Dnes sme si pre vás pripravili jeden skutočne prevoňaný článok. Vonné sviečky, v ktorých si nájdete bezpochyby tú svoju. Presne pre vás na mieru. Ak patríte medzi milovníkov sladko-korenistých vôní alebo sa vám tají dych pri privoňaní ku zmyselnému kúsku, kde hrajú dôležitú rolu tajomné zmesi bylín, liečivej šalvie a nepopísateľného magicka – potom vedzte, že aj vy si tu nájdete zaľúbenie.

Nebudeme predbiehať, poďte sa prejsť lákavými vôňami. Odporúčame so sebou vziať dózičku so zrnkovou kávou, ktorá vám dovolí ďalej objavovať a snívať. Ulovili sme tie najlepšie z najlepších. Tak sa poďte nechať inšpirovať. Tieto vonné sviečky nielenže potešia váš domov, ale budú aj dokonalým darčekom pre vašu kamarátku, mamičku či babičku, ktoré sa vyžívajú vo vytváraní útulna rovnako, ako vy.

Božská levanduľa

Konečne! Je to tu. Týždeň zbalené kufre, ktoré netrpezlivo postávali pri dverách vašej spálne, sa dočkali. Teraz len vyzdvihnúť vašu najlepšiu parťáčku na cesty a môžete vyjsť v ústrety nekončiacemu dobrodružstvu, ktoré bude tentokrát sprevádzané neutíchajúcimi slnečnými lúčmi, ktoré vás za tých 14 dní obdarujú dokonale opálenou pleťou, ale predovšetkým nefalšovanou vôňou levandule, ktorá sa stane vašim liečiteľom. Krížom-krážom, po ceste lemujúcej Azúrové pobrežie, ktoré je objímané Stredozemným morom a z druhej strany naňho dohliadajú vrcholky Južných Álp, dorazíte do cieľovej destinácie. Konkrétne dedinky zvanej Puimoisson, ktorá už vás z diaľky láka svojou magickou vôňou z rozľahlých levanduľových polí.

Poctivo sme pootvárali viečka levanduľových sviečok, aby sme pričuchli a vybrali pre vás tú najviac najvierohodnejšiu. Tú, pri ktorej sa budete môcť zasniť a so zatvorenými očami sa teleportovať do ospevovanej Provence. Tak nebudeme dlho napínať. Hlavnú cenu za dokonale popisujúcu levanduľovú vôňu získavajú títo adepti.

levandulové vonné svíčky
Zahaľte sa nezameniteľnou vôňou božskej levandule, Levander Spa, Lavender alebo Dried Lavender and oak?

 

Leto v plnom prúde

Šťavnaté ovocie

Levanduľových lánov už ste sa s kamarátkou nabažili, ale leto je stále v plnom prúde, tak prečo to nevyužiť?! A nie je lepších rozhodnutí ako spontánne akcie. Tak sa mrknite na ponuku last minute zájazdov a poďte z leta vyšťaviť maximum. Pri hotelovom bazéne alebo na piesočnatej pláži, užite si váš zaslúžený relax. Vo vzduchu vôňa opaľovacieho krému, po pravej ruke (kamarátkinej ľavej) sa na vás usmieva orosené Mojito. Keby tak táto chvíľa trvala minimálne na veky vekov. Presne taký pocit vedia navodiť hravo ovocné sviečky, ktoré sú priam preplnené šťavnatým ovocím. Zhodou okolností sa jedná o novinky, ktorými nám doplnila sklad značka Yankee Candle. Budete mať chuť sa do nich zahryznúť.

Osviežujúca a hravá sviečka Exotic Acai Bowl od Yankee Candle, je našou novinkou. Hlavne do nej nezaboriť lyžičku!

Vyletnený kokos

Od zamilovanosti do šťavnato ovocných vôní je prakticky malý krôčik k tomu, začleniť si k nim aj sviečky nesúce sa na kokosovej vlne. Išli sme po čuchu a našli sme pre vás tie najlepšie z najlepších, ktoré vás zanesú do hojdacej siete, do ruky vám podajú osviežujúcu Piña Coladu, rozoženú mraky a v kratučkých intervaloch budú fúkať smerom k moru, aby urobili tematické vlny, ktorých symfónia je tak ukľudňujúca. Tieto vône vás zaručene prenesú na slnečné miesta, kde bude vašou hlavnou úlohou hodiť všetky starosti za hlavu a riešiť ,,problémy” tipu: aký drink bude nasledovať, aké z tých novo nakúpených bikín obliecť, a prípadne, kedy sa domazať opaľovacím krémom.

Čo by sme to naťahovali, tu sú sklenené dózičky, ktoré priam prekypujú voňavým a letom volajúcim kokosom.

Hotové kokosové blaho! Obe dve má na svedomí božská Yankee Candle!
Hotové kokosové blaho! Obe dve má na svedomí božská Yankee Candle!

Čisto dámska záležitosť

Tu by sme vám radi predstavili vskutku čisto dámsku záležitosť, ktorá by z fleku mohla byť aj dokonalým parfumom pre tie z vás, ktoré si potrpíte na kvetinové tóny, prípadne ich rady doplníte aj tými púdrovými. Poďte sa prejsť rozkvitnutou záhradou, kde vám príjemný vánok podsúva tú nefalšovane romantickú vôňu, ktorá si vás pritiahne, pevne objíme a nepustí.

Pod skleným vrchnáčikom čaká kvetinová prevaha v podobe vonnej sviečky Lilac a Sunny Daydream, ktorá vás dostane do kolien!
Pod skleným vrchnáčikom čaká kvetinová prevaha v podobe vonnej sviečky Lilac a Sunny Daydream, ktorá vás dostane do kolien!

Sebavedomá

Ak ovocné tóny až tak nemusíte, potom by ste mali zbystriť pri týchto sebaistých vôňach, ktoré veľmi dobre vedia – čo od života chcú. Vznešenou chôdzou s hlavou hrdo vztýčenou si k nám došli sadnúť na ich právoplatné miesto. A je nutné podotknúť, že výber tých najlepších bol skutočne oriešok. Avšak máme víťazov! Nemohli sme sa však rozhodnúť, ktorá z týchto neobyčajných vôní by mala získať zlatú medailu. Rozhodli sme sa teda umiestniť všetky vonné sviečky na stupienky víťazov.

Nechajte na seba preniesť ich nezameniteľnú povahu. Yankee Candle, House Doctor  alebo Wood Wick, ktorá bude tou vašou?
Nechajte na seba preniesť ich nezameniteľnú povahu. Yankee Candle, House Doctor  alebo WoodWick, ktorá bude tou vašou?

S čistou hlavou

Nazujte si pohorky, do batohu nabaľte dostatok pitia a nezabudnite na výdatnú desiatu, tento výšľap bude ťažký, ale bude stáť za to. Tak áno, zvládli ste to. Cesta bola krkolomná, miestami fyzicky aj psychicky náročná. A najskôr je nevyhnutné dôjsť do cieľa bez nejakého šrámu na tele aj na duši. Ale vezmi to čert. Ste v cieli! Vidíte to? Cítite to? Zavrite oči a len tak buďte. Teraz a tu. Nechajte sa objať jedinečným horským vzduchom, ktorý na vás dýchne tajomnom. Rovnaké tajomno navodia aj tieto špeciálne vybrané sviečky, ktoré si vezmú do parády vaše zmysly, pohladia vás po duši a prevezmú všetky vaše trampoty na svoje bedrá. Tak sa poďte zasnívať s týmito kúskami.

Títo adepti vedia, čo chcú! Tak ktorý variant vám prevonia interiér? WoodWick Mountain Air, Woodland Shade alebo Lavender and Cedar?
Títo adepti vedia, čo chcú! Tak ktorý variant vám prevonia interiér? WoodWick Mountain Air, Woodland Shade alebo Lavender and Cedar?

Príjemne strávené chvíľky v sprievode tej správnej vonnej sviečky vám praje ♥

Anna a Bella Rose

Máme pre vás v zálohe ešte ďalšie voňavé záležitosti. Pozrite.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!