Objavte nové značky, ktorým koluje v žilách prevažne škandinávska krv. Poďte sa pozrieť na zúbok dánskej značke Novoform, ktorá si s najväčšou pravdepodobnosťou ulúpi kus vášho srdca. Ďalšia v poradí je taktiež severanka – tentokrát osobitá značka Kay Bojesen Denmark.

Teraz je však potrebný poriadny rozbeh, pretože preskočíme tlmené farby, prírodné materiály a skočíme po hlave do noviniek značky Wee Gallery, ktorej cieľovou skupinou sú prevažne tí najmenší z najmenších. A pretože predstavovanie vezme nejaký ten čas, jednému pekne vyhladne. Poslednú zastávku sme volili teda tematicky u značky (tentokrát však s britským akcentom), pýšiacej sa jedinečným kuchynským riadom a doplnkami, značky Mason Cash.

Pripravení?
Tadá! S radosťou vám predstavujeme ďalších členov našej party.

Novoform

Nie je to tak dávno, čo si k nám posadali za okno jedni pekne uštebotaní vrabčiaci. Jeden vedľa druhého, každý tak trochu z iného cesta, ale ako sa neskôr ukázalo, nakoniec sa z nich vylúpla pekná partička. No, nebudeme vám klamať, dalo nám pekne zabrať, kým sme rozlúštili z ich štebotania, kde začala ich cesta, ale nakoniec sa zadarilo a my vám s nesmiernou radosťou a potleskom predstavujeme značku nesúcu názov Novoform .

Kým sa rozvášnime o týchto roztomilých drobčekoch, poďte sa pozrieť na zúbok značke, ktorá si u nás v Bella Rose vyslúžila svoje právoplatné miesto, značke, ktorá vám vykúzli úsmev na tvári, či chcete alebo nie.

Premýšľame čím to? Je to vďaka jej škandinávskemu šmrncu? Vďaka tomu, že stavia na základoch škandinávskych dizajnových tradícií? Alebo majú tú magickú moc na svedomí dokonale opracované prírodné materiály?

nové značky - Dřevěný ptáček Baby Sparrow Natural Oak
Zoznámte sa s novinkami od značky Novoform, ktorá si vás jednoducho omotá okolo prsta.

Odpoveď je jednoduchá. Dokonalá súhra škandinávskeho dizajnu, nesúceho sa v pokľudných tónoch a uvedomelých líniách, ktorá necháva vyniknúť kvalitným materiálom. Precízna práca, ktorá sa podpisuje na každom jednom kúsku. Dokonalé prepracovanie do tej najposlednejšej bodky, a v neposlednom rade cit pre detail a ako čerešnička na torte, 100 gramov nefalšovanej lásky ku každému produktu, ktorý vzíde pod rukami tejto šikovnej značky.

nové značky - dřevění vrabčáci novoform Značka uzrela svetlo sveta vďaka myšlienke a odhodlaniu dizajnéra Kristiana Jakobsena, ktorý sa nechal inšpirovať krásami škandinávskeho prostredia. Prevažne prírodou svojej domoviny, dánskeho Silkeborgu a spomienkami z jeho dobrodružného putovania po Škandinávii.

Nielen drevené vtáčiky, ale aj roztomilé slonie rodinky a ďalšie zvieratká si pre vás značka Novoform pripravila. Máličko poodstúpte, vaša nová srdcová záležitosť prichádza. Hlavne sa im nezapliesť pod nohy.

nové značky - dřevěný slon Elephant Natural Ash
Tieto drevené sloníky od značky Novoform majú namierené do vášho interiéru.

Sofistikovaná elegancia a hlava hrdo vztýčená. Minimalistické svietniky vedia, čo od života chcú! Potešia nejedného dizajnového nadšenca. Vďaka svojmu vzhľadu si poradia s akýmkoľvek interiérom. V minimalistických priestoroch či interiéri oblečenom v škandinávskom kabátiku – títo elegáni si nájdu svoje miesto.

nové značky - na Bella rose - novoform

Kay Bojesen Denmark

Dúfame, že ste si nechali ešte nejaký priestor na zamilovanie. Aj keď je nám jasné, že roztomilí vrabčiaci a sloníčatá si ukoristili veľkú jeho časť. Poďte sa pozrieť na ďalšie novinky značky Kay Bojesen Denmark. Tá si k nám doviezla taktiež drevené záležitosti. Tentokrát potešíme vašich malých drobčekov, už sa tu totiž zoradili hravé opičky, je teda pravda, že to sú pekní nezbedníci. Ani jedna neposedí! Na päty im šliapu ďalšie drevené hračky, ktoré má na svedomí zakladateľ značky, dánsky dizajnér a remeselník v jednej osobe, vychýrený Kay Bojesen.

Hračky s dušou

Medzi Dánmi je považovaný za najvýznamnejšieho dizajnéra 20. storočia. Cez šperky, čajové kanvice, príbory, až po osobité hračky, ktoré si získali nejedno detské srdce. Hračky, ktorým dokázal vdýchnuť život. Jeho inšpiráciou bolo narodenia syna Otta, keď sa dočista ponoril do detského sveta, ktorý ho úplne fascinoval. A nejednalo sa o krátkodobú záležitosť, ba naopak – od 30. rokov 20. storočia sa oddal dizajnu hračiek nadobro. Drevené hračky v podobe zvieratiek a figúrok – ikonická záležitosť, ktorá si našla nejedného priaznivca z radov detí, ale aj dospelých.

Hračky sú dokonalým odrazom jeho myšlienok, akými ako malý vnímal svet. Ponúkajú ale ďaleko viac. Podporujú kreatívne myslenie detí a rozvíjajú tvorivé schopnosti. Vstúpte na palubu kúzelného sveta, ktorý pripomína jedinečnú prácu Kaya Bojesena.

nové značky - dřevěné hračky Kay Bojesen Denmark!

"nové

Doplnky do domácnosti

Okrem drevených hračiek sa môžete tešiť aj z precízne spracovaných doplnkov do domácnosti. Vykúzlite si úsmev na tvári drevenými miskami či doplnkami na váš jedálenský stôl. Budú vašimi nadčasovými kúskami, ktoré sa vám skrátka neopozerajú. Tak vezmite interiér za ruku a poďte naproti vašim novým radostiam.

nové značky - dřevěné nádobí Kay bojesen Denmark
Rozžiarte úsmev od ucha k uchu vašej domácnosti s týmito nadčasovými pomocníkmi značky Kay Bojesen Denmark.

Wee Gallery

Objavte kúzlo značky Wee Gallery, ktorá s radosťou zaplnila e-shop Bella Rose svojimi novinkami! Pre tých najmenších z najmenších – táto značka má vo svojej cieľovej skupine jasno. Za vznikom značky Wee Gallery stoja životní partneri – grafička Surya a učiteľ Dave. Inšpirácia prišla vo chvíli, keď sa im narodil ich syn, pre ktorého chceli, ako už to býva, to najlepšie, a tak prečítali bezpočet kníh, v ktorých sa dozvedeli napríklad to, že novorodenci vidia len do vzdialenosti 30 – 40 centimetrov, a že sa im najlepšie rozoznávajú tvary, ktoré sú v kontraste čierne a biele. A voilà, prišli s kolekciou hračiek, na ktoré sa aj tí najmenší môžu ľahko sústrediť, a ktoré ich vizuálne stimulujú. Práve s prevahou čierno-bielej a kontrastných vzorov tešia svojich priaznivcov.

nové značky - wee gallery

To najlepšie pre vašich najmenších? Poďte preskúmať značku Wee Gallery

V ponuke značky Wee Gallery nájdete bezpočet nevyhnutností pre malých drobčekov. Originálne hračky pre deti, ktoré sa podieľajú na rozvoji ich kognitívnych a motorických schopností, detské knihy pre tých úplne najmenších, detské dekorácie, ktoré dokonale zapadnú do ich kráľovstva, a nepochybne edukatívne hry pre deti, čo ich zabavia na dlhé hodiny.

nové značky - wee gallery pro nejmenší
Kontrastné hračky Wee Gallery sú jasnou voľbou.

nové značky - wee gallery

Mason Cash

Aby sa vám z noviniek pre vaše ratolesti nekrútila hlava, poďte omrknúť značku, ktorá má zálusk na vaše kuchynské kráľovstvo. Medzi Škandinávcov sa predrala britská značka Mason Cash, ktorá so sebou priniesla na ukážku osobité riad. Značka uzrela svetlo sveta v roku 1800 v anglickom Church Gresley, ako srdci keramického priemyslu. Bola to práve miešacia misa, ktorá odštartovala vlnu zamilovanosti, obstála skúšku času a stala sa obľúbeným kúskom. Jedinečný dizajn, vernosť a nadčasovosť  – vlastnosti, ktoré sú súčasťou každého kúska.

Mason cash - mísa In the Forest

Vyberte si z nepreberného množstva riadu, u ktorého zaplesá srdce nejednej kuchyne. Nechajte sa okúzliť radosťami, ktoré ozdobia jedálenský stôl, pomôžu vám pripraviť váš vyhlásený pokrm, prípadne dekoráciami, ktoré doladia prestretú tabuľu k dokonalosti. Na svoje si prídu aj vaši štvornohí členovia rodiny, pre ktorých má pripravené mištičky, z ktorých im bude určite šmakovať.

Mason Cash - míchací mísy  Patríte medzi pôžitkárov a neviete si predstaviť vaše raňajky v pokluse? Tak to by ste si mali urobiť miesto vo vašich poličkách. Čajový set z kolekcie In the Forest vám pekne zamotá hlavu! Budete sa tešiť ešte o kúsok viac na spoločné raňajky pri vašom rodinnom stole. Štýlový dizajn nechávajúci vyniknúť výraznému, ale nie príliš vtieravému reliéfu, dodáva riadu nezameniteľný štýl. Teraz len uvariť váš obľúbený Earl Grey s medom a citrónovou šťavou a nechať ránu priestor na pohodový rozjazd.

mason cash porcelánové nádobí

A my vám prajeme, aby ste si užívali nielen pohodové ranné rozjazdy, ale celé dni. Tak čo na nich hovoríte? Nech už vám utkvela v pamäti akákoľvek z nových značiek, pamätajte, že je potrebné pravidelne sa odmeňovať. Tak si pekne bez výčitiek poďte prejsť náš e-shop, kde sa na vás tešia ďalšie lákavé novinky!

 

Rozžiarený úsmev z vašich nových radostí vám praje,

Anna a Bella Rose.

Novinky prešmejdené? Mrknite na ďalšie srdcové záležitosti ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!