Keď sme si prezerali náš Instagram a vaše krásne fotky, ktoré zdieľate pod naším hashtagom, nemohli sme si nevšimnúť nádherných fotiek pani Lucie. Instagram St.Luci.Living je plný fotografií jej útulného domu, ktorý vyžaruje čistotu a harmóniu. Nájdete v ňom prvky bieleho a jednoduchého nordic štýlu v kombinácii s boho kúskami a sem tam aj niečo rustikálneho a vintage. Hovoríte si, že z toho nemôže vzísť nič pekného? Naopak! My máme, po zhliadnutí fotiek, chuť sa tam okamžite nasťahovať! Poďte sa spoločne s nami pozrieť, ako tieto štýly spojiť v dokonalý domov. Vitajte u Lucie.

Jedáleň u Lucie
Biele stoličky a jednoduchý stôl v nordic štýle, kreslo a dekorácie v Boho štýle. K tomu útulné žiarovky na stene a dokonalá atmosféra je na svete!

Môžete sa popísať v pár vetách? Kde žijete? Bývate v byte alebo v dome?

Ahoj, volám sa Lucia a žijem so svojou rodinou v menšom rodinnom domčeku na okraji Českých Budějovíc. Momentálne som na rodičovskej dovolenke, mojím najväčším koníčkom je spev, ručné práce a v neposlednom rade zdokonaľovanie nášho bývania.

Ako by ste opísali štýl Vášho bývania? Čo Vás inšpirovalo si v tomto štýle bývanie zariadiť a čo sa Vám na ňom páči?

Mám rada niekoľko štýlov, páči sa mi nordic, vintage, rustikálny i boho štýl. Všetky tieto štýly sa snažím zakomponovať do nášho domova, ale pretože mám rada jednoduchosť, vzdušnosť, prírodné materiály a drevo, povedala by som, že u nás prevažuje štýl škandinávsky (nordic). Inšpiráciou mi je internet a rôzne zaujímavé účty na Instagrame. Myslím, že tento štýl dominuje aktuálnym moderným trendom, čo ma asi tiež trochu inšpirovalo.

Kuchyňa pani Lucie
Kuchyňa s jedálňou pani Lucie je krásna, čistá, jednoduchá s boho prvkami, ktoré nájdete napriklad u značky Madam Stoltz.

Akými zásadami by sa mali čitatelia riadiť, ak by si to doma chceli zariadiť rovnako krásne, ako Vy?

Každý by si mal zariadiť bývanie tak, aby sa tam cítil dobre. Ja mám rada jednoduchosť a snažím sa, aby k sebe všetko ladilo. To je pre mňa asi najväčšou zásadou.

Čo na to hovorí rodina? Hovorí Vám do zútulňovania alebo máte voľnú ruku?

Rodina je tolerantná, nechávajú mi úplne voľnú ruku a v mojom zútulňování ma podporujú. Občas zo mňa majú srandu, som totiž človek, ktorý stále niečo prestavuje.

Zimná záhrada pani Lucie
Snová zimná záhrada ♥ A papierové vrece Le Sac En Papier ako obal na kvetináč je skvelý a originálny nápad!

Z akého kúsku u Vás doma máte najväčšiu radosť?

Mám ich viac, ale asi najväčšiu radosť mám z letnej tašky White Fringes od Madam Stoltz. Páči sa mi jej prevedenie a široké využitie, a to nielen v interiéri.

Poznáte slovíčko Hygge? Čo to podľa vás znamená? Ako podľa vás vyzerá dokonalá chvíľka?

Myslím, že je to životný štýl Škandinávcov tzv.,, NA POHODU „. Dokonalú chvíľku si predstavujem tak, že zapálim sviečku, nalejem si dobré vínko, zabalím sa do deky a relaxujem.

Obývačka pani Lucie
Z obývacej izby útulná atmosféra priamo vyžaruje!

Máte u nás nejaký kúsok vyhliadnutý?

Váš e-shop je úžasný, mám vyhlídnutých hneď niekoľko kúskov, ale pretože sa blížia Vianoce, pokukujem po minimalistickom závesnom adventnom svietniku.

Dom pani Lucie
Posledné nahliadnutie do domu pani Lucie.

 

 

 

 

 

 

 

A sme na konci dnešného snorenia po dome St.Luci.Living. Dúfame, že sme inšpirovali tých z vás, ktorí by chceli do svojho domu tiež zakomponovať nejaké boho, rustik alebo vintage kúsky. S chuťou do toho!

Krásny deň plný dokonalej atmosféry praje

Lucia, Miša a Bella Rose.

 

 

 

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!