A je to tu… tiež vám niekde v skryte duše pripadá, že sme ešte len pred chvíľou schovali minuloročnú vianočnú výzdobu a že tohtoročné sviatky prišli skutočne rýchlo? Ako by to bolo včera, čo sme hľadali ten najkrajší vianočný baliaci papier, posielali pozdravy a priania do všetkých kútov republiky a chúlili sa k horúcemu vianočnému punču na krásne vyzdobených námestiach.

U nás v Bella Rose jednoducho milujeme Vianoce, svedčia o tom vianočné playlisty v každej kancelárii, veselé pohmkávanie kolied u dievčat v sklade, aj to, že naša majiteľka Marťa pred každými Vianocami urobí jej slávne Ris ala mande, po vzore starej dánskej tradície. Recept naňho sa dozviete v našom lookbooku tu.

Odpočinok na prvom mieste

Posledný adventný víkend si doprajte trochu oddychu a užite si pokojné zimní hygge. Siahnite po vašom obľúbenom hrnčeku, uvarte si vianočný čaj a zabalení do deky si aspoň na chvíľku odpočiňte. Keď nazbierate dostatok energie, príprava na vianočné veselie vám pôjde lepšie od ruky! Aby ste sa dokonale naladili na sviatočnú atmosféru, zostavili sme pre vás zoznam filmov s vianočnou tematikou, ktoré si môžete púšťať celý posledný adventný víkend! Pohodlne sa usaďte, nachystajte si darčeky, potreby pre darčekové balenia a hurá na to!

K baleniu darčekov prizvite pomocníkov!

Vianočné rozprávky pre deti

Cukrovinky, množstvo svetielok, vianočné pyžamko a tie najteplejšie ponožky! Uvarte vašim najmenším veľký hrnček horúceho kakaa, zásobte ich ich najobľúbenejšími cukrovinkami a pustite si spoločne rozprávku. Náš zoznam obsahuje rozprávky pre malé aj veľké deti a sme si takmer istí, že potešia aj dospelých.

Teplé ponožky, rozprávky a hlavne cukrovinky!

Vianočná koleda (2009)

Grinch (2018)

Elf – Vianočný škriatok (2003)

Predvianočná nočná mora (1993)

Luskáčik a štyri kráľovstvá (2018)

Anjel Pána (2005)

Mrázik (1964)

Tri oriešky pre popolušku (1973)

Ako Grinch ukradol Vianoce (2000)

Romantické filmy a komédie pre tých, čo si užívajú atmosféru

Ruku na srdce, kto držal palce Kevinovi, aby utiekol lupičom? Alebo kto tajne dúfal, že sa krásna Júlia vo filme Láska nebeská rozbehne nocou za Peterom a zostane s ním? Vianoce sú o tajných a skrytých prianiach, ktoré mnohokrát v onú magickú noc naozaj vyjdú. Zostavili sme pre vás zoznam vianočných filmov, v ktorých sa skryté sny naozaj plnia a konce sú vždycky šťastné! Takže sa pokojne usaďte s miskou cukroviniek a nechajte sa vtiahnuť do skvelých vianočných filmov.

Filmy pre romantické chvíľky aj odpočinok

Pre romantické duše

Láska nebeská (2003)

Prázdniny (2006)

Kým si spal (1995)

Vianočná kronika (2018)

Predvianočný večer (2019)

Jack Frost (1998)

Na Hromnice (1993)

Nožnicovoruký Edward (1990)

Pelíšky (1999)

Na zasmiatie

Sám doma v New Yorku (1992)

Denník Bridget Jonesovej (2001)

Všade samé zvončeky (1996)

Aj Santa má brata (2007)

Santa je úchyl (2003)

Santa Claus (1995)

So správnou zvukovou kulisou pôjde balenie darčekov samo!

Ach, je toľko krásnych filmov! Ktorý vo vás zaručene vyvolá tú správnu atmosféru? Pre nás je toto základný zoznam, ktorý ako dúfame, stihneme počas tohtoročných Vianoc celý. Skúste nám do komentárov napísať, či sme na nejaký nezabudli!

Teraz nám už len zostáva vám za Bella Rose popriať šťastné, veselé a pohodové Vianoce! Hromadu darčekov pod vianočným stromčekom, výborné cukrovinky a bezpočet milých zážitkov, na ktoré budete ešte dlho spomínať!

Za celý tým Bella Rose,

Nikola

Kúsky, ktoré skrášlia váš interiér a zahrejú vás na tele aj na duši

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!