Nás v Bella Rose nesmierne baví pohľad na krásne domovy zariadené s citom, a to nielen v škandinávskom štýle. Pre nedávnom nás okúzlil jeden takýto interiér, takže sme sa tak trošku „pozvali na návštevu“ a vyspovedali sme našu zákazníčku Zuzku, ktorú nájdete na Instagrame ako @susibyfleur. Zuzka má vyštudovanú záhradnú architektúru a okrem záhrad sa venuje aj svojmu kvetinárstvu Kvety Fleur a dekorovaniu svojho domova. V Zuzkinom bývaní nájdete škandinávsky štýl ale aj prvky minimalizmu. Jej domov zariadený v príjemných neutrálnych farbách a je doplnený dizajnovkami, ktoré mu dodávajú šmrc. Zaujíma vás, ako sa dá zariadiť útulné bývanie a kombinovať pri tom dizajnové kúsky s tými cenovo dostupnejšími? Poďte s nami ďalej!

Máte radšej čistý škandinávsky štýl alebo ho kombinujete? Na ktoré značky u seba doma nedáte dopustiť?

Moja obľúbená je kombinácia škandinávsky štýl a minimalizmus. Nedržím sa striktne pravidiel, skôr sa riadim pocitmi lebo to je podstata, cítiť sa doma najlepšie na svete ❤️. Medzi moje najobľúbenejšie značky patrí jednoznačne Ferm Living, LyngbyKähler. Rada však kombinujem drahšie značky s tými cenovo dostupnými, ktoré sa tak práve pozdvihnú, lebo štýl sa nedá len kupit. Zariaďovanie je nikdy nekončiaci príbeh a veľmi rada doma veci obmieňam, práve preto som volila neutrálne farby interiéru. Stačí prehodiť vankúš, vázu, či obraz a razom sa interiér mení.

Dizajnová váza Lyngby
Váza od Lyngby vyzerá úžasne s kyticou aj vetvičkou, čo poviete?

Kde najčastejšie hľadáte inšpiráciu na dekorovanie a zariaďovanie?

Najväčšia inšpirácia je Instagram, a to najmä zahraničné účty. Na dekorovanie mi ale niekedy stačí obyčajná prechádzka lesom a inšpirácia je na svete.

Obývačka inšpirácia
Obývačke a kuchyni u Zuzky dominujú neutrálne farbynadčasové doplnky.

Ktorý kúsok (či už dekoráciu, nábytok…) máte zatiaľ doma najradšej?

Najradšej mam celú našu obývačku s kuchyňou, veľký dubový stôl a sedačku🤍, trávime v nej najviac času a sústreďujem práve svoje najobľúbenejšie doplnky.

Dizajnové doplnky do bytu
Zuzkine obľúbené škandinávske dekorácie: 1) vankúš Ferm Living, 2) obal na kvetináč Ferm Living, 3) drevený vtáčik Novoform , 4)keramický kôš Ferm Living , 5) domček Urbania od Kähler, 6) váza Lyngby

Máte nejaký vytúžený kúsok, na ktorý si už dlhšie brúsite zuby?

Ja si vždy poviem že už nič viac mi netreba, potom otvorím Instagram a zisťujem čo všetko potrebujem😂. Už dlhšiu dobu snívam o svietniku Kubus od By Lassen

Tešíte sa na jar? Robíte si doma nejakú jarnú výzdobu?

Neviem sa dočkať, jar je moje najobľúbenejšie ročné obdobie, prináša nové začiatky. Voľný čas trávim najradšej v záhrade, takže jari sa naozaj neviem dočkať. Ak práve nerelaxujem/nepracujem v záhrade, milujem výlety s rodinou. Z jarnej výzdoby mám najradšej kvitnúce cibuľoviny v machu a rozkvitnuté vetvičky. Tými jar priam privolávam! 

Prezraďte nám svoj recept na dokonalú chvíľku.

Dokonalá chvíľka je nedeľa, je to ten najkrajší deň. Krásne prestretý stôl a všetci spolu pri ňom…čo je viac 🤍

Jedáleň inšpirácia
Krásne prestretý stôl spraví aj s klasického nedeľného obeda nezabudnuteľný zážitok, však?

Zaujal vás tento škandinávsky ladený domov? Omrknite ďalšie články na našom blogu a užite si ešte viac inšpirácie.

Prajeme vám krásne jarné dni plné pohody

Soňa, Zuzka a Bella Rose.

Škandinávsky štýl a najobľúbenejšie kúsky podľa Zuzky

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!