Nový rok toho so sebou prináša mnoho. Od nových predsavzatí a životných rozhodnutí až po nové ciele. My v Bella Rose sme s novým rokom začali ako sa patrí a ako je pre nás typické – s novými produktmi z našej vlastnej kolekcie. Medzi autorskými produktmi sú preto nové poháre na víno a pivo, ale aj originálne pivné pollitre. Nie je to však ani zďaleka všetko, čo sa nám v hlave zrodilo a čo vzišlo pod rukami českých výrobcov.

Poďte dnes poodhaliť tajomstvo novej kolekcie, ktorá poteší nejedného milovníka dobrého pitia či roztomilých papierenských drobností!

originální sklenice

Poháre na víno, pivo aj whisky. Objavte ich všetky!

S nápadmi na poháre sa to u nás vždy len tak hemží. Snáď preto, že každý z nás má svoje obľúbené (alko) pitie a preto, že pri dobrom pití a jedle je vždy skvelá atmosféra, nech sa deje čokoľvek. Pohárov na víno a pivo skrátka nikdy nie je dosť, zvlášť, keď sa zíde veľká spoločnosť. A poznáte to – dobrých ľudí sa vždy veľa zmestí! V novej kolekcii Bella Rose preto nájdete hneď niekoľko nových pohárov na víno s nápisom, ktoré vás zaručene rozveselia ešte skôr, než si stihnete vytvoriť svoju hladinku.

Vyberiete si nápis Zajtra je tiež deň alebo radšej Nechlastám, degustujem? 🙂 Tieto poháre na víno si zamilujete vy aj vaša kamarátka, na to sa môžete spoľahnúť!

sklenice na víno

sklenice na červené víno
Všetky nápisy na pohároch máme dostupné aj v slovenčine!

Na zdravie! Nové poháre a pollitre na pivo sú tu!

Ak ste vo víne tak trochu nevinne a dáte prednosť radšej jantárovému osvieženiu s čiapkou hustej peny, poteší vás jedna z najväčších noviniek na Bella Rose: poháre na pivo na stopke pre elegantnejší pôžitok a klasické sklenené pollitre, známejšie jednoducho ako krígle. Nechýbajú im samozrejme ani originálne nápisy, ktoré u nás vždy vznikajú za doprovodu hlasného smiechu. A veríme, že vás pobavia rovnako ako nás!

sklenice na pivo

skleněný krýgl

sklenice na pivo

Originálne poháre na whisky nielen pre mužov

Hľadáte darček pre mužov? Brata, priateľa alebo manžela? S pohármi na whisky rozhodne nešliapnete vedľa. Zvlášť, keď sú stvorené tak, aby zdvihli náladu aj po tom najnáročnejšom pracovnom dni. Naše poháre na whisky sme doplnili o nápisy Problem – Solved, alebo o populárnu mantru Hlavne se nep❤srať.

sklenice na whisky

Sklenice Bella Rose
Autorských pohárov máme už skutočnú zbierku! Bude váš ten na víno, pivo, drink alebo whisky?

Pre milovníkov papierenských potrieb: plánovače a trhacie bločky

Papierené potreby z kolekcie Bella Rose sa rozrástli o nové kúsky, ktoré vám pomôžu s organizáciou času, plánovaním úloh a plnením povinností. Skrátka ideálni pomocníci nielen na začiatok roka. Praktické stolné plánovače s motívom eukalyptu, minimalistickej linky alebo hygge sa budú vynímať na každom pracovnom stole a dodajú vám každý týždeň novú motiváciu do práce.

týdenní plánovač

Týždenný plánovač si môžete zladiť s malým to-do bločkom.

Ak na týždenné plánovanie nie ste a vyhovujú vám oveľa viac stručné zoznamy úloh, zamilujete si trhacie bločky vo veľkosti ideálnej do kabelky, batohu aj kancelárie. Každý bloček má tenké linky a okienka na odškrtnutie splnenej úlohy, rovnako ako motívy ladiace k týždenným plánovačom. Ktorý z nich bude vaším obľúbencom?

A ak z vás kreativita priam srší, iste vás poteší ďalší kúsok do zbierky diárových samolepiek. Tentokrát sme ich v spolupráci s výtvarníčkou Markétou Jinochovou alias Myynou pekne vyjarnili – na archu totiž nájdete rozkvitnuté pivonky aj ďalšie záhradnícke prvky, ktoré sa už nemôžu dočkať teplého počasia.

trhací bloček

samolepky

Originálne baliace papiere na každú príležitosť

Nielen vianočné darčeky potrebujú zabaliť. Navrhli sme preto tri nové motívy na baliace papiere, ktoré môžete používať celý rok – od narodenín až po výročie. Jednoduché čiernobiele bodky, farebnejšie hygge motívy alebo jemne pastelové balóniky sa budú hodiť na rozmanité príležitosti a vždy dodajú vášmu starostlivo vybranému darčeku reprezentatívne kúzlo.

balicí papír

balicí papír

Sadíš, sadím, sadíme alebo nové kvetináče na izbové rastlinky!

Pre milovníkov izbových rastlín aj tých, ktorí sa o vypestovanie svojej domácej džungle vytrvalo snažia, sa v Bella Rose kolekcii objavilo aj niekoľko nových kvetináčov. Tieto kúsky s veselými textami majú veľkosť 10 alebo 13 cm, vybrať si preto môžete presne ten, do ktorého sadne váš fikus alebo monstera ako uliata. A ak sa vašej zeleni zatiaľ príliš nedarí, nebojte sa. Ona z toho vyrastie!

květináče

květináče
Texty na kvetináčoch nájdete na Bella Rose aj v slovenčine!

Zamilovali ste si niektorú z noviniek? Dajte nám vedieť! A či už si vaše srdce získali papierenské potreby, poháre na víno, pollitre na pivo alebo napríklad naše veselé kvetináče, môžete sa u nás zastaviť a vybrať si ten pravý kúsok, ktorý zútulní váš domov a vnesie doň pohodovú atmosféru.

Krásne zimné dni zababušené v deke vám praje

Lucia & Bella Rose

Nový rok, nová domácnosť? Toto by vám mohlo padnúť do oka:

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!