V mesiaci jún na Bella Rose objavili novinky v podobe značiek. V dnešnom článku si predstavíme celkom 6 nových značiek, ktoré na našom e-shope pribudli počas posledného mesiaca. Dozviete sa, ktoré to sú a povieme vám aj niečo málo o ich vzniku. Máte sa na čo tešiť! Nádherná dánska keramika, dekorácie do detskej izby, voňavé sviečky aj niečo pod zub!

1. Kähler

Kähler logo

Príbeh značky Kähler sa začal písať už v roku 1839. Vtedy si Holštajnský hrnčiar Herman J. Kähler otvoril malú keramickú dielňu v dánskom meste Næstved. Vďaka skvelému pohľadu na potenciál práce s hlinou je Kähler na špičke dánskeho keramického umenia viac než 175 rokov. Značka ponúka krásny keramický riad, vázy, svietniky, dokonca aj vianočné ozdoby.

Typickým poznávacím znamením sú pre Kähler pásiky. Viete, že vázu Kähler z roku 1889 zo svetovej výstavy v Paríži má údajne vo svojej spálni aj dánska kráľovná Margaréta II.?

Vázy Omaggio Light Blue
Váza Omaggio Light Blue 21 cm

2. Nicolas Vahé

Nicolas Vahé logo

Francúzsky michelinský šéfkuchár Nicolas Vahé si splnil svoj veľký sen a založil vlastnú značku kulinárskych špecialít. Vynikajú nádhernými obalmi, ale najmä neobvyklými kombináciami prísad! Medzi jeho delikatesami nájdete výborné džemy, dipy, ochutené soli, ale aj kvalitný riad, v ktorom sa vám bude variť jedna báseň. Ochutnali by ste jeho kulinárske delikatesy? Nám sa už zbiehajú slinky… 🙂

Chutney Nicolas Vahé
Mangové chutney s kokosom

3. EEF Lillemor

EEF Lillemor logo

Zoznámte sa s Evou Lillemor Brunner, 38 ročnou mamou dvoch detí. Miluje dizajn a sama vždy vytvárala krásne veci. V roku 2014 si vytvorila Instagramový účet, na ktorý vložila fotku so svojimi výtvormi pre dcérky. Len preto, aby videla, či to bude mať nejaký ohlas. A reakcia bola skvelá! Ľudia začali  sami od seba jej výtvory objednávať. A tak vznikla značka EEF Lillemor. Krásne pastelové farby a originálne detské ilustrácie zdobia plagáty, pohľadnice aj nočné lampičky.

Pohľadnica zebra EEF Lillemor
Pohľadnica zebra

4. A Little Lovely Company

A Little Lovely Company logo

Nad roztomilosťou výrobkov A Little Lovely Company sa musíme rozplývať! Zakladateľky Judith de RuijterNikki Hateley (mamy spolu 7 detí) začali svoje dobrodružstvo v roku 2014. Odrazili sa od spololočnej vášne premieňať všedné dekorácie detskej izby na jedinečné kúsky s dotykom osobitostikreativity. Cieľom značka A Little Lovely Company je vniesť do detskej izby zábavu a radosť skrz roztomilé produkty. Nájdete tu napríklad rozkošné svetelné reťaze, detské kufríky, nočné LED lampičky, kúzelné figúrky alebo plagáty. Čerešničkou na torte sú svietiace boxy s písmenkami!

A Little Lovely Company kufrík a svetielko
Detský kufrík Ghost a nočná LED lampička Ghost

5. OYOY

OYOY logo

Značka OYOY vznikla z vízie vytvoriť funkčné, vysoko kvalitné a pritom nevšedné produkty príjemných fariebtvarov. Prečo práve OYOY? Zakladateľka Lotte Fynboe sa inšpirovala nápisom na dánskych lietadlách z roku 1929. Hravéštýlové dekorácie sú nielen do detskej izby, ale aj do spálne a obývačky. Lákavé farby a kvalitný a ekologický materiál sú prednosti, kvôli ktorým si výrobky značky OYOY zamilujete. A aké kúsky ponúka? Posteľnú bielizeň, detské dekorácie, vankúše a veľa ďalších krásnych kúskov.

OYOY sedák
Okrúhly úložný box Dash Grey

6. Skandinavisk

Skandinavisk logo

Voňavou novinkou na Bella Rose je značka Skandinavisk. Na prvý pohľad vás očarí svojím krásnym minimalistickým obalom. A tie vône? O tých nemôže byť ani reč! Dvaja Angličania ShaunGerry sa presťahovali na Sever a škandinávskemu životu doslova prepadli. Zmysel severu premietli aj do svojich sviečok , takže zacítite surovú prírodu lesov, fjordov, vôňu mora a priľahlých ostrovov. Originalita sviečok sa snúbi s luxusomkrásnym prevedením. Sviečky a difuzéry od značky Skandinavisk nedostanete z hlavy!

Sviečky Bar Skandinavisk
Vonné produkty BÆR (lesné plody)

Prvých 6 nových značiek máme za sebou, ďalšie si predstavíme v budúcom článku o novinkách.

Ako sa vám nová ponuka páči? Čo hovoríte na nové značky a akú značku by ste u nás chceli nájsť? Budeme veľmi radi, keď nám do komentára napíšete svoj názor.

Príjemne strávené leto praje Míša a Bella Rose.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!