Poznáte značku Eulenschnitt? Nemecká značka sídliaca v Hamburgu vyrába svoje dekorácie do bytu už od roku 2011. Má veľmi priateľský malý tím a vytvára produkty, ktoré by si sami priali mať doma, a ktoré budú prinášať radosť do každodenného života. My sme sa spýtali tímu Eulenschnitt, ktoré doplnky majú zo svojich produktov najradšej, tak sa pohodlne posaďte a poďte sa inšpirovať nádhernými doplnkami do bytu.

bytové dekorácie

Dekorácie do bytu

Keď sme túto značku objavili, hneď nám bolo jasné, že ju musíme mať aj na Bella Rose. Najviac nás zaujali hrnečky s neutrálnymi farbami, úložné sklenené dózy, minimalistické dávkovače na mydlo. V ponuke sme objavili aj malé drobnosti, ktoré jednoducho doladia atmosféru – drevené stojančeky na plagáty alebo priania, ktoré slúžia ako krásna dekorácia do bytu. Či už na pracovnom stole alebo napríklad na nočnom stolíku v spálni.

Veľkonočné dekorácie

Veľkonočné dekorácie v podaní Eulenschnitt sa nesú v duchu roztomilých králičkov. Vo vzore aj tvare zdobia napríklad poťah na vankúš, dosku na krájanie, fľaštičky na korenie, rohožku alebo napríklad samolepky na stenu, ktoré zútulnia detský kútik. Všetky produkty tejto značky sú v tlmených farbách, ktoré skvele doplnia dekorácie do bytu, ktoré už doma máte. Naviac poslúžia aj ako roztomilý darček, keď pôjdete na veľkonočnú návštevu k rodine.

velkonocne dekoracie

Obľúbené produkty tímu Eulenschnitt

Vivian, Sophie, Elisa a Lisa z tímu Eulenschnitt nám prezradili, ktoré doplnky u nich vedú. Sme veľmi radi, že si na nás urobili čas a my sme sa tak mohli inšpirovať. A ktoré sú vaše najobľúbenejšie poklady? Napíšte nám do komentárov alebo pokojne na naše sociálne siete, radi zistíme viac o vašom vkuse.

Ak si radi svoj domov zútulňujete romantickými doplnkami, ktoré vytvárajú atmosféru, potom odporúčame preskúmať aj túto značku. Veríme, že si tam každý nájde to pravé orechové.

Krásne jarné dni praje

MichaelaBella Rose 

 

Dekorácie do bytu, ktoré vás určite zaujmú ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!