Hľadá sa najkrajší styling adventného svietnika značky Ib Laursen! Tak by sa dala popísať naša súťaž, ktorú sme prednedávnom vyhlásili medzi blogerkami. Do súťaže sa zapojilo celkom 8 blogeriek z Českej a Slovenskej republiky a našou úlohou bolo vybrať ten styling, ktorý nás najviac očarí. Odbornou porotou bol náš tím Bella Rose na čele s majiteľkou Martinou.

Čo vám budeme vykladať, vôbec sme sa nedokázali rozhodnúť, ktorý je ten naj. Dali sme hlavy dokopy a nakoniec sa rozhodli. Komu sa teda podarilo vytvoriť a nafotiť víťazný styling s adventným svietnikom?

Tramtadadá! Víťazom našej súťaže o poukaz do Bella Rose sa stáva:

V skutočnosti sme vyhlásili aj druhé miesto, pretože sme sa jednoducho nedokázali rozhodnúť pre jednu 🙂

Betty&Co.

Gratulujeme Páji z blogu Betty & Co.! Tento styling nás úplne očaril. ♥ Ako výhru od nás dostáva poukaz v hodnote 2000 Kč a navyše poukaz v hodnote 1000 Kč pre jeden komentár pod svojím článkom. A tiež si zaslúži pár slov od pani majiteľky Martiny: „Výber bol tento rok neskutočne ťažký. Toľko nádherných stylingov a nápadov! Nakoniec sme po napínavom hlasovaní tímu vybrali dve víťazky. Hlavnou víťazkou je Betty, jej styling nás očaril celkovou nádhernou atmosférou, všetko na fotke funguje krásne dohromady a oceňujeme aj skvelé nápady, ako napríklad papier namiesto obrusu, na ktorý sa dá písať, alebo nazdobená vetva nad stolom.“ Martina.

2. miesto Tvoriť a ľúbiť

Rozhodli sme sa tentoraz oceniť aj kreatívnu Soňu z blogu Tvoriť a ľúbiť, pretože u nás viedla tesne za Pájou. Získava od nás poukaz v hodnote 1000 Kč a poukaz v hodnote 500 Kč pre jeden komentár pod svojím článkom. ♥ „Nemohli sme odolať ani fotke od Soni a jej nápadu na zavesenie svietnika na špagát. Je skvelým príkladom, že aj v jednoduchosti je krása, stačí len pekný nápad. Musíme ale poďakovať všetkým blogerkám, všetky stylingy boli totiž skutočne nádherné, rozmanité a z každého sálala osobitosť dekoratérky, to milujeme!“ Martina.

Chceli by sme zo ♥ veľmi poďakovať všetkým zúčastneným blogerkám, ktoré sa do našej súťaže zapojili a vytvorili nádherné stylingy a fotky, z ktorých na nás dýcha krásna sviatočná atmosféra. Nesmieme tu zabudnúť ani na ostatné:

Zoznam zúčastnených blogov:

Betty&Co.
Tvoriť a ľúbiť
Decor Blanc
Monika Vintage Lover
Nordic Passion
The Salad By Leni
Můj dům, můj squat
Môj obyčajný život

Krásne predvianočné dni vám praje

Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!