Ak hľadáte naozaj osobný darček od srdca, pozrite si našu ponuku figúrok a prianí Willow Tree od Susan Lordi.

Andělé a figury Willow Tree


Jedinečná kolekcia anjelov a figúr Willow Tree vnesie pohodu a lásku do každého domova a poteší všetkých obdarovaných. Radi by ste niekomu blízkemu oznámili niečo milé, ale nenapadajú Vás tie správne slová? Figúrky Willow Tree to povedia za Vás.

Anjeli a figúry sú vyrobené z umelej živice.Ide o vernú napodobeninu dreva. Navyše sú ručne maľované a nesú v sebe krásne posolstvo. Každá škatuľka tiež obsahuje kartičku s textom, kam môžete napísať krátke venovanie.

Vyjadrite svoju lásku mamičke prostredníctvom figúrky Matka s dcérou.Uvidíte, že mamičku dojmete, možno kvapne aj nejaká tá slza radosti. Z figúrky doslova vyžaruje neha, blízkosť a porozumenie.
matkadcera


Narodilo sa niekomu známemu bábätko? Prekvapte je originálnym darčekom v podobe figúrky Sme traja!
jsme tři

Máte krásny vzťah so svojím súrodencom? Darujte mu figúrku Brat a sestra, nech môžete byť spolu, aj keď sa nachádzate každý niekde inde. Iste to Váš pekný vzťah ešte prehĺbi.bratrsestra

Chystáte sa na návštevu a premýšľate nad darčekom? Hostiteľa iste potešíte úchvatnou dekoráciou v podobe figúrky Hojnosť s náručou plnou nežných kvetín.
hojnost

Ak máte doma malého nezbedníka, urobte mu radosť malým darčekom, ktorý sa bude krásne vynímať napríklad na poličke v detskej izbe.
holkakluk

Čaká Vás veľký deň a hľadáte originálnu ozdobu na svadobnú tortu? Figúry na tortu Spoločne alebo Sľubujem budú to pravé. Figúrku môžete použiť aj ako dekoráciu na sviatočnú tabuľu.
společněslibuji

Akú novinku sme pre Vás pripravili papierové priania Willow Tree, do ktorých môžete vpísať svoje osobné venovanie. Prianie môžete darovať len tak alebo ho priložiť k nejakému peknému darčeku.


přání

V našej širokej ponuke anjelov a figúr Willow Tree si iste vyberie každý. Popremýšľajte, čo by ste druhému radi oznámili, a vyberte si vhodnú figúrku, ktorá to povie za Vás, alebo Vám s tým aspoň pomôže.

Prajeme Vám veľa nádherných chvíľ pri darovaní týchto kúzelných figúrok a blahoželaní.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!