Jar už vykukla spod perín a siahla po svojej farebnej palete, na ktorej mieša povestné odtiene farieb, ktoré človeku vykúzlia úsmev na tvári. Práve jarné obdobie je skvelým impulzom na zvelebenie interiéru. Objavte novinky z dielne Garden Trading predstavujúce dekorácie a doplnky s akcentom anglického vidieka. Objavte bestsellery, ktoré padnú do oka širokému spektru domovov.

Pre pohodové chvíľky

Počasie k nim skrátka nabáda! Zbaľte vašich najbližších a hurá na záhradu, kde už sú pripravené polienka do štýlového ohniska, pri ktorom sa rozprestiera pikniková deka s mäkučkými vankúšikmi. Užite si jedinečné okamihy za sprievodu zlatistých slnečných lúčov, ktoré čo nevidieť poriadne rozprestrú svoju náruč.

Urobte si pohodlie. Pri tomto štýlovom ohnisku vám bude krásne!
piknik
Piknik na záhrade? Nezabudnite si pribaliť: piknikovú deku, vankúšik, misku na dobroty, karafunevyhnutnosť pre milovníkov vína.

Nové doplnky do pracovného kútika

Aby vám práca šla „od ruky“, je potrebné prispôsobiť si pracovné zázemie podľa svojho gusta. Objavte novinky, ktoré vás nadchnú svojou praktickosťou a nezameniteľným štýlom.

pracovna

Dekorácie do kúpeľne

Kúpeľňa je miesto, kde trávime najradšej čas po dlhom pracovnom dni, ležiaci až po uši v horúcej vode s penou s vôňou, ktorá lahodí našim zmyslom. Je to miesto, ktoré z nás dokáže vytvoriť nového človeka. Tak si hovoríme, že by si zaslúžila vyšperkovať novými dekoráciami, čo hovoríte?

dekorace a doplňky do koupelny doplňky do koupelny

Pomocníci do kuchyne

Každá pomocná ruka sa počíta! A v kuchyni to platí dvojnásobne. Tieto novinky ruku doslova nepodajú, ale zato uľahčia prácu a celkovo skrášlia priestor. Praktické dózy na sypké suroviny a pre tých, ktorým záleží na prírode – napríklad praktické kompostéry, ku ktorým záhradu rozhodne nepotrebujete.

Zútulnená obývačka

Obývačka je miestom, ktoré by malo človeka objať pocitom domova a útulna. Tak ako docieliť pohodovú atmosféru? Náš tip znie – izbové rastliny. Zasaďte ich do štýlových kvetináčov alebo im doprajte ten správny nadhľad pomocou stojanov. Uvidíte, ako hneď priestor pookreje. Nezabudnite pridať aj jarné dekorácie v príjemných farbách, ktoré k takej atmosfére určite pomôžu.

Novinky pre záhradkárov

Jar – tri písmená, po ktorých zaplesá srdce nejedného záhradkára. Tak hurá do záhonov, na balkón medzi črepníky alebo na pole! Ani značka Garden Trading sa nebojí zaboriť ruky do hliny, sem tam odhodiť dlhú dážďovku a vytvoriť nádherné kvetinové zákutia. Mrknite na novinky, ktoré si pripravila práve pre vás záhradkárov.

potřeby pro zahradničení
Záhradkári, nemali by ste si nechať utiecť tieto nevyhnutnosti.

Či už sa tešíte na sadenie byliniek, alebo sa chystáte presadiť vaše milované izbové rastlinky, ktorým sľubujete sťahovanie celú zimu alebo sa vrháte na zasadenie cherry paradajok, ktoré nesmú v osviežujúcich šalátoch chýbať, v každom prípade by vám nemali chýbať títo pomocníci. Všetci sa nám tu nezmestili, tak ostatní čakajú na našom eshope tu.

dekorace na zahradu

Novinky pre štvornohých spolubývajúcich

Ani chlpaté stvorenia neostanú naprázdno.  Novinky Garden Trading ukrývajú poklady pre psíkov aj mačičky.  Úložné dózy na keksíky s praktickou naberacou lyžičkou v nádhernom nadčasovom podaní ocení aj váš interiér. Len ich poriadne uzavrieť, nech vám ich nezjedia nejakí záškodníci.

pro domácí mazlíčky

Príjemnú zvelebovaciu chvíľku s Garden Trading praje

Anna & Bella Rose

Nechajte si padnúť do oka ďalšie kúsky. Tento zástup stojí za to preskúmať.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!