Hľadá sa najkrajší styling kvetinového zátišia s vázou značky Kähler! Tak by sa dala popísať naša súťaž, ktorú sme pred pár týždňami vyhlásili medzi blogerkami. Do súťaže sa zapojilo celkom 9 blogeriek z Českej a Slovenskej republiky a našou úlohou bolo vybrať ten styling, ktorý nás najviac očarí. Odbornou porotou bol náš tím Bella Rose na čele s majiteľkou Martinou.

Musíme sa priznať, že hlasovanie nebolo vôbec jednoduché. Ako sa rozhodnúť pre jedného víťaza, keď všetky fotky a všetky stylingy boli úplne nádherné? Ako to tak býva, každý je iný a každý má iný vkus, preto bolo naše hlasovanie až do konca napäté ako traky. Predovšetkým preto, že to bolo neskutočne vyrovnané. Komu sa teda podarilo vytvoriť a nafotiť víťazný styling kvetinového zátišia?

Tramtadadá! Víťazom našej súťaže o poukaz do Bella Rose sa stáva:

Tvoriť a ľúbiť

Gratulujeme Soni Višňovskej z blogu Tvoriť a ľúbiť! Tento styling od nás dostal najviac hlasov a zaslúži si tiež pár slov od pani majiteľky Martiny: „Rozhodovanie o najkrajšej foto bolo naozaj ťažké, všetky stylingy sú tak nádherné! Nakoniec na body v našom tímovom hlasovaní vyhral kvetinový dekor s mačičkou, pretože zachytáva nádherný a zároveň krehký neopakovateľný okamih. Pohodová atmosféra a pozitívne emócie z nej priamo sálajú.“ Martina

Styling

Všetkým zúčastneným by sme radi zo srdca poďakovali za nádherné fotky a stylingy, ktoré nás neskutočne ohromili a urobili z hlasovania takmer nadľudskú úlohu. Pretože našich čitateľov nechceme ochudobniť o ostatné fotky, pozrite sa na tú nádheru sami.

Zoznam zúčastnených blogov:

Gather Moments
My Funtastic Life
Mode de Boulangerie
Pure & White
Nesto
Květuše Vašířová
Fresshion
Prairie Charm
Tvoriť a ľúbiť

Krásne slnečné dni praje
tím Bella Rose

 

Očarili aj vás vázy Hammershøi od značky Kähler? Vyberte si tú svoju ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!