Ak sledujete Bella Rose už nejaký čas, možno viete, že onedlho bude oslavovať 10 rokov svojej existencie. 10 rokov! Takéto guľatiny si zaslúžia pozornosť. V dnešnom článku by sme sa s vami chceli podeliť o to, ako sa za tie roky zmenil nielen e-shop Bella Rose, ale aj niektorí dodávatelia. Pohodlne sa usaďte a pustite sa do čítania!

Vzhľad stránok

Najvýraznejšou zmenou je bezpochyby zmena vzhľadu celého webu. Z počiatku bol e-shop veľmi romantický, s vintage nádychom, čomu zodpovedalo aj samotné logo. Dnešná podoba webu si určitú romantickú stránku zachovala, ale je viac moderná a má veľa vychytávok. Napríklad kampane, ktoré pre vás každý týždeň pripravujeme, prehľadný sprievodca darčekmi, výber z 22 štýlov, kolekciu mesiaca s blogerkami a veľa ďalších!

Bella Rose 2009

Bella Rose 2019

Tím Bella Rose

Ako e-shop za tých 10 rokov postupne rástol, rástol počet značiek i vašich objednávok, tak rástol aj samotný tím. V súčastnosti je nás celkom 19 a máme jedného jedniného chlapa v tíme – Viktora, ktorý má na starosti marketing. Inak je to tu babinec. Že to niekedy nemusí robiť dobrotu? Našťastie sa tu máme radi, doprajeme si každý mesiac zábavu v podobe Atmosphere day, pokecáme pri kávičke alebo spoločne zájdeme do kina 🙂 Viac si o nás môžete prečítať v našich článkoch zo zákulisia.

Značky, ktoré sú s nami od začiatku

Zaujíma vás, ktoré značky sú s nami už od roku 2009? Úplne prvé, ktoré ste si na Bella Rose mohli zaobstarať, boli Willow TreeGreen Gate. Potom sa k nim pridala značka Madam Stoltz, La Chatelard, Ib Laursen, MailegBloomingwille. A niet divu, že si u vás stále držia prvé priečky na pomyselnom rebríčku obľúbenosti. Ich novej kolekcie sú z roka na rok zaujímavejšie a krajšie.

Je zaujímavé sledovať, ako s pribúdajúcimi rokmi premenili aj niektoré značky svoj sortiment. Len sa pozrite, určite by ste ani neuhádli, že sa jedná o tú istú značku!

Značka Hübsch 2010

Hübsch 2019

Madam Stoltz 2010

Madam Stoltz 2019

Postupom času naša láska ku škandinávskym značkám rástla a rovnako tak rástol aj náš zoznam dodávateľov. Neustále pre vás hľadáme nové a neopozerané značky, ktoré nás chytia za srdce a s radosťou vám ich môžeme predstaviť.

Už 10 rokov s vami

Uff, to ale ubehlo! 10 rokov za nami a veľa ďalších pred nami! Už sa nemôžeme dočkať, čo ďalšieho vymyslíme a kam nás to zavedie. Máme neskutočnú radosť, keď vidíme, že ste s nami spokojní a dávate nám to najavo formou recenzií, milých emailov alebo telefonátov. Splnili sme tak našu misiu – vytvoriť vo vašich domovoch krásnu atmosféru! ♥ Ďakujeme!

Plno krásnych chvíľ praje

Michaelatím Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!