Vianočné sviatky a koniec roka je všeobecne čas na bilancovanie a pripomínanie si dôležitých ľudských hodnôt. Čas kedy oveľa viac než sami na seba, myslíme na ostatných, či už samotným výberom darčekov, pečením koláčikov alebo množstvom ďalších maličkostí, skrátka sa snažíme robiť radosť druhým.

A ďalší rok je za nami!

Je pár tradícií, ktoré sa nikdy nezunujú a s láskou ich dodržiavame aj napriek osobným aj pracovným nezdarom. Existuje jedna o ktorej ste určite počuli a dozaista túto tradíciu veľa z vás dodržiava. Reč je o novoročnom „pé efku“ čiže skratke francúzskeho Pour féliciter – „pre zablahoželanie.“ Táto tradícia sa u nás zakorenila už na začiatku 19. storočia a s radosťou ju každý rok praktizujú milióny ľudí po celom svete aj u nás.

Spôsobov ako vytvoriť novoročné prianie je veľa a záleží len na vás, aký prístup je vám najbližší. Naozajstné kreatívne duše sa môžu vyblázniť a vytvoriť veľmi osobné želanie. Môžu lepiť, strihať a využiť svoje najkreatívnejšie nápady. Môžete tiež využiť online grafické programy, ako je napríklad Canva. Na tejto stránke je nepreberné množstvo vzorov, typov písma a predpripravených koláží, kam je možné jednoducho vložiť vaše fotografie. Dosaďte tam napríklad fotografie vašej rodiny vo vianočných svetroch alebo nezabudnuteľné momenty z priebehu roka a odošlite elektronicky.

A že neviete, čo tam tento rok napísať? Od klasických prianí všetkého najlepšieho, môžete použiť tiež vtipné alebo veľmi osobné želanie, prípadne použiť trefný citát. Ak práve nemáte kreatívny moment, spísali sme pre vás pár osvedčených želaní, ktoré zahrejú pri srdci každého.

Nový rok znamená nový začiatok: stretneme nových ľudí, začneme nové priateľstvá, zažijeme nové dobrodružstvá, zhromaždíme nové zážitky a historky… Ja Ti z celého srdca želám, aby Tvoj nový rok bol čo možno najlepší a každý deň Ti prichystal niečo nové!

RECEPT NA ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK: dobrá nálada, radosť z maličkostí, zmysel pre humor, priateľstvo a láska. Všetko premiešať a podávať v primeraných dávkach po celý rok!

Káva vonia na stole, veselo sa z nej dymí. Nasajte to šťastie a pokoj. A nechajte ich, nech zvyšok roka ním víria! PF 2019!

Oceán šťastia, more lásky, potok zdravia, pramienok nádeje a len kvapôčku sklamania. Šťastný nový rok 2019, veľa priateľov a žiť život naplno praje…

Pod stromčekom darov dosť, kapra čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu moku, všetko najlepšie v novom roku!

A ak ste si nevybrali, poobzerajte sa po vhodnom citáte

Najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, sekundy…

Autor: Karel Čapek

Ľudia ľutujú, ako zle využili čas, ktorý je už za nimi, ale to ich neprivedie vždy k tomu, aby lepšie využili čas, ktorý im na život zostáva.

Autor: Jean De La Bruyére

Tlačí vás čas? Máme pre vás novoročné prianie na stiahnutie!

Chceli sme vám urobiť radosť a dať vám malý darček. Vytvorili sme pre vás novoročné želanie, ktoré si môžete v pokoji doma vytlačiť, doplniť osobným odkazom a zaslať ho všetkým, na ktorých vám záleží. Vybrať si môžete rovno z desiatich variantov! Nájdete ich tu >> novoročné priania na stiahnutie.

Za celý tím Bella Rose vám prajeme len to najlepšie do nového roku, nech je nadchádzajúci rok 2019 ešte lepším, než bol ten tohtoročný a splní sa vám všetko, po čom tajne túžite. Ďakujeme vám za prejavenú priazeň a budeme tešiť na mnoho ďalších radostných okamihov s vami.

Tím Bella Rose

 

Všetko pre dokonalý Silvester

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!