Čaká vás v roku 2019 svadba a premýšľate, čo bude tento rok trendy? Okrem toho, že nás môžete stretnúť 11. a 12. 1. 2019 na Wedding Bazaare v Brne, kam si so sebou privezieme to najkrajšie zo svadobnej kategórie, ♥ môžete načerpať inšpiráciu aj z tohto prehľadu. My sme totiž nelenili a urobili prieskum tých najkrajších svadobných trendov, ktoré budú v roku 2019 IN! Urobte si pohodlie, zabaľte sa do teplej deky a načerpajte inšpiráciu.

Miesta na svadobný obrad i hostinu

Obrad na radnici a hostina v miestnej reštaurácii obďaleč vás veľmi neláka a radšej by ste svoj vysnívaný deň strávili v niečom netradičnom? Potom ste tu na správnom mieste. Máme pre vás totiž 2 tipy na miesta, ktoré dokážu vykúzliť rozprávkovú a nezabudnuteľnú atmosféru.

Svadba v stodole

Stodoly sú čím ďalej obľúbenejším miestom ako na obrad samotný, tak aj na hostinu. So správnymi dekoráciami z nej dokážete vykúzliť útulné a romantické miestečko. Rustikálny nádych stodoly sa perfektne kombinuje s vintage kovovými stolmi a stoličkami a elegantnou kvetinovou výzdobou. Vchod do stodoly bude vyzerať krásne obložený sviečkami v zaváraninových pohároch pozdĺž cesty a uvítacou ceduľou z paliet.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Industriálna budova s hrejivým rustikálnym dotykom

Opakom rustikálnej svadby v stodole je svadba na industriálnom mieste. V roku 2019 budú trendy miesta pripomínajúce továrne alebo komerčné priestory. Dôležitý je tu dostatok veľkých okien, ktoré prepustia veľa svetla. Do takýchto miestností potom použite drevené stoly, kovové stoličky a dodajte štipku zelene. Pokojne kvety v malých kvetináčoch alebo veľké kvety vo vázach. Hrejivý a romantický pocit potom dodajú svadobné dekoráciesvetelné reťaze, ktoré do takého miesta skvele zapadnú.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Svadobné šaty, ktoré ovládnu rok 2019

Svadba je (vo väčšine prípadov) záležitosťou raz za život, preto si dajte záležať aj na výbere svadobných šiat, ktoré budú v tento deň jednou z najdiskutovanejších vecí vašich hostí. Je ich na výber veľa a občas je ťažké sa v nich vyznať. Ak ale chcete ísť s dobou, stavte na tie, ktoré budú v roku 2019 skutočne IN. Prezradíme vám hneď niekoľko tipov. Ideme na to!

♥ Prečítajte si tiež naše tipy na najkrajšie svadobné dary!

Čipka

Čipka na svadobných šatách je obľúbená už pekných pár rokov. V posledných rokoch ju ale svadobní návrhári dokážu zakomponovať tak kvalitne a štýlovo, že si určite nebudete pripadať, ako by ste na sebe mali šaty po babičke. Trendy sú splývavé šaty bez spodničky s kruhom, pre odvážne i s odhaleným chrbtom. Ak dávate prednosť svadbe vonku, budú také šaty pre vás ideálne a urobia z vás priam bohémsku vílu.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Mašle

Mašle sú posledným módnym výstrelkom z prehliadkových mól, ktorý ovládne rok 2019. Či už je to veľká mašľa vzadu nad sukňou alebo v páse. Tento trend je čím ďalej obľúbenejší a len tak sa nevidí. Ak sa nebojíte ľahkej výstrednosti, potom mašle rozhodne stoja za skúšku!

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Svadobné účesy, ktoré budú v roku 2019 kraľovať!

Ani svadobné účesy neunikli nášmu hľadáčiku. Existuje mnoho typov účesov, niekomu pristane ten, niekomu zase ten, niekto má dlhšie vlasy, niekto musí kúzliť s krátkymi a vo výsledku to vždy nakoniec dopadne krásne. My sme pre vás dnes zhrnuli pár účesov, v ktorých tento rok skutočne zažiarite.

Chic elegantný drdol

K elegantným šatám padne dokonale. Uhladený štýl a jednoduchý drdol dokážu divy. Tento účes dá skvele vyniknúť šatám aj líčeniu nevesty a pristane aj starším ženám.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Polovica rozpustená, polovica zopnutá

Ak dávate prednosť uvoľnenejšiemu štýlu, potom si tento účes určite zamilujete. Vyzerá krásne ako na vyrovnaných vlasoch, tak i na zvlnených. Navyše sa doň dajú zapliesť aj kvety, ktoré celý účes pozdvihnú na vyšší level.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

To bol náš prehľad trendov na rok 2019. Prajeme Vám, nech sa Vám svadba vydarí podľa predstáv a zažijete čarovný čas, na ktorý len tak nezabudnete.

Michaela a Bella Rose

 

Všetko pre dokonalú svadbu ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!