Je to až neuveriteľné, ale už je to 14 rokov, čo spoločne vo svojich domovoch vytvárame pohodovú atmosféru. Sme neskutočne vďační za našich úžasných zákazníkov, kamarátov a partnerov, vďaka ktorým máme stále možnosť prenášať atmosféru ďalej. Oslávte s nami naše narodeniny a poďte si prečítať pár slov od zakladateľky Bella Rose Martiny a spoznajte trošku viac zákulisia.

zakladatelka bella rose

Už 14 rokov produkty z Bella Rose zútulňujú domovy svojim zákazníkom. Čo by si povedala, že sa za posledné roky podarilo?

Povedala by som, že za posledné roky neubehol v našom Bella Rose tíme týždeň, kedy by sme niečo nevylepšovali alebo nepracovali na posune vpred. Veľkú radosť mám zo všetkých brandových kolekciíspoluprác, ktoré sa podarilo vytvoriť. Ono totiž vytvoriť produkt od prvej myšlienky a návrhu až po reálne zhmotnenie na sklade je veľmi náročný proces. Preto pri všetkých týchto novinkách som dojatá, keď sa objaví na e-shope a môžeme ho predstaviť zákazníkom.

Objavte 10 vecí, na ktorých nám záleží.

Tiež sme za posledné roky vyladili procesy v logistike, aby sme zvládali odoslať viac balíčkov v kratšom čase a tiež sme našli ekologickejšie obalové materiály, do ktorých balíme väčšinu objednávok, samozrejme pokiaľ to materiál a typ produktu dovolí. Rozšírili sme tiež ponuku ekologických alebo ručne vyrábaných značiek a produktov a aj mnoho našich existujúcich značiek začalo intenzívne hľadať cesty, ako do výrobného procesu začleniť udržateľnejšie cesty. Verím, že tento trend bude aj naďalej silnieť. Podarilo sa nám tiež nadviazať spolupráca s niekoľkými novými vysnívanými značkami, ktoré som si na Bella Rose už dlho priala.

Poslednou dobou je to na Bella Rose samá novinka. Je nejaká značka alebo konkrétny produkt, ktorý si si zamilovala?

Medzi moje obľúbené novinky patrí dánska značka AUDO Copenhagen (MENU x by Lassen), ktorá si patrí medzi drahšie, ale zase má neuveriteľne nadčasové kolekcie a na ich tvorbe sa podieľa mnoho talentovaných dánskych dizajnérov. Ak si zaobstaráte nejaký ich dizajnový kúsok, môžete sa spoľahnúť na to, že bude aj za mnoho rokov stále in a bude ozdobou vášho domova.

dizajnové doplnky od Menu a The Poster club

Veľkú radosť mám aj zo starostlivého kurátorského výberu plagátov od kodanského The Poster Club. Všeobecne je veľmi ťažké nájsť naozaj zaujímavé plagáty na stenu a táto značka je zárukou, že nemôžete urobiť chybu. Navyše sa všetky plagáty dajú skvele kombinovať a vytvoriť z nich doma aj svoju osobnú nástennú galériu. V Dánsku som si zamilovala aj značku Eva Solo pre ich dizajnový riad.

Veľkú radosť mi nedávno urobila nová značka papiernictva Kartotek Copenhagen. Chýbala mi v našej ponuke minimalistická značka zápisníkov a kreatívnych potrieb a Kartotek má nádherné farby a vzory. Tiež milujem ich priania, ktoré nie sú len o narodeninách alebo výročí, ale inšpirujú k oslave mnohých malých momentov ako je poďakovanie, podpora, oslava úspechu, nového domova alebo len odkaz, že nám niekto chýba alebo si ceníme to, čo pre nás urobil. Presne táto myšlienka je mi osobne veľmi blízka a teším sa, koho v mojom okolí malými darčekmi a prianiami prekvapím.

eva solo a kartotek copenhagen

Prezraď nám, na čo sa môžeme v budúcnosti tešiť?

Som skutočne vďačná, že aj po 14 rokoch máme stále plno nápadov a nových projektov, ktoré chystáme. Práve usilovne “vyšívame” na toľkých krásnych projektoch, že sa nemôžem dočkať, až vám ich všetky predstavíme. Mnoho z nich bude ale do poslednej chvíle prekvapením, takže ich ešte nemôžem prezradiť. Tešiť sa ale môžete aj na nové krásne značky, nádherné limitky z našej vlastnej brandovej kolekcie alebo inšpiratívnu spoluprácu so šikovnými ľuďmi okolo nás. V blízkej dobe pridáme na e-shop ešte niekoľko nových menších značiek a už máme objednanú aj väčšinu vianočných kolekcií. Čo som mohla zatiaľ vidieť katalógy alebo vzorky v showroomoch dodávateľov, máme sa na čo tešiť.

Ďakujeme, že s nami vytvárate atmosféru ♥

Michaela, Martina a Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!