Nám v Bella Rose Vianoce začínajú skoro. Predstavte si, že prvý vianočný tovar sme pre vás tento rok objednali už vo februári! Hoci práve tento predstih je naozaj extrém, klasicky sa do vianočnej nálady dostávame skutočne už okolo júla a augusta, kedy svoje nové kolekcie predstavuje väčšina značiek. Vzrušené „jééé“ a „tojekrásne!“ sa tak našou firmou začína rozliehať uprostred horúceho leta, kedy je väčšina ľudí uprostred snívania o šumiacom mori. A my už sme myšlienkami v zasneženom decembri…

V auguste som mala úžasnú možnosť prezrieť si všetky tie krásne vianočné dekorácie „naživo“ na veľtrhu Formex, ktorý sa koná dvakrát ročne vo švédskom Štokholme. A pretože Vianoce na našom eshope už začali, prinášame vám dnes malú formexovú inšpiráciu toho najkrajšieho, čo bolo na tohtoročnom letnom veľtrhu.

Nežné osvetlenie

Jeden z najkrajších stánkov bol ten s vianočným osvetlením a závesnými hviezdami švédskej značky watt&VEKE, z ktorých prechádzal zrak!

Osvetlenie od watt&VEKE
Vianočná hviezda Anis Gold, Závesná hviezda Beatrix Gold, Hviezda Ludwig Silver Gold, Závesná hviezda Linje Silver

Novinkou tohtoročnej sezóny sú vystrihávané biele hviezdy, ktoré tento rok predstavil aj švédsky Star Trading. Vianoce v meste síce možno budú zase na blate, ale s týmito papierovými „vločkami“ vás to vôbec nemusí mrzieť.
Závesné hviezdy
Závesná hviezda Frost White

Štýlová sviatočná tabuľa

Okrem vianočného osvetlenia bolo tiež možné inšpirovať sa celou škálou doplnkov pre sviatočné stolovanie. Z hľadiska krásneho riadu jednoznačne viedol dánsky Green Gate.
Doplnky do kuchyne Green Gate
Okrúhle dózy December Red,  zapekacie misy Micha Red, džbán, latté cupy a hrnčeky z kolekce Bianca Red, pohár Heart Red, keramika z kolekce Stephanie, poháre Heart Cutting, sviečky Pillar

 

Pohár na víno Nora Red, pohár Shirley Linen, dekoratívny sob Champagne, dekoratívny stromček Judy White, pohár Heart Cutting, dezertný tanier Sophie Vintage
Džbán Nova Gold, ozdoba Acorn Nude, hviezda Nova Champagne, sklenené svietniky Laurie menšie väčšie, dózička Stripe Gold, ozdoba Oak Leaf a Acorn Leaf, ozdoba Laurie Glitter, hrnček Alice Pale Pink, tanierik G Gold, látkový obrúsok Nova Nude 
Modernejší štýl predviedol dánsky House Doctor, ktorého vianočnej výzdobe dominovali teplé zemité odtiene a prírodné materiály.

Vianočné dekorácie a ozdoby

 

Najelegantnejšiu výzdobu predviedla dánska značka Hübsch, ktorá zdôraznila najmä papier ako materiál, ktorý sa neoplatí podceňovať!

 

A najkrajšie hračky a plechové ozdôbky predstavila ako každý rok dánska značka Maileg.

 

Tiež sa na Vianoce tešíte tak veľmi, ako my? Prezrite si našu vianočnú kolekciu TU a pripravte sa s nami na tohtoročnú sezónu!

Anna & tím Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!