voňavých sviečok, voľba bola jasná. Sviečky z našej vlastnej kolekcie Love Inc. sme jednoducho nemohli nechať v regáli. Vzali sme so sebou samé romantické nápisy a vyskladali pekne na miesto. Pár z nich sme otvorili a tá vôňa! Ani sme ich nemuseli zapáliť a prevoňali celý predajný stánok. Naozaj!

Voňavé sviečky sme nemohli zabudnúť.
Voňavé sviečky sme nemohli zabudnúť.

Novinkou, ktorá ešte v tom čase nebola ani u nás na e-shope, bola kozmetika Morris&Co. v nádherných trblietavých obaloch a škatuľkách. Dokonalý darček pre družičky, čo poviete? Už len samotná krabička pôsobí ako darček, stačí len mašlička a šup vyčariť úsmev!

Čo vás ale zaujalo najviac (súdiac podľa toho, koľko z vás sa zastavilo pri samotnom sklenenom boxe a zasnene sa vypytovalo) boli bezpochyby strieborné vintage lyžičky značky La de da! Living. Vidieť ste mohli lyžičky s anglickými, ale aj s českými nápismi, ktoré sme si nechali špeciálne vyrobiť na základe našich požiadaviek. Aj keď v sebe nemajú dieru a nedajú sa preto použiť pri prvom spoločnom jedle – polievke, určite sa ale dajú využiť ako nádherný svadobný dar pre novomanželov. Bude im tak tento deň pripomínať na veky vekov ♥

Vintage lyžičky
Najväčší úspech mali vintage lyžičky od La De Da! Living.
Papierové menovky
Rifle Paper je naša srdcovka a ich menovky obzvlášť ♥

Naše dojmy

Celú túto akciu sme si veľmi užili a bavilo nás, koľko z vás nám stánok pochválilo. Atmosféra bola skvelá, voňalo to tam po makrónkach a káve a okolo nás bolo veľa nádherne ozdobených stánkov, až sa nám pri niektorých zbiehali sliny (možno preto, že jeden taký stánok bol priamo naproti). Sme radi, že sme vám mohli naživo ukázať produkty, ktoré nájdete u nás v e-shope a že sme na vás mohli „dýchnuť“ kúsok našej krásnej atmosféry. Ďakujeme všetkým, ktorí sa u nás zastavili a niekedy nabudúce zase do videnia! A teraz ešte pár posledných fotiek, ako to u nás vyzeralo.

P.S. Veľmi ďakujeme Aničke z Fotím. za úžasné fotky ♥

Štýlové pero
Pero od Tine K môžete pokojne použiť ako podpisové, čo vy na to?
šperky Decadorn
Nezabudli sme ani na Decadorn šperky.
Drevená ceduľa
Hlavne nezablúdiť! Poveste ceduľu na viditeľné miesto, nech hostia trafia.
Nafukovací balón
Nafukovací balon Love bude na fotkách vyzerať skvele!
Svadobný plánovač
Svadobný plánovač je nevyhnutnosťou! Pre drobné darčeky zase baliaci papier od Rifle Paper.
Kvetiny vo váze
Naše malé kvetinové zátišie
Wedding bazaar
S Aničkou vás pozdravujeme a snáď sa uvidíme zase nabudúce!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!