Poďte nakuknúť, čo sme pre Vás pripravili. Vintage štýl je založený na zmysle pre detail. Stačí zvoliť vhodné bytové doplnky a Váš interiér získa správnu atmosféru.

Romantické sklo

Poličke v kúpeľni či toaletnému stolíku pristane prekrásna sklenená dózička na kovových nožičkách s viečkom. Môžete do nej štýlovo uložiť napríklad odličovacie tampóny.

Sklenená dózička na nôžkach

 

V rovnakom zdobenom dizajne si môžete zaobstarať aj svietnik na čajovú sviečku. Doprajte si luxusný relaxačný kúpeľ pri sviečkach. Uvidíte, ako sa báječne uvoľníte a upokojíte. A čo potom, keď do vody pridáte napríklad perleťovou kúpeľovú esenciu, ktorá nádherne prevonia a zvláčni Vašu pokožku. Nechajte sa rozmaznávať luxusnou vôňou! Starosti všedných dní sa v okamihu rozplynú.

Sklenený svietnik na nôžkach

 

Čarovnou dekoráciou Vášho domova bude aj fľaštička so skleneným štupľom, ktorej pravý starobylý nádych dodáva etiketa s retro francúzskymi menovkami. Bude krásna sama o sebe, ale môžete ju použiť aj ako malú vázičku. To je ten správny vintage štýl! 

Fľaška so skleneným štopľom
Podobným úchvatným kúskom je aj fľaštička s korkovým štopľom, ktorá je zo skla v staroružovej farbe a pokrýva ju výrazná patina.

Fľaška s korkovým štopľom

 

Ozdobou každej miestnosti sa stane váza z dymového skla zdobená bielymi popismi. Krásna bude ako sama o sebe, ale aj  keď do nej naaranžujete živé kvety.

Sklenená váza z dymového skla s nápisom

Vintage na balkóne

Povrázok a nožnice ako dekorácia? A prečo nie:-) Stojanček z bieleho kovu sa stane skutočne originálnou a praktickou ozdobou aj Vášho pracovného kútika.

Stojan na povrázok s nožnicami

 

Hľadáte, čím ozvláštniť okenný parapet či poličku? Skúste biely plechový kvetináč zdobený čiernymi kvietkami. Môžete do neho dať bylinky, jarné kvety alebo nejaké jarné dekorácie. Narobí veľa parády aj sám o sebe, ale so živými kvetmi to bude ešte lepšie.

Biely kvetináč

 

Keď je reč o kvetinách, ako dekoráciu môžete vyskúšať nádhernú konzolu s výraznou patinou. Hodí sa nielen na police, ale dá sa využiť aj na zavesenie kvetináča s kvetinou. Získate tak vskutku originálnu výzdobu.

Biela konzola Tmavá konzola


To bola malá ochutnávka pre romantikov. Môžete sa tešiť na ďalšie prekrásne kúsky vo vintage štýle ktoré pre Vás chystáme.

 

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!