Rok 2024 sa nesie v duchu farieb, preto sme sa rozhodli zaradiť do nášho sortimentu novú značku Klekks, ktorá vyrába prvotriedne farebné plédy. Dnes vám túto značku predstavíme a ukážeme inšpirácie, ako jednotlivé plédy vyzerajú v interiéri. Či už máte radšej vlnený pléd alebo bavlnený, tu si určite vyberiete.

barevná deka klekks

Život je príliš krátky na nudné deky

Pripravte sa na farebnú vzpruhu od nemeckej značky Klekks. Ako sama táto značka tvrdí, deky a prehozy pre nich nie sú len deky, ale plátno, na ktorom sa môžu farebne a kreatívne vyjadriť. Veria, že život je príliš krátky na nudné deky. Milujú farby a prostredníctvom svojich produktov chcú prinášať radosť a hravosť. Spolupracujú s rôznymi umelcami, vďaka ktorým sa jedná o originálne doplnky do domu. Na výber majú skutočne nádherné farebné kombinácie.

Prednosti plédov značky Klekks

  • Sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov
  • Výroba prebieha v rámci EU v Litve
  • Spolupracujú s umelcami
  • Jedná sa o prvotriednu kvalitu
  • Každý mesiac prichádzajú s ďalšou limitovanou edíciou

Vlnený pléd No. 2

modrý vlněný pléd

Oslnivá modrá a jednoduché kocky na 100% vlnenom pléde jednoducho pritiahnu pozornosť. Vynikne na sedačke alebo ako prehoz cez posteľ.

modrá vlněná deka
Z vašich domovov: 1. @carlaklang 2. @93squaremetters 3. @fraeuleinotten

Bavlnený pléd No. 5

bavlněný pléd klekks

Hravá kombinácia červenej a ružovej a nádherný organický vzor počas chvíľky dodá v miestnosti farby. Táto farebná deka pristane ako klasickému škandinávskemu štýlu, tak aj modernejším interiérom. Nebojte sa farieb a nechajte ich tohto roku prežiariť váš domov!

barevná deka
Z vašich domovov: 1. @farasarchive 2. @lou_bo_m 3. @farasarchive

Vlnený pléd No. 6

Zelený vlněný pléd

Na tieto zelené a fialové pruhy sa budete tešiť po každom dlhom dni. 100% vlnený pléd vás zahreje pri filme alebo pri knižke, a navyše bude aj pekným dekoratívnym prvkom, či už ho len zložíte na podrúčku alebo napríklad prehodíte cez periny.

barevný zelený pléd
Z vašich domovov: 1. @mengmengliving 2. @thuismetmax 3. @thuismetmax

Vlnený pléd No. 7

béžový vlněný pléd

Čo sa stane, keď sa spoja umelci z Klekks a keramická ikona arrabbiata? Vznikne prvotriedny vlnený pléd so vzorom, ktorý nájdete aj na keramických výrobkoch z talianskej Puglie. Tento pléd si zamilujú všetci, ktorí majú radi prírodné farby a príliš neholdujú odvážnym kúskom. Predsa len ale vďaka svojmu vzoru tak trošku odvážny je.

béžová vlněná deka
Z vašich domovov: 1. @arrabbiata.arrabbiata 2. @apartment.living.jj

Vlnený pléd No. 11

červený vlněný pléd

Červená farba je tohto roku vo svete bytového dizajnu medzi farbami roka. Čo takto jej dodať v podobe plédu s hravým nápisom Amore? Láska je vo vzduchu zakaždým, keď sa do tohto vlneného plédu zababušíte. Neveríte? Vďaka nápisu vynikne prevažne rozložený na posteli, ale parádu urobí aj na jednofarebnej sedačke.

červená vlněná deka
Z vašich domovov: 1. @liser_k 2. frido.garcon

Ako vás tieto farebné deky zaujali? Dajte nám vedieť do komentárov, ktorá z nich sa vám páči najviac.

Prajeme krásne dni

MichaelaBella Rose 

 

Objavte oslnivé plédy a zababušte sa ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!