Ste u nás prvýkrát? Páči sa vám tu a neviete, kam skôr kliknúť? Začnite tým najlepším. Pripravili sme pre vás novú kategóriu TOP 100 bytových doplnkov, v ktorej nájdete hneď stovku bytových doplnkov a dekorácií, ktoré majú naši zákazníci najradšej.

Tento náš TOP výber by sme mohli rozdeliť do niekoľkých skupín – na bytové doplnky, porcelánové nábytkové úchytky, potreby pre darčekové balenie, mydlá a drobné radosti a japonské dizajnové pásky. Čo sa páči najviac vám?

Nábytkové úchytky

Možno sa vám zdá, že sú malé a nenápadné, avšak sú neskutočne milé a urobia skutočne veľký dojem. Sú ako sladká bodka na záver pri dolaďovaní vášho interiéru. Niet preto divu, že sa medzi TOP 100 najpredávanejšími produktmi stále radia na popredné pozície. Nábytkové úchytky u nás nájdete porcelánové, drevené, sklenené i keramické. Hodia sa do kuchyne, kúpeľne aj detskej izby. Je len na vás, ktorými oživíte svoj interiér.

Prezrite si najpredávanejšie nábytkové úchytky.

Sarah MiniWhite MiniSarah Gold

Darčekové balenie

Ďalšiu obľúbenú skupinu medzi našimi výrobkami tvoria potreby pre darčekové balenie. Do TOP 100 sa ich pravidelne prebojuje celá kopa. Nech už je to baliaci papier, papierové vrecká alebo dekoratívne stuhy.

Papírový sáček Spot redPapírové sáčky s bubínkyPapírové štítky na dárkyStuha Green Gate

Drobné radosti

Drobné radosti, darčeky pre potešenie a dobrú náladu – pre seba alebo pre Vašich najbližších. Taká je väčšina výrobkov, ktoré na Bella Rose nájdete. Všetky bytové doplnky a dekorácie budú skvelým darčekom, ktorým potešíte skutočne každého.

Sušená levanduleDárkový poukaz Sklenice na vínofrancouzské mýdlo

Japonské dizajnové pásky

Japonské dizajnové washi pásky sú vychytávkou a hitom posledných rokov. Na Bella Rose nájdete široký výber dizajnových pások so širokým spektrom využitia. Nalepťe ich na stenu a vytvorte si tak štýlovú nástenku, prichyťte si nimi fotky z dovolenky alebo nimi napríklad ozdobte kvetináče alebo dotvorte darček pre blízkeho človeka. Fantázii sa medze nekladú a washi pásky príjemne oživia každú miestnosť či predmet 🙂

Samolepící barevné páskyblack patterns - designové páskyveselé designové páskydesignové pásky

Prezrite si TOP 100 bytových doplnkov na Bella Rose!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!