Poďte s nami nahliadnuť do zákulisia Bella Rose a poodhaliť atmosféru, ktorá sa ukrýva za každým s láskou nachystaným balíčkom.

Valentín v Bella Rose

Práve dnes oslavuje Bella svoje ôsme narodeniny! Tentokrát jej ale nedáme bonboniéru a bukrétu. Namiesto toho sme si pre vás pripravili malú exkurziu do zákulisia. Na miesto činu, kde odpočívajú všetky tie Maileg myšky a vzduchom sa linie vôňa sviečok Village Candlečajov Tafelgut.

Tých 8 rokov nebolo len tak hocijakých! Vybavili sme pre vás viac ako 1 704 700 objednávok a ako darček pribalili 12 824 ružových čokoládek a 22 554 voňavých mini mydiel.

Čo sme za tie roky stihli ako team?

 • zjedli sme viac ako 60 narodeninových tort
 • ozdobili 3 vianočné stromčeky
 • 4 x sa presťahovali
 • zúčastnili se 9 veľtrhov
 • rozrástli sa o 3 drobcov – Radovánka, Maxa a Elišku
 • vyfotili sme viac ako 100 spoločných polaroidových fotiek
 • a (nielen) na skrášlenie stien spotrebovali takmer 240 m rôznofarebných washi pások
Ružový deň v Bella Rose

Ako to všetko začalo?

Na začiatku bol sen majiteľky Bella Rose sprostredkovať útulný škandinávsky štýl aj českým zákazníkom. Pretože je Martina žena činu, nezostala len pri fantazírovaní – naložila do auta milovaného manžela, zásobu sušienok a ovocia a vypravila sa šťastiu naproti. Prvá cesta do Dánska mala jasný cieľ – veľtrh v Herningu.

Ak predtým preskočila iskra, po prvej návšteve Škandinávie bolo jasno – bude to láska! A ako to už u každej správnej lovestory býva, neobišla sa bez komplikácií. Našťastie Martinu nezastavila minimálnu znalosť angličtiny, nedostatok peňazí ani dve deti. Risk sa vyplatil a ešte toho istého roku vznikol e-shop s bytovými doplnkami v romantickom štýle vintage, ktorý svojich priaznivcov lákal predovšetkým na kuchynský textil a hravý porcelán značky Green Gate, nápadité bytové doplnky Madam Stoltz a pôvabné sošky Willow Tree.

Takto sme začínali 🙂

Priestor pre „firemný sklad“ uvoľnila najskôr Martinina šatňa, chvíľku na to sa pripojila chodba, obývacia miestnosť a nakoniec bol tovar úplne všade. Po roku bolo jasno – dve ruky (aj napriek všetok zápal) stačiť nebudú. Potom už išlo všetko rýchlo. Bella získala prvé oficiálne sídlo a hneď vzápätí sa v ňom šťastne zahniezdili prvý kolegyňky. Dnes je nás už 16 (plus nemalé množstvo externistov). Dohromady máme presne 523 rokov, ale roztočiť to vieme ako zamlada!

Tohtoročný vianočný večierok v štýle Veľký Gatsby

A firemných akcií? Tých bolo nespočetne:

 • plakali sme v kine od smiechu pri novej Bridget Jonesovej
 • zavarili sme si hlavy počas firemné pevnosti Boyard
 • užili si veľa letných grilovaček a predvianočného punčovania
 • dopriali si (nielen) raňajky v tráve
 • vo vinárskej pivnici okoštovali tie pravé moravské bobule
 • v mačacej kaviarni zase výbornú kávičku a zákusky
 • a hus – tu máme najradšej Na provázku!

All about atmosphere

Sme tu pre vás 9 hodín denne 5 dní v týždňov. Pohonom nám sú gumové medvedíky, tortilové chipsy, vlašské oriešky, kvalitná čokoláda, jazmínový čaj a samozrejme tiež kafe – týždenne vypijeme viac ako 140 šálok.

Neexistuje nič, co by dobrý zákusok nevyliečil

Nepredávame mačku vo vreci. Sme banda pôžitkárov a každý deň si v práci doprajeme drobné radosti – testujeme pre vás na vlastnej koži voňavé krémy, poctivo očuchávame novú kozmetiku a k práci si zapaľujeme sviečky všetkých tvarov, vôní i veľkostí.

Balené s láskou

Nie všetky dni sa ale nesú v pokojnom duchu. O tom vedia svoje hlavne dievčatá v sklade, u ktorých to občas vyzerá ako pri výcviku superhrdinov.

Ich revírom sú regály plné tovaru, baliace pulty a palety plné tých najhorúcejších škandinávskych noviniek. Ich tempo je ľudským okom takmer nezaznamenateľné (vychystávač tovaru nachodí denne až 11 km). Ich protivníci sú tupé nože a nával noviniek, ktoré nemožno nevlastniť. Pracujú vo dne (a sníva sa im o tom aj v noci). Ich úlohou je doručiť tovar kompletný a v top stave!

Skladoví škriatkovia

Darí sa im to skvele. Denne na cestu k vám vyšlú okolo 250 s láskou balených objednávok. Keď ich práve akcia, odchádza od nás aj viac ako 350 balíčkov – a to tempo a nasadenie by dievčatám závidel aj Rýchlonožka…

Bojujeme ale na všetkých frontoch. Na zákaznícky servis pripadá v niektorých predvianočných dňoch až 120 emailov a 50 chatových konverzácií. Team tetextáriek zase v marci 2016 pokoril rekord a naskladnili pre vás viac ako 1 000 noviniek. A kolegyňka Evička sa na prácu sústredí do takej miery, že už rozhrýzla 6 Tine K pier.

Ideme skrátka na plný plyn. Ten najväčší pohon ste pre nás totiž VY – spokojní zákazníci. Na Facebooku je vás už 56 545 – a radosť, akú nám robí vaša priazeň, pozitívne ohlasy aj milé fotky, nenahradí ani tá najvoňavejšia sviečka na svete!

Ďakujeme vám, že ste s nami a sľubujeme, že budeme aj naďalej robiť maximum pre váš nákup plný atmosféry!

Vendy & Bella Rose

Ďakujeme, že ste s nami!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!