Ste plní očakávania jari? Vydajte sa jej naproti a vpustite si do domova záplavu kvetov.

Aj vy sa už tešíte na príchod jari? Zatiaľ je v nedohľadne, ale čakanie si môžete spríjemniť zútulňovaním svojho domova. Nechajte do doslova rozkvitnúť! Ako? S pomocou vhodne zvolených bytových doplnkov a dekorácií to bude hračka. 🙂

Ozdobte svoj jedálenský stôl alebo napríklad košík s pečivom nežným látkovým obrusomposiatym drobnými kvetmi.

ubrousek

 

Porcelánová maselnička sa bude krásne vynímať nielen na kuchynskej linke, ale aj na prestretom stole, pri ktorom sa zíde celá rodina na raňajky.

máselnička

 

Okúzľujúci dezertný tanierik s romantickými kvietkami sa bude hodiť na servírovanie lahodného dezertu napríklad ku čaju o piatej.

tal

 

Pripravte sa už teraz na jarný alebo letný piknik. Kvetinový piknikový box môžete použiť ako praktickú dekoráciu v kuchyni.

box

Miovníkov čaju určite osloví štýlová termoska s kvetinovým motívom, ktorá nápoj udrží príjemne teplý po dlhú dobu.

termos

 

Zahoďte nepekné krabice a sáčky s cereáliami a nasypte ich radšej do krásnych dóz v nežných pastelových farbách. Dózy samozrejme môžete použiť aj na ďalšie suché potraviny.

doz

V žiadnej kuchyni by nemala chýbať poriadna chňapka, aby si gazdinka nespálila ruky.

chňapka

 

Vďaka rozkvitnutej utierke Vás určite začne baviť a obvykle nie práve obľúbená činnosť – utieranie riadu. S touto utierkou Vám práca pôjde pekne od ruky.

utěrka

Nechajte sa objať príjemnou a krásnou prešívanou dekou s motívom kvetín. Dá sa použiť aj ako prikrývka na posteľ.

deka

Nádherná soška s kvetmi v náručí sa stane milou dekoráciou Vašej obývačky. Figúrka je vyrobená z umelej živice, ktorá je vernou napodobeninou dreva.

soška

Patríte k milovníkom sviečok? Potom by Vám nemala chýbať vonná sviečka s príjemnou sviežou vôňou čerstvo natrhaných kvetov, ktorá Váš domov nechá rozkvitnúť a prevonia ho prírodou.

svíčka

Vložte živý kvet do nádhernej sklenenej misky, nezabudnite na vodu a v okamihu získate okúzľujúcu romantickú dekoráciu.

miska

Na dozdobenie interiérov môžete použiť aj japonskú dizajnovú washi páskukvetinovým vzorom. Prilepte ňou fotografie na stenu, ozdobte nábytok, sklenené dózy… môžete ju skrátka nalepiť na čokoľvek.

washi

 

Vymeňte nudné porcelánové úchytky za nejaké veselé s farebným kvetinovým vzorom.

úchyt

Rozvesľte svoj domov kvetmi a spríjemnite si čakanie na jar.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!