Pred mnohými rokmi sa nám v Bella Rose zrodil sen, vytvoriť vlastné vianočné ozdoby. Uplynulo pár rokov a v roku 2018 sa nám to prvýkrát podarilo. Rodinná sklárska firma Glassor nám doslova splnila všetko, čo nám na očiach videla! Vďaka ich precíznej práci, láske k remeslu a nekonečnej trpezlivosti môžu naše malé skvosty žiariť aj na vašich vianočných stromčekoch.

vánoční ozdoby glassor
Bella Rose a Glassor

Je to tak, že niektoré nápady sa vám v hlavách rodia roky, iné prídu znenazdajky. Na niektoré musíte dlho chystať pomyselné pasce, ako na malých farebných vtáčikov. A potom sa o nich starostlivo starať, aby sa v nestráženom okamihu neprešmykli pod rukami a nestratili sa rýchlo z dohľadu. U iných stačí samotná správa alebo drobný impulz a v ten moment viete presne, čo sa bude diať! Naša prvá kolekcia vianočných ozdôb vznikla práve tak.

vánoční ozdoby glassor
V spoločnosti Glassor doslova čarujú!

Na začiatku všetkého v roku 2018 bola myšlienka našej “branďáčky” Ankymajiteľky Bella Rose, našej Marti, vytvoriť kolekciu vlastných, ručne robených vianočných ozdôb s pomerne špecifickým zadaním.

 „Chceli sme nadčasové ozdoby, ktoré sú éterické aj škandinávske, romantika aj minimalizmus. Já som s nápadmi skôr guľometník – čo má plno návrhov a nápadov –  a Anička sniper – povie jednu vec a je to presne to, čo nás potom nasmeruje ďalej.“

Martina, majiteľka Bella Rose

Ako sa tvorí nová kolekcia

Navrhovanie celej novej kolekcie je trochu alchýmia! Najskôr sa pozrite, čo už ste vytvorili, potom pridajte svoje nápady a podnety z vonku, držte sa jedného štýlu a nájdite balans medzi lietaním hlavou v oblakoch a realistickým a praktickým pohľadom na vec. A rovnako ako pri každej úlohe je zo všetkého najdôležitejšia spolupráca. Tá nám našťastie funguje dokonale a to ako u nás na „veliteľstve“, tak aj so společnosťou Glassor.

vánoční ozdoby glassor
Glassor

Tohtoročnej kolekcii sme dali názov Crystal Clear, pretože bola inšpirovaná zamrznutými cencúľmi a zasneženou krajinou v divokej prírode. Ozdoby z tejto kolekcie je možné ľubovoľne kombinovať s našou predchádzajúcou kolekciou aj s tými, čo máte doma schované po babičke. Vďaka trendy zdobeniu, čistým líniám a jednoduchým kombináciám sa budú hodiť do každého interiéru. Novými ozdobami môžete doplniť stromček zdobený rôznymi farbami aj tradičnou červenou, okrášlený jemnými slamenými ozdobami alebo aj vintage postavičkami, ktoré sa vo vašej rodine dedia po generácie.

vánoční ozdoby glassor
Novým ozdobám to pristane nielen so zelenou!

Tak čo na nich hovoríte? Zavesili by ste si ich na váš vianočný stromček alebo na závesný kruh nad jedálenský stôl? Ak ich už doma máte, pochváľte sa nám, kde všade našli svoje uplatnenie. Ukážte nám svoje vianočne vyzdobené kútiky a zátišia pomocou #bellarosesk alebo nám nechajte krátku správu v komentároch dole pod článkom. Za celý tým Bella Rose vám prajeme tie najkrajšie Vianoce, hromadu dobrôt, milých úsmevov a krásnych spomienok, ktoré nikdy nevyblednú!

Nikola

 

Čím doplníte váš vianočný stromček, si môžete vybrať tu

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!