Lámete si hlavu, čím potešiť svoju lásku na sviatok svätého Valentína? Aj keď si vyznávate lásku po celý rok, drahú polovičku milá pozornosť určite poteší. Pripravili sme pre vás tipy na originálne darčeky na Valentína, vďaka ktorým urobíte radosť a navyše ušetríte čas ich výberom.

Originálne darčeky na Valentína pre muža

1. Milá pozornosť

Do darčeka na Valentína nemusíte investovať závratné čiastky, u nás na e-shope nájdete aj tipy na darčeky, ktoré vykúzlia úsmev na tvári, a zároveň nezruinujú vašu peňaženku. Vyberte si z milých drobností, ktoré budú pripomienkou vašich citov. Ak máte napríklad doma nadšeného turistu, určite sa mu hodí plecháčik, ktorý využije na každom dobrodružstve.

drobné darčeky pre muža na valentína
1. Smaltovaný hrnček, 2. Pohár na whisky, 3. Mydlo v plechovej krabičke, 4. Krém na holenie, 5. Sada plecháčikov

2. Jedlé darčeky na Valentína

Hovorí si gurmán a nevadí mu tráviť svoj čas v kuchyni? S chuťovkami od Nicolasa Vahé trafíte do čierneho!  Výnimočné delikatesy vás okúzlia nevšednými kombináciami chutí, ktoré sú zabalené do minimalistických obalov, takže si ich pokojne vystavíte na kuchynskú linku. Všetky sú vyrobené z kvalitných surovín a je už len na vás či siahnete po chutnom peste alebo ochutenej soli.

jedlý darček pre muža na Valentína
6. Pesto, 7. Soľ s parmezánom a paradajkami, 8. Soľ s citrónom a tymiánom, 9. Horčica s medom

Máte pocit, že u vás doma trávite viac času v kuchyni skôr vy? Najkratšia cesta k mužskému srdcu vedie cez žalúdok, vyskúšajte teda upiecť napríklad čokoládové brownies alebo bábovku, ktorá sa vám podarí vždy.

NÁŠ TIP

Máte doma nefalšovaného milovníka kávy a všetkého čo s ňou súvisí? Jednoznačne mu vykúzlite úsmev na tvári luxusným ručným mlynčekom od Stelton alebo kanvičkou na espresso od rovnakej značky.

darček na Valentína pre milovníka kávy
10. Ručný mlynček na kávu, 11. Sirup s príchuťou Irish Rum, 12. Kanvička na espresso

Potrebujete ešte viac inšpirácie? Omrknikte našu sekciu darčekov pre mužov, z ktorej si iste vyberiete ten správny darček. A ak si aj on láme hlavu čo pre vás, nechajte ho prečítať nasledujúce riadky, ktoré potešia každú nežnú dušu.

Jedinečné darčeky na Valentína pre ženu

1.Rozmaznajte svoju polovičku súkromným SPA

My, ženy, sa rady necháme rozmaznávať, takže keď nám pripravíte voňavý zážitok v podobe domáceho wellness, budeme v siedmom nebi. Vyberte vonnú sviečku s vôňou, ktorú má vaša polovička v obľube, doplňte ju o kvalitnú kozmetikupridajte inšpiratívnu knihu a uvidíte, že jej hneď vykúzlite úsmev na tvári.

Darček na Valentína pre ženu - domáce SPA
13. Vonná sviečka, 14. Soľ do kúpeľa, 15.Vonná sviečka, 16. Bomba do kúpeľa, 17. Aroma difuzér – škandinávska borovica, 18. Aroma difuzér

2.Roztomilá drobnosť na Valentína

Originálnym darčekom, ktorý vašu milú poteší je vyznanie, ktoré bude mať už navždy na očiach. Trebárs keď pôjde raňajkovať, variť si kávu, dať si niečo malé pod zub. Darček, ktorý si zamiluje je ručne potlačený príbor britskej značky La De Da! Living. Sestry Rita & Dominique hľadajú originálne kusy príborov po všetkých kútoch Veľkej Británie. Originalita zaručená, žiadny ďalší kúsok nie je totožný, o to viac si ich obdarovaná zamiluje. Alebo siahnite do ďalších kúskov z našej autorskej kolekcie, hrnčeky či poháriky na víno s hravými nápismi určite vykúzlia úsmev na tvári.

Darčeky na Valentína pre ženy
19. Lyžička s nápisom Ľúbim ťa, 20. Porcelánový hrnček, 21. Pohárik na Prosecco

Veríme, že sme vám výber darčeka na Valentína aspoň trošku uľahčili a že ste sa našimi tipmi inšpirovali.

Krásny deň zamilovaných praje Soňa a Bella Rose.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!