Nedeľné dopoludnie priamo nabáda k tomu, aby sme si pospali a potom s niekým, s kým je nám dobre, vyrazili na brunch! Vonku je krásne, tak zabudnite na útulné kaviarne, zabaľte si všetko so sebou a vyrazte do parku, rovnako ako to urobila blogerka Sandra z blogu s príznačným názvom Sandy’s Sundays. Dopoludnie na čerstvom vzduchu je totiž úžasný začiatok voľného dňa.

Čo Sandra miluje na dopoludňajších piknikoch zo všetkého najviac? „Jemný letný vánok vo vlasoch, príjemný tieň pod korunami stromov a výhľad do zelene. Neviem si ho predstaviť ani bez mäkučkej deky vo farbe pastelov, praktického piknikového košíka a hŕby dobrôt naservírovaných na štýlovom prestieraní …

No povedzte, kto by nemiloval brunch v tráve!

Tentoraz sme s kamarátkou vyrazili do parku, kde sme si s knižkou Hygge užívali nádherný letný deň ako sa patrí. Nechýbalo nám k tomu dobré jedlo, pitie a pohoda, ktorá nepozná hodinky.

Čo všetko si Sandra vzala na brunch so sebou?

Základom je dizajnový papierový riad aj bridlicová doštička s nožom. Oboje navrhol francúzsky šéfkuchár Nicolas Vahé, ktorého vycibrený vkus sa odráža v celej jeho kolekcii kuchynských doplnkov i pochutín.“

Nezabudnite ani na praktické ľahučké zdobené príbory s plastovou rukoväťou. Tie sú ideálnou alternatívou, ako si užiť krásne stolovanie aj vonku na záhrade či pri pikniku.

Ako papierový riad Sandra zvolila tanieriky Chequered

Sandra si s kamarátkou nakúpila čerstvé bagely, veľa zeleniny a dopredu si pripravili cestovinový šalát. Ako ho dochutili? „Posyp so slnečnicovými semienkami a brusnicami skvele a rýchlo poslúži k dochuteniu vášho šalátu a navyše … tá fľaštička! Tej nemožno odolať 🙂 Určite nezabudnite ani na olivy. My sme sa rozhodli pre olivy od Nicolasa Vahé, ktoré sú súčasťou gurmánskeho setu pre milovníkov syrov.

Na čom si dámy v parku hoveli? „Látkový obrúsok aj prešívaný prehoz značky Green Gate sú zárukou kvality a k tomu zaistia dokonalú estetiku pri akejkoľvek príležitosti.

Pekný a praktický piknikový kôš skvele poslúži na prenášanie fľiaš, riadu i dózičiek a doma bude peknou dekoráciou trebárs na kuchynskom príborníku.

Kto by odolal vlašským orieškom v mede a chlebovým tyčinkám grissini so slnečnicovými semienkami. Oboje nájdete v sete pre milovníkov syrov Nicolasa Vahé

Cestovinový šalát je pre brunch úplne ideálny. Sandra s kamarátkou si ho už z domu doniesli v praktických smaltovaných dózičkách Charcoal s viečkom. Nielenže sú praktické pre prenášanie, ale zároveň i úžasne vyzerajú a tvarom sa hodia presne do ruky.

Príbory ako pre princeznú vo francúzskom štýle nesmie na dievčenskom dýchánku za žiadnu cenu chýbať

A ako to urobiť, keď nechcete, aby sa vaša limonáda vyliala? „Obľúbené poháre so slamkami i termo konvica sú tými najúžasnejšími doplnkami, ktoré zaistia, že si svoje pitie vychutnáte naozaj so všetkou parádou a nemusíte mať strach, že sa vylejú.“

Ani kávička samozrejme nesmela chýbať. Bez nej sa ťažko vstáva, i keď je zrovna nedeľa 🙂

Kávu si dámy priniesli v termo konvici French Grey od Ib Laursen a servírovali v papierových kelímkoch Chequered od Nicolasa Vahé

Sandra s kamarátkou si brunch užili na maximum. Okrem skvelého jedla a štýlových doplnkov nesmela chýbať ani kytička lúčnych kvetov, ktorá podtrhla atmosféru nádherného slnečného dňa.

Namiesto druhej fľaše si v nosiči od Garden Trading hovela kytica lučnych kvetov.

Máte radi nedeľné brunche? Už ste niekedy vyskúšali raňajkovať na deke v parku? Budeme sa tešiť na vaše komentáre 🙂

Veľa krásnych letných dní vám praje

Sandra & Petra & Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!