Hľadáte originálne darčeky k narodeninám pre svojich blízkych? Tak to ste na správnom mieste. Pripravili sme pre Vás tipy na narodeninové darčeky pre celú rodinu.

Blížia sa narodeniny niekoho Vám blízkeho, ale zatiaľ si len márne lámete hlavu, čím ho (ju) potešiť? Prezrite si naše tipy na narodeninové darčeky, ktoré len tak niekde nenájdete.

Pre gurmánov

Potešte svojich blízkych originálnou postriebrenou lyžičkou s hravým nápisom. Bude to milé prekvapenie nielen pre obdarovaného, ale aj pre Vás. Ako to? Každá lyžička je originál a môžeme Vám zaručiť len nápis na nej, nie tvar. Ak máte radi krásne veci a prekvapenia, lyžička Vás určite nesklame.

La De Da! Living

Každého správného gurmána určite poteší darček v podobe mini balenia vysoko kvalitných olivových olejov v krásnej darčekovej krabičke.

olivové oleje

Na oddych

Originálnym darčekom môže byť aj relaxačný sprej na vankúš. Stačí ho trochu strieknuť na vankúš na spanie a následne sa oddať sladkému snívaniu. Sklenená fľaška je navyše krásne zabalená v ľanovom vrecku, čo ju priam predurčuje na darovanie.

sprej

 

Radi darujete praktické darčeky? Tak to by sa Vám mohol páčiť drôtený stojan na kapsule do kávovaru. Je nielen praktický, ale aj skvelo vyzerá. Určite ním spravíte radosť.

stojanček

 

Nevšedná klasika

Darujte kvety v nevšednej podobe. 🙂 Kovový venček pôsobí veľmi nežne a bude sa nádherne vynímať na dverách či na okne, ale aj zavesený napríklad na stene.

venček

 

Luxusný flakón poteší každú správnu dámu. Nejedná sa len o vznešený doplnok toaletného stolíka, ale dá sa aj skutočne používať. Stačí do neho preliať obľúbený parfum.

flakón

Pre mužov

Rôzne krémy nie sú len ženskou záležitosťou. Aj muži sa o seba radi starajú. Jedinečný krém v pánskej vôni príjemne prevonia nielen ruky, ale aj celé telo.

pánsky krém

Pre deti

Každé dievčatko sa rado oblieka do kúzelných princeznovských šiat. Dokážete si predstaviť rozžiarené očká malej princeznej, ktorá otvorí narodeninový balíček a objaví v ňom nádherné šaty ako z rozprávky?

šaty pre malé princezné

 

Malého rytiera určite poteší dokonalé rytierske brnenie, aby mohol bojovať s drakom a zachrániť krásnu princeznú.

detské brnenie

 

ku brneniu samozrejme patrí aj meč!

detský meč

 

Ak predsa len stále váhate, aký darček vybrať, dáme Vám aspoň jednu malú radu – vyberajte srdcom a nemôžete netrafiť. 🙂

Prípadne to vždy istí darčekový poukaz 😉

darčekový poukaz

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!