Vonkajšie posedenie na čerstvom vzduchu, kde s knihou v ruke a drinkom na stole budete vychutnávať letné pohodové dni plnými dúškami. Ako si ale také posedenie zútulniť a dodať mu šmrnc? Naša brand manažérka Anka sa zhostili roly dekoratérky a premenila posedenie do dvoch štýlov: striedmejšieho škandinávskeho a odvážnejšieho bohémskeho. Poďte sa pozrieť, ako sa jej to podarilo a načerpajte inšpiráciu!

Vonkajšie posedenie v škandinávskom štýle

V škandinávskom štýle vládnu farby ako je biela, šedá, béžováprírodná hnedá. Jednoduché línie, príjemné nadčasové farby, ktoré sa len tak neopozerajú sa vyvažujú s prírodnými materiálmi. Anka preto zvolila jemné tóny šedej a bielej na vankúšikoch a naaranžovala na stôl krásny riad zdobený bambusom alebo žíhaním. Nesmie chýbať ani romantický ratanový lampáš a zavesené svetielka, ktoré vonku po zotmení navodia nádhernú atmosféru.

venkovní posezení ve skandinávském stylu

Striedmy škandinávsky štýl je skvelý v tom, že ho sem-tam môžete doplniť a kombinovať s ostatnými vzormi. Najčastejšie ide o prírodný štýl, minimalistické kúsky alebo nejaké farebnejšie dizajnovky. Ako sa ale hovorí: „všetko s mierou“.

Doplnky v škandinávskom štýle

škandinávsky štýl

Vonkajšie posedenie v bohémskom štýle

Zatiaľ čo v škandinávskom štýle uvidíte jednoduchosť a prírodné tlmené farby, v bohémskom štýle sa môžete odviazať. Bohémsky štýl je hravý, farebný s množstvom brmbolcov, etnických vzorov a dáva priestor tu ukázať vaše pravé ja. Už na fotkách vás môže zaujať farebná kombinácia vankúšikov a rôznych vzorov so strapcami, prírodné materiály, marocké vzory, lampáše, ktoré Anka pre túto kompozíciu zvolila.

venkovní posezení v bohémském stylu

Pokiaľ milujete farby a rôzne zaujímavé predmety, potom je tento štýl ako stvorený pre vás. Nebojte sa odviazať a premeňte si vonkajší kútik na miesto, kde bude príjemné tráviť voľné chvíľky.

Doplnky v bohémskom štýle

bohémský štýl

Ako prebiehala premena? Poďte načerpať inšpiráciu!

Prajeme vám krásne letné dni

MichaelaBella Rose

 

 

Zútulnite si svoje vonkajšie posedenie aj vy, je to hračka! ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!