Vianoce sa rýchlo blížia a tak sme pre Vás pripravili najkrajšie vianočné darčeky, ktoré potešia Vaše detičky.

Ak Vás už nebaví bežná ponuka hračiek a hľadáte skutočne originálne darčeky pre svoje deti, zavítali ste na správne miesto. Naše hračky a ďalšie potreby pre deti len tak niekde nenájdete. Navyše sú vysoko kvalitné a bezpečné. Poďte nakuknúť do detského sveta na Bella Rose.

Detská izbička

 

Plyšový maznáčik

Plyšové hračky nikdy nevyjdu z módy. Milujú ich úplne všetky deti, a preto ich nájdete aj u nás. Mäkučký plyšový kamarát dokáže vypočuť aj utešiť, keď zrovna nie je maminka alebo tatino nablízku. Každý by mal mať svojho plyšového maznáka. 🙂

Plyšový králik

Ak hľadáte darček pre bábätko, či už pre svoje alebo pre niekoho iného, určite netrafíte vedľa s kúzelnou hrkálkou v tvare líštičky alebo králička. Vďaka svojmu tvaru skvelo padne do malej detskej rúčky.

 

Líška Králik

Pre dievčatká aj pre chlapcov

Lámete si hlavu, čím potešiť malú slečnu? Žiadnej parádnici by nemala chýbať okúzľujúca šperkovnica, v ktorej sa ukrýva množstvo sponiek, čeleniek a gumičiek do vláskov. Doplnky do vlasov môžete kúpiť aj samostatne.

Šperkovnica

 

Už Vás omrzeli moderné hračky plné svetlazvukov a spomínať si na dobu, kedy Vám na hranie stačilo drevené autíčko? Verte, že jednoduché drevené hračky potešia aj Vaše detiMôžete si to overiť napríklad na drevenom autíčku, s ktorým sa hrajú ako chlapci, tak aj dievčatá. 

Drevené autíčko

Deti si určite zamilujú drevený ťahací vláčik. Užijú si s ním množstvo zábavy. A keď ho rozoberú, získajú kocky na hranie🙂

Ťahací vláčik

Snažíte sa stále dookola naučiť deti udržiavať poriadokZabaľte im hračky pod stromček do úložných textilných boxov s motívom zvieratiek. Hračky tak budú mať svoj „domček“ a deti poriadokizbe.

Úložný box s králikom

 

Originálnym darčekom môže byť aj vankúšik v tvare písmena. Deťom môžete zaobstarať písmenko, ktorým začína ich meno, alebo pokojne z vankúšikov vyskladajte celé meno.

Vankúšik v tvare písmena

 

Vankúšikov nikdy nie je dosť. 🙂 Potešte svoje deti sedacím vankúšom, na ktorom môžu pohodlne sedieť alebo ho používať napríklad ako podložku pod nohy či pod hlavu. 

Sedací vankúšik

 

Hlavne dievčatkám urobí radosť mini keramická kanvička s motívom myšky. Kanvičku doplňte mini šálkou s podšálkou a spoločne si užívajte čaj o piatej. 🙂

Kanvička na čaj od BloomingvilleŠálka s podšálkou od Bloomingville

 

Všetky krásne vianočné darčeky pre deti sa nám do článku nevojdú. Pekne pohromade ich však nájdete na tomto mieste.
Prajeme Vám príjemný výlet do detského sveta.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!