Svetielka, svietiace vianočné reťaze, hviezdy, to všetko k Vianociam neodmysliteľne patrí. Rozžiarte svoj domov aj vy. A to nielen vo vnútri, ale aj vonku. Pripravili sme pre vás úchvatné vianočné osvetlenie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Pomaly ale isto sa opäť po roku blíži adventný čas a tiež Vianoce. A práve k tomuto krásnemu obdobiu, na ktoré sa tešia nielen deti, ale aj väčšina dospelých, patria rôzne svetelné dekorácie, či už interiérové, alebo vonkajšie.

Vianočné svetielka

 

Tiež milujete podvečerné a večerné prechádzky, kedy vám cestu spríjemňujú nádherne osvetlené domy, stromy a okná? Rozžiarte svoj domov aj vy. Vďaka svetielkam behom chvíľky ľahko vyčarujete nežnú predvianočnú a potom aj vianočnú atmosféru.

Zoznámte sa s našou svetelnou vianočnou ponukou v podobe hviezd, reťazí a svetelných drôtikov od obľúbených značiek, ktorú sme pre vás s láskou pripravili.

 

Vonkajšie osvetlenie

So svetelnou výzdobou môžete začať napríklad rovno pri vchodových dverách. Skúste tento rok niečo menej tradičné, ​​než je klasický adventný veniec. Ozdobte svoje dvere krásnym strieborným kovovým vencom omotaným svetelným LED drôtikom. Svietiaci veniec určite upúta pozornosť nejedného okoloidúceho a súčasne bude robiť radosť aj vám. Vyčaruje vám úsmev na perách, kedykoľvek sa budete vracať domov. Veniec samozrejme môžete umiestniť aj do okna, prípadne na iné miesto.

advent

 

Máte pred domom ihličnatý stromček? Omotajte okolo neho svetelnú reťaz s LED žiarovkami a môžete sa každý deň tešiť, až sa zotmie a stromček sa rozžiari. Krásne bude vyzerať aj na kríku, opadanom listnatom strome alebo na vetvičkách naaranžovaných v kvetináčoch. Môžete ju tiež omotať okolo altánku na záhrade. Fantázii sa medze rozhodne nekladú.reťaz

 

Rozjasnený interiér

Vonku máme ozdobené a teraz sa poďme presunúť domov, do teplúčka. Radi by sme vám predstavili jedinečné vianočné osvetlenie. Len si predstavte, že by ste svoj vianočný stromček nielen osvetlili, ale rovno nazdobili. Ako? Pomocou originálnej svetelnej reťaze, ktorá sa skladá z krásnych perleťových ozdôb, kedy každá ozdoba v sebe ukrýva LED svetielko. Na stromčeku bude vyzerať naozaj kúzelne.

ozdoby

 

Vo vianočnej výzdobe tiež rozhodne nesmie chýbať svetelná reťaz v podobe závesu s hviezdičkami. Zaveste ju do okna a kochajte sa nežnými svetielkami v tvare hviezdičiek.
okno

 

Zahaľte svoj vianočný stromček do nežného svetelného závoja ako z rozprávky. Svetelný závoj tvorí 36 drôtikov rôznej dĺžky, na ktorých sú umiestnené malé LED žiarovky. Nádherne bude vyzerať nielen na stromčeku, ale tiež napríklad na slávnostne prestretom stole.

zavoj

 

Máte slabosť na vianočné hviezdy? Zaveste si doma do okna alebo inam do priestoru nádhernú vianočnú hviezdu z papiera napríklad v červenej farbe. Hviezda je zdobená dekoratívnymi dierkami, ktoré po rozsvietení žiarovky vykúzlia krásny svetelný efekt.

hviezda

 

A keď sa blížia Vianoce, nesmieme samozrejme zabudnúť ani na interiérový adventný veniec či svietnik. Tento rok ho môžete dozdobiť jemným svetelným drôtikom v medenej farbe a v okamihu získate krásnu a originálnu vianočnú dekoráciu. Svetelnú reťaz samozrejme môžete omotať aj okolo svoje obľúbenej sochy, izbového kvetu alebo ju položiť na nízku skrinku či parapet.

svietkni

 

Adventný veniec nemusí len ležať na stole. Pozdvihnite túto obľúbenú vianočnú dekoráciu o úroveň vyššie a zaveste ho nad sviatočne prestretú tabuľu. Nádherne sa tak bude vynímať napríklad závesný svietiaci LED veniec, ktorý môžete ešte dozdobiť rôznymi drobnými dekoráciami, ako sú malé ozdoby, mašličky alebo napríklad doma upečené voňavé medovníčky.

stol

Toto je len malý zlomok z našej pestrej ponuky vianočného osvetlenia. Ostatné svetielka nájdete pekne pohromade na tomto mieste.

Presvetlite si Vianoce a užite si nádherné chvíle strávené so svojimi blízkymi!

Lenka & Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!