Rozlúčte sa s nevzhľadnými igelitkami a vyrazte na nákup so štýlovou taškou. Pohodlne do nej dáte celý nákup a navyše budete mať obdiv svojho okolia.

Štýlové slamené tašky

Vždy, keď sa chystáte na nákup, hľadáte po dome či byte nejaké igelitky, aby ste ho mali v čom odniesť domov? Potom máte plné ruky tašiek, ktorých uši sa Vám zarezávajú do kože a nechodí sa Vám ktovieako príjemne? Skúste to zmeniť. Zaobstarajte si štýlovú tašku, do ktorej sa pohodlne zmestí celý Váš nákup a navyše aj skvelo vyzerá.

Vezmite so sebou na nákup napríklad leoparda. 🙂 Veľká slamená taška s originálnou látkovou podšívkou v leoparďom vzore sa určite stane Vaším verným spoločníkom, nech už pôjdete kamkoľvek.

taška s leoparďou potlačou

 

Patríte k milovníkom dánskej značky Green Gate? Potom by Vám rozhodne nemala chýbať kúzelná slamená taška v bielej farbe s pekným vzorom.

taška od Green Gate

 

Látkové tašky na nákup

Ak milujete Green Gate, ale dávate prednosť látkovým taškám, určite Vás nadchne priestorná taška, ktoré je vyrobená z pevnej kanavy a zdobí ju strieborný motív. Vďaka ušiam, vyrobeným z hnedej kože, ktoré sú podšité látkou, ju môžete veľmi pohodlne nosiť cez rameno.

taška od Green Gate

Do skutočne obrovskej nákupnej tašky z pevnej bielej látky sa, ako napovedá názov, vlezie skutočne všetko. Táto taška Vás bude jednoducho baviť.

taška s nápisom

Hľadáte niečo farebne výraznejšie? Štýlová taška upletená z papierového povrázku v zelenkavej farbe bude tou správnou voľbou. Opäť Vám poskytne množstvo miesta na všetko potrebné.

zelená taška

 

Ak predsa len radšej poskladáte nejakú igelitku do kabelky a nechce sa Vám vláčiť s veľkou taškou, nahraďte igelitku aspoň krásnou textilnou taškou cez rameno s okúzľujúcou fototlačou pierok alebo sovy. V pohode ju zložíte do kabelky a vytiahnete až vo chvíli, keď ju budete skutočne potrebovať.textilná taška

Tip na využitie tašiek

Tašku môžete použiť aj na uskladnenie sezónneho oblečenia, na odkladanie čiapok a šatiek v predsieni, skvelo poslúži aj na uskladnenie novín a časopisov, využijete ju na pikniku, môžete ju so sebou vziať na dovolenku, pomôže Vám pri sťahovaní… Táto užitočná pomocníčka skrátka môže byť všade s Vami a uvidíte, že je nemožné nemilovať ju.

taška na uskladnenie vecí

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie so štýlovými taškami!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!