Objavovať nové značky, skúšať rozmanité štýly a hľadať nevšedné kombinácie, to nás skrátka baví. Preto vám tak radi prinášame novinky zo sveta interiérového dizajnu, ktoré vás raz nadchnú svojou originalitou, druhýkrát zmyslom pre detail, a potom zase svojim luxusným, minimalistickým čarom. Pokiaľ chcete naše najnovšie značky spoznať o trochu viac, dajte sa s nami do čítania.

Medzi nové značky na Bella Rose vítame tentokrát vidiecku Strömshaga, bohémsky ladený Bungalow a minimalistické Kuishi. Poďte objaviť ich filozofiu a spoznajte, do akých interiérov sa budú hodiť najviac!

stromshaga

STRÖMSHAGA: Vintage rozprávka pre byt aj chatu

  • Aká je: vintage, rustikálna, vidiecka, osobitá
  • Ideálna pre: milovníkov vidieckych interiérov a vintage doplnkov
  • Neprehliadnite: petrolejky, džbány, svietniky

Stačí prejsť dverami a dýchne na vás atmosféra z iného sveta, iného storočia. Pokiaľ by sa podobne dalo nahliadnuť na váš interiér, bude pre vás švédska značka Strömshaga ako stvorená. Poskytne vám totiž nielen perfektný základ pre interiér vo vintage vidieckom štýle, ale dodá vám aj nevyhnutné korenie, bez ktorého sa takto ladený interiér rozhodne nezaobíde. V zásobe má totiž perfektné doplnky, u ktorých dbá ako na autentický dizajn, tak na kvalitné materiály.

Preneste sa o pár desiatok rokov naspäť a vneste si domov rustikálne čaro vidieka

Od značky Strömshaga si bezpochyby zamilujete krásne vintage petrolejové lampy, ktoré ako by vypadli z rozprávkových dreveníc. Namiesto svetla ich používať nemusíte, avšak pre dokreslenie atmosféry na terase alebo pri posedení za jesenného šera sú nenahraditeľné. Stačí otočiť kolieskom a vysunúť knôtik!

petrolejové lampy
Petrolejové lampy vytvoria dokonalú atmosféru starých dobrých časov.

Nemenej vám učarujú svietniky, predovšetkým tie na vysoké sviečky. Hodiť sa budú ako do interiérov s vidieckym nádychom, tak aj do tých, ktoré sú zariadené primárne v inom štýle. Prehliadnuť sa nedajú ani doplnky do kuchyne, ako sú dózy, podnosy alebo džbány – tie využijete taktiež na záhrade.

Vzťah s prírodou bol pred rokmi veľmi dôležitý, u Strömshagy preto nájdete aj množstvo doplnkov na záhradu. Napríklad vintage drevené štipce alebo košíky na všetku úrodu!

doplňky Strömshaga

vintage terasa
Strömshaga dokáže vytvoriť útulno tiež na terase. Stačí pridať pléd!

 

bungalow denmark

BUNGALOW: Bohémsky štýl v luxusnom podaní

  • Aká je: moderná, boho, etno, farebná
  • Ideálna pre: hravé, napriek tomu elegantné duše, ktoré si potrpia na kvalitu
  • Neprehliadnite: vankúše, riady, drevené doplnky

Dánska značka Bungalow je pripravená rozsvietiť každý interiér náložou farieb a rozmanitých vzorov, ktoré k sebe však krásne ladia a vzájomne sa dopĺňajú. Prívetivý bohémsky dizajn v sebe nezaprie ani silný vplyv juhoázijských, hlavne potom indických umeleckých štýlov, ktoré nájdete predovšetkým na plédoch, vankúšoch a ďalšom bytovom textile. Aj napriek svojej zjavnej hravosti vie byť Bungalow v správnych rukách aj elegantnou bodkou v inak monotónnom interiéri.

Žíhaná keramika, ktorá rozžiari každú kuchyňu

Dôraz na kvalitné materiály a prax v ručnej výrobe posúva značku Bungalow na vyššiu úroveň. Predovšetkým taniere, misy a ďalšie keramické riady oceňujú milovníci dizajnu pre ich originalitu a jedinečný vzhľad žíhanej glazúry, ktorá dokonale zapadá do boho interiérov. S niekoľkými kúskami keramiky na stole rozohráte hru plnú farieb, ktorá navnadí na stolovanie, či už budete podávať bohatý obed alebo len dezert ku káve.

bungalow nádobí
Keramika značky Bungalow je oboje: farebná aj nadčasová.

Farebné vankúše, základ boho interiéru

Bytový textil je dôležitou súčasťou nielen bohémsky ladených domácností. Stará sa o útulnosť a je akousi nevyslovenou, napriek tomu vždy presvedčivou pozvánkou ku posedeniu na gauči, v kresle alebo dokonca na zemi. Obliečky na vankúše v širokej škále farieb a textúr dodajú šmrnc každému posedeniu, rovnako ako hrejivé plédy. V kuchyni potom nezabudnite na pestrofarebné utierky!

Vďaka veľkému rozsahu produktov si môžete finálny výsledok prispôsobiť svojmu vkusu na mieru. Pomocou dekorácií, ako sú vázy, šperkovnice, papierové krabice alebo drevené kuchynské pomôcky, ľahko vytvoríte presne taký dojem, aký si predstavujete. Bude to boho, skôr etno alebo radšej sedemdesiatková nahodilosť?

bungalow nádobí

bungalow polštáře

bungalow-polštáře
Čím doladíte obývaciu izbu? Originálnou vázou alebo vankúšikmi?

 

kuishi

KUISHI: Sklenené dávkovače na mydlo s minimalistickou dušou

  • Aká je: minimalistická, nadčasová, praktická
  • Ideálna pre: každého, kto chce nahradiť plastové fľaštičky sofistikovanejšími kúskami
  • Neprehliadnite: obdĺžnikový dávkovač mydla, sklenené rozprašovače

Sklenené dávkovače na mydlo, rozprašovače a fľaštičky britskej značky Kuishi si vás získajú svojim jednoduchým dizajnom, ktorý ako by vypadol z kúpeľní luxusných hotelov. Napriek tomu je Kuishi dostupné všetkým, ktorí milujú zemitosť jantárovo hnedého skla a praktické doplnky do domácnosti, na ktoré je vždy spoľahnutie. Kvalitná výroba z recyklovaného skla dáva doplnkom do kúpeľne aj kuchyne jedinečný nádych a vďaka dlhej životnosti sa stará o šetrnejší prístup k prírode.

Dokonalé súlad medzi prírodou a estetikou moderného domova

Sklenené dávkovače na mydlo budú estetickým aj praktickým pomocníkom do kúpeľní aj kuchýň. Vďaka rôznym veľkostiam do nich ľahko prelejete ako tekuté mydlo, tak aj prostriedok na riad alebo tekutý prací prášok. Šikovné pumpičky sa postarajú o pohodlné dávkovanie, zatiaľ čo minimalistický dizajn si poradí so zapadnutím do akéhokoľvek interiéru.

Hodiť sa vám budú aj sklenené rozprašovače, a to nielen na kropenie izbových rastlín, ale tiež na čističe alebo domáce čistiace prípravky. Sklenené nádoby so sebou môžete vziať do lokálneho bezobalového obchodu a opakovane ich plniť bez toho, aby ste museli dokola kupovať drogériu v plastových fľašiach.

skleněný rozprašovač Kuishi

sklenice kuishi

Odhalili vám naše nové značky nejakých obľúbencov? Pozrite sa na celú ponuku a vyberte si kúsky presne podľa vášho gusta, ktoré osviežia vašu domácnosť a zapadnú do nej ako uliate. Veríme, že medzi nimi také objavíte!

Príjemné hľadanie tých správnych kúskov praje

Michaela & Bella Rose

Radi by ste objavili viac, než nové značky? Pokračovať môžete napríklad tu:

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!