Advent je tu cubidup a nás napadlo, že by bolo krásne, usporiadať medzi blogerkami súťaž o najkrajší styling adventného venca. Do súťaže sa zapojilo celkom 6 blogeriek z Českej a Slovenskej republiky a našou úlohou bolo vybrať ten styling, ktorý nás najviac očarí. Odbornou porotou bol náš tým Bella Rose v čele s majiteľkou Martinou.

To sme si na seba zase niečo ušili. Rozhodovanie nebolo vôbec ľahké a jednoznačné a aj keď to nezdá, bol to naozaj ťažký výber. Nakoniec sa nám ale predsa len podarilo vybrať jedného víťaza.

Tramtadadá! Víťazom našej súťaže o poukaz do Bella Rose sa stáva:

Vintage Lover

Gratulujeme Monike z blogu Vintage Lover! Tento styling nás na prvý pohľad očaril a na dvere alebo stenu je ako robený. Ako výhru od nás získava poukaz na nákup na Bella Rosehodnote 2000 Kč. ♥

adventní věnec ve skandinávském stylu

Chceli by sme zo ♥ poďakovať všetkým zúčastneným blogerkám, ktoré sa do našej súťaže zapojili a vytvorili nádherné stylingy a fotky, z ktorých na nás dýcha krásna sviatočná atmosféra. Poďte sa pozrieť na všetky zapojené:

adventní věnce

Všetky blogerky sme tiež požiadali, aby nám zo svojich súťažných komentárov vybrali jedného semifinalistu. Z tých sme potom náhodne vybrali jedného, ktorý od nás získava poukaz v hodnote 1000 Kč! Stáva sa ním:  Paní Dáša F. od Nordic Passion. Gratulujeme!

Zoznam zúčastnených blogov:

Decór Blanc
Nordic Passion
Vintage Lover
Tvorím srdcom
Radosť je voľba
Betty & Co.

Krásne predvianočné dni praje

Bella Rose

 

Na Vianoce sa vám bude ešte hodiť:

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!