Spolu s jeseňou prichádza nielen chladnejšie počasie, ale tiež poriadna dávka inšpirácie z našej vlastnej kolekcie. Začalo to niekoľkými lyžičkami, sviečkami, hrnčekmi a dnes už sa u nás môžete tešiť na množstvo ďalších produktov, ktoré sme s láskou vytvorili. Chcete vedieť, ktoré to sú? Pripravte si niečo dobré na tanierik, pohodlne sa usaďte a zababušte sa do deky, dnes ich pre vás totiž máme z kolekcie Bella Rose hromadu!

Už dlhšiu dobu spolupracujeme s úžasnou kaligrafkou Zuzkou Bártíkovou, ktorú môžete poznať pod názvom Flatwhite lettering. Vytvorila nám nádherné originálne nápisy, ktoré používame nielen na hrnčekoch, ale teraz ich môžete vidieť aj na tanierikoch. Ďalšou kreatívnou a šikovnou osobu, ktorú sme oslovili, je Myyna alias Mankai Paper. Namaľovala nám nádherné ilustrácie šité na mieru tak, aby presne odpovedali našim predstavám a tovaru, ktorý u nás nájdete. A podarilo sa to na jednotku! Poďte sa mrknúť, ako celá táto spolupráca dopadla a čo je vlastne u nás nové.

Kvetináče s vtipnými nápismi

květináče s nápisy

Na jar zasadiť, na jeseň presadiť, niekoľkokrát do mesiaca pohnojiť, postriekať proti škodcom… Tiež máte občas pocit, že zo starostlivosti o izbové rastliny snáď vyrastiete? Nebojte, budú to vaše kvetinky, čo s láskou vyrastú. A pokiaľ sem-tam s pestovaním bojujete, potom práve pre vás je ako stvorený obal na kvetináč s vtipným nápisom, ktorý vám dodá kvapku optimizmu.

Naše porcelánové obaly na kvetináče sú vyrobené v Českej republike podľa návrhov kreatívneho tímu Bella Rose. A že bola sranda nápisy vymýšľať! Nájdete ich u nás vo veľkosti 10 cm a 13 cm.

Vintage lyžičky s nápismi

lžičky s nápisy

Nádherné vintage lyžičky La De Da Living, ktoré hľadajú po celej Británii dve sestry sú presne tie, ktoré sme si zvolili pre svoje nápisy. Už dlhšiu dobu s touto značkou spolupracujeme a nechávame si u nej ručne vyraziť naše české a slovenské nápisy. Teraz sa naša zbierka rozrástla o niekoľko nových nápisov, ktoré môžete poznať napríklad z hrnčekov. Páči sa nám, že žiadna lyžička nie je rovnaká, môže byť aj niekoľko desiatok rokov stará a určite bude opradená tajomstvom. Je to skvelý tip na darček pre niekoho, na kom vám záleží.

Papiernictvo, ktoré si zamilujete

papírnictví Bella Rose

Pokiaľ milujete skrášľovanie diára, plánovača, kalendára a všetkého, čo vám príde pod ruku, potom si naše nové kúsky z papiernictva určite zamilujete. Ako milovníci krásnej atmosféry sme nemohli vynechať ani túto oblasť, preto v kategórii nájdete nové washi pásky, samolepky s obrázkami alebo samolepky s plánmi a úlohami. Našim prianím bolo vytvoriť také samolepky, ktoré by vám jednak uľahčili organizáciu a plánovanie, ale tiež aby vás také plánovanie bavilo. Dali sme tu hlavy dohromady a spoločne sme vymysleli niekoľko nápisov, ktoré by sme sami v diári alebo kalendári využili. Dúfame, že sa vám budú páčiť!

Vianočné novinky Bella Rose

vánoční novinky Bella Rose

Okrem ostatných pokladov sme sa rozšupli a vymysleli niekoľko vianočných noviniek, ktoré nám priam miznú pod rukami. Máme z nich neskutočnú radosť, dlho sme ladili najmenšie detaily, vymýšľali motívy a nápisy a nakoniec, keď sme samotné produkty držali v ruke, prekonávali naše očakávania.

vánoční novinky

Pre našich najmenších sme vytvorili dopis pre Ježiška, do ktorého môžu napísať svoje najtajnejšie želania. Ďalej sme rozšírili zbierku o dlhšie zápalky, samolepky do diára s vianočnou tematikou alebo napríklad vintage lyžičku s ručne vyrazeným nápisom Milujem Vianoce.

vánoční hrnečky vánoční salátová mísa

vánoční sklenička s nápisem

Dobré jedlo pridáva na vianočnej atmosfére dvojnásobne, preto sme nemohli vynechať ani porcelán. Kakao si tohto roku môžete vypiť z vianočných hrnčekov, ktoré zdobia celkom nové nápisy, cukrovinky si naservírovať na tanieriky a uždibovať šalát z novej misy. Čo vám ale pomôže poriadne nasať vianočnú atmosféru? Lahodné víno vo vianočnom pohári. Bude ideálny k večerným rozprávkam alebo kľudne ja na Silvestra.

talířek s nápisem

vánoční rohožka

V neposlednom rade nesmieme zabudnúť ani na rohožky, ktoré vás privítajú milým nápisom zakaždým, keď prídete unavení z práce. Aj také drobnosti totiž dokážu divy a prispejú k navodeniu pekných vianočných chvíľok. Napíšte nám do komentárov, ktorá z noviniek sa vám páči najviac, radi si o nich prečítame.

Prajeme Vám krásne jesenné a zimné dni

MichaelaBella Rose

 

 

Poďte preskúmať ďalšie vianočné poklady ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!