Jar je v plnom prúde a prebúdzajúca sa záhradka volá po našej starostlivosti. A to nielen po tej záhradníckej, ale aj priam nabáda ku skrášleniu vonkajšieho posedenia pre relaxáciu na čerstvom vzduchu. Práve tam sa budeme radi uchyľovať nielen po práci na záhradke, ale aj po návrate domov z práce alebo skrátka len tak. Tak si poďte svoju vonkajšiu oázu pokoja vybaviť, ako sa patrí!

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie a súčasne najpraktickejšie záhradné dekorácie a záhradné pomôcky od obľúbených značiek Ib Laursen a Garden Trading, ktoré vaše vonkajšie posedenie aj záhradku pozdvihnú o úroveň vyššie. Poďte načerpať inšpiráciu.

Ratanové kreslo
Ratanové kreslo

Kvetov nie je nikdy dosť

Iste s nami budete súhlasiť, že kvety svojou nežnou krásnu dokážu skrášliť a oživiť akékoľvek miesto. Nemali by teda chýbať ani v odpočinkovej časti záhrady alebo na terase.

1 / Zahradná polica Aldsworth

Oživte svoju terasu či záhradu nápaditým policovým rebríkom zo smrekového dreva. Je ako stvorený na umiestnenie kvetináčov alebo truhlíkov s kvetinami. Vďaka záhradným policiam získate jedinečnú dekoráciu svojho vonkajšieho posedenia. Police môžete použiť aj na uloženie drobného záhradného náčinia.

Záhradná polica Aldsworth
Záhradná polica Aldsworth

2 / Hranatý plechový kvetináč Vence

Ak patríte medzi milovníkov vintage štýlu, nemala by vám na záhrade chýbať záhradné dekorácie v podobe hranatého kvetináča z pozinkovanej ocele. Akákoľvek rastlina v ňom bude vyzerať čarovne. Táto nerozlučná dvojka spoločne vytvorí jedinečnú záhradnú dekoráciu.

Hranatý plechový kvetináč Vence
Hranatý plechový kvetináč Vence

3 / Zinkový kvetináč/chladič Bibury

Okrúhly zinkový kvetináč je primárne určený na vysádzanie kvetín, avšak môžete ho použiť aj ako chladiacu nádobu na nápoje, čo oceníte predovšetkým v horúcom lete. Stačí do neho vložiť ľad, fľaše s pitím a skvelý spoločník ku vonkajšiemu posedeniu je na svete.

Zinkový kvetináč/chladič Bibury
Zinkový kvetináč/chladič Bibury

Vonkajšie osvetlenie

K vonkajšiemu posedeniu neodmysliteľne patrí aj vonkajšie osvetlenie, ktoré vie vykúzliť jedinečnú romantickú atmosféru.

1 / Nástenná vonkajšia lampa Belvedere Charcoal

Vneste na svoju záhradku čaro dávnych čias. Jedinečná nástenná lampa v štýle starých plynových lampášov vám s tým pomôže. Krásne prežiari vaše pohodové večery a spríjemní každé vaše vonkajšie posedenie.

Nástenná vonkajšia lampa Belvedere Charcoal
Nástenná vonkajšia lampa Belvedere Charcoal

2 / Záhradné osvetlenie St Ives

Štýlová záhradná lampa v industriálnom štýle príjemne nasvieti najkrajšie miesta vašej záhradky alebo vaše vonkajšie posedenie. Užite si romantické vonkajšie posedenie pri nežnom tlmenom svetle, ktoré z lampy vychádza.

Záhradné osvetlenie St Ives
Záhradné osvetlenie St Ives

3 / Lampáš Miners Dorset Blue

Záhradné dekorácie v podobe lampášika by vám určite nemala na terase chýbať. Dizajn lampáša je inšpirovaný olejovými lampami, ktoré sa používali v baniach v 19. storočí. Vďaka praktickej rukoväti ho môžete ľahko preniesť, kam budete potrebovať. Ľahko si tak posvietite trebárs na cestu k vášmu vonkajšiemu posedeniu či späť domov.

Lampáš Miners Dorset Blue
Lampáš Miners Dorset Blue

Záhradní pomocníci

Užitočné záhradnícke pomôcky môžu plniť aj dekoračné úlohu. Nájdite im vhodné miestečko a uvidíte sami.

1 / Zahradná kanva

Červená či modrá záhradná kanva je nielen praktickým záhradným pomocníkom, ale súčasne sa môže stať moc peknou záhradné dekorácií. Stačí ju naaranžovať na vhodné miesto, kde bude krásne ladiť napríklad s rozkvitnutými kvetmi. Svojou nádhernou farbou rozžiari každý záhon.

Záhradná kanva
Záhradná kanva

2 / Rozprašovač na kvety

Niektoré kvety majú rady jemné rosenie svojich kvetov a lístkov. Štýlový rozprašovač na kvety im túto vlahu rád poskytne a vy získate úžasnú záhradnú dekoráciu v retro dizajne, ktorá sa bude krásne vynímať na stolíku s kvetinami alebo len tak sama na poličke.

Rozprašovač na kvety Blue
Rozprašovač na kvety Blue

3 / Záhradná lopatka

Skvelým pomocníkom a súčasne peknou záhradnou dekoráciou bude aj nádherne modrá zinková lopatka pre ľahké sadenie, presádzanie a kyprenie. Keď ju práve nebudete používať, umiestnite ju do nejakého väčšieho kvetináča k rastline a štýlová záhradná dekorácie je na svete.

Záhradná lopatka
Záhradná lopatka

Posaďte sa, prosím!

1 / Ratanové kreslo

Na záhradke alebo terase tiež nesmie chýbať miesto na sedenie, z ktorého sa budete kochať všetkou krásou okolo seba. Dostatok pohodlia pre odpočinok vám poskytne elegantné ratanové kreslo. Pre ešte väčšiu pohodu ho môžete doplniť dekoračnými vankúšikmi a ľahkou dekou, keby vám bolo chladno.

Ratanové kreslo Natural
Ratanové kreslo Natural

Oživte svoje vonkajšie posedenie a záhradu jedinečnými záhradnými dekoráciamivonkajším osvetlením v severskom štýle a užívajte si príjemné chvíle vo svojej oáze kľudu.

Prajem vám krásnu jar,

Lenka & Bella Rose

 

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!