Svadobná sezóna je v plnom prúde a pozvánky na veselice sa len hrnú. S účasťou na svadbe sa však spája jedna povinnosť, ktorá pre mnohých svadobčanov býva pekne tvrdý oriešok. Pýtate sa, čo je to za povinnosť? Predsa výber svadobného daru! Väčšina hostí sa uchyľuje k najjednoduchšie možnosti – k obálke s peniazmi. Že nepatríte do tejto skupiny a chcete dať novomanželom osobnejší darček, než peniaze? Alebo chcete nakombinovať obálku s niečím na pamiatku? Nelámte si hlavu a inšpirujte sa naším výberom, v ktorom nájdete originálne svadobné dary, s ktorými dosť pravdepodobne vyhráte pomyselnú cenu za najlepší darček

Ohúrte novomanželov vintage lyžičkami s nápisom!

Z vlastnej skúsenosti vám môžeme potvrdiť, že vintage lyžičky s vyrazeným nápisom od britskej značky La de da! Living žnú na svadbách ohromný úspech. Tieto lyžičky sú zbierané po celom Anglicku, potom sú postriebrené a nakoniec je do nich vyrazený originálny nápis. A práve ten je na nich najzaujímavejší. V našej ponuke nájdete totiž celú radu lyžičiek s nápismi, ktoré sú priam stvorené pre novomanželov. „Just Married“, „Mr Right & Mrs Never Wrong“ alebo „Bride & Groom“ sú len jedny z mnohých trefných nápisov, ktoré nájdete na postriebrených lyžičkách a vidličkách.

Z vintage lyžičiek s razenými nápismi sú novomanželia vždy nadšení, to môžeme potvrdiť!
Z vintage lyžičiek s razenými nápismi sú novomanželia vždy nadšení, to môžeme potvrdiť!

Ale keďže sme vlastenci, netrvalo to dlho a so slečnami z La de da! Living sme sa dohodli tiež na českej a slovenskej kolekcii lyžičiek. Preto môžete vyberať aj z čajových lyžičiek s nápisom“Ženich a nevěsta”“Vezmeš si mě?” alebo “Já + Ty = ♥”. Tomu hovoríme originálny a osobitý svadobný dar!

A čo ešte lyžičky s českými  slovenskými nápismi! Tomu hovoríme svadobný dar.
A čo ešte lyžičky s českými  slovenskými nápismi! Tomu hovoríme svadobný dar.

Svadobné dary do domácej výbavy

Čo ocenia novomanželia najviac? Predsa praktické svadobné dary do domácej výbavy! Po svadbe väčšinou prichádza na rad zariaďovanie domácnosti, a tak rozhodne príde vhod, keď to novomanželom trochu uľahčíte. Kúpte im niečo do kuchyne – trebárs dizajnovú rýchlovarnú kanvicu značky Stelton, novú sadu riadu, originálny príbor, nestarnúce české sklo Crystal Bohemia alebo mlynčeky na korenie a soľ.

Svadobné dary do domácej výbavy
1. Tanierik Mynte 2. Rýchlovarná kanvica Stelton 3. Mlynček na korenie 4. Sada prírobru 5. Pohár Crystal Bohemia

Nemusíte samozrejme pomáhať len s výbavou kuchyne. Svadobné dary do spálne sa tiež náramne hodia. Stavte napríklad na nadčasovú klasiku v podobe ľanových obliečok! Ľanové obliečky sú s každým vypraním mäkšie a krajšie a navyše sa nemusia žehliť. Až jemné pokrčenie im totiž dodáva ich charakteristickú krásu.

Ľanové obliečky sú skvelým svadobným darom, tým si buďte istí!
Ľanové obliečky sú skvelým svadobným darom, tým si buďte istí!

Voňavý darček pre šťastných novomanželov

Chystáte sa na svadbu milovníkov pohodovej atmosféry a útulného domova? Potom im neurobíte väčšiu radosť ničím iným, než voňavým darčekom! Svadobné dary v podobe luxusných sviečok a difúzorov s trefným názvami alebo nápismi rozhodne vyčaria úsmev na tvári. Vezmite si napríklad kúsky od značky Skandinavisk – difuzér z kolekcie Lykke, čo je dánsky šťastie, alebo sviečka z rady LEMPI, čo znamená láska, sú ideálnym svadobným darom, nemyslíte?

Sviečky a difuzéry Skandinavisk sa dajú považovať za svadobné dary a prianie novomanželom v jednom.
Sviečky a difuzéry Skandinavisk sa dajú považovať za svadobné dary a prianie novomanželom v jednom.

Na svadobné dary sme mysleli tiež pri navrhovaní našej vlastnej kolekcie sviečok, ktorá vznikla v spolupráci s britskou firmou Love Inc. Nielen že úžasne voňajú, ale hlavne ich zdobia naše originálne nápisy, ktoré zo sviečok robia skvelý svadobný dar. Čo takto dať novomanželom voňavú sviečku s nápisom “Navždy mé, navždy tvé, navždy naše”, “Hořím láskou” alebo “Já + Ty = ♥”?

Sviečky s českým nápisom od Bella Rose sú osobitým svadobným darom.
Sviečky s českým nápisom od Bella Rose sú osobitým svadobným darom.

Svadobné dary pre milovníkov dobrého jedla a pitia

Ak zháňate svadobné dary pre pár, ktorý si potrpí na dobré jedlo a pitie, máme pre vás niekoľko skvelých tipov. Aký je ten prvý? Urobte balíček prvotriednych dobrôt od Nicolasa Vahé, Le Cru alebo ADD: WISE! Nevšedný delikatesy vždy potešia, nemusíte o tom pochybovať. Skvelou voľbou sú aj praktické pomôcky na servírovanie – šikovné doštičky z dreva, nože na syry alebo servírovacie vidličky. Že majú vaši priatelia radi skôr dobré pitie? Potom im dajte ako svadobný dar štýlovú karafu alebo shaker na koktaily!

Svadobné dary pre milovníkov jedla a pitia
1. Konfit z fíg 2. Sada doštičky a nožov na syr 3. Bambusové ihly 4. Strojček na cestoviny 5. Sklenená karafa

Darujte svadobný dar od srdca!

Stále si nie ste istí s výberom svadobných darov? Máme pre vás riešenie – stávkou na istotu sú rozhodne romantické figúrky Willow Tree. Tieto emotívne sošky a anjelici od americkej umelkyne Susan Lordi vnesú lásku a harmóniu do každého domova. A v každej krabičke s figúrkou navyše nájdete lístoček, na ktorý môžete napísať osobné venovanie. Dokonalé!

Figúrky Willow Tree
1. Spoločne 2. Dôvera 3. Sľubujem 4. My dvaja 5. Domov

Nezabudnite svadobné dary krásne zabaliť!

Spôsob, akým sú svadobné dary zabalené, robí minimálne polovicu výsledného dojmu z darčeka. Myslite preto na to, aký obal svadobnému daru dáte! Siahnite po tematickom baliacom papieri, ktorý sa na svadbu krásne hodí – najlepšie sú papiere v krémových, ružových, zlatých a strieborných odtieňoch. Darčeku dodajte ešte čerešničku na torte v podobe stužky alebo povrázku. Že ste vybrali neforemný svadobný dar, ktorý nejde tak ľahko zabaliť? Darujte ho v darčekovej taške! A nezabudnite dovnútra pridať venovanie alebo želanie v obálke.

Baliace papiere na svadobné dary
1. Bielo-zlatý baliaci papier 2. Baliaci papier s hrdličkami 3. Károvaný baliaci papier

Pomohli vám naše tipy na darčeky? Dúfame, že áno! Z vlastnej skúsenosti vám totiž môžeme potvrdiť, že práve tieto svadobné dary novomanželov vždy náramne potešia. Skúste ich darovať sami a podeľte sa s nami v komentároch o to, aký zožali úspech!

Príjemné svadobné chvíle a krásne letné dni plné pohodovej atmosféry praje

Aneta & tím Bella Rose

 

Preskúmajte ďalšie tipy na svadobné dary!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!