Dnes si spríjemníme čakanie na jar s obľúbenou značkou Mynte. Keramika Mynte od Ib Laursen na túto sezónu prináša dve nové úchvatné farbynevädzovo modrú a ružovo-oranžovú. Obe farbičky príjemne rozžiaria Váš interiér.

Keramika Mynte je veľmi obľúbená. A nie je divu. Všetky výrobky vynikajú ladnými tvarmi a príjemnými farbami, ktoré sa medzi sebou bezchybne kombinujú. Môžete si tak vytvárať vlastné originálne sady riadu.

Poďte sa inšpirovať

Každej kuchyni či jedálni pristane veľký keramický džbán v úchvatnej modrej farbe. Vyznačuje sa jednoduchým dizajnom a skvelo sa hodí ako na mlieko, tak aj na kvety. 🙂 Ale nielen to, môžete ho použiť aj ako štýlové odkladacie miesto na varešky a ďalšie kuchynské náčinie. Získate tak skutočne originálny kuchynský doplnok a úložné miesto v jednom.

džbán

Baví Vás pečenie? Ak áno, tak Vás určite potešia keramické formičky na koláčiky, muffiny či trebárs na puding v novej modrej farbe nevädze z jarnej kolekcie. V ponuke ich však nájdete nielen vo farbe modrej, ale aj napr. zelené, ružové, červené Vyberte si farbičky podľa ľubovôle.

Taktiež sa Vám určite bude hodiť dokonalý keramický stojan na tortu. Je jednoducho čarovný a torta sa na ňom bude báječne vynímať. K stojanu je možné dokúpiť aj sklenený poklop.

stojan


Viete, z čoho taký muffin, koláčik alebo torta bude najlepšie chutiť? Z krásne farebného dezertného tanierika.

dezert

Určite by Vám nemala chýbať ani nádherná keramická misa na cesto s praktickým uškom. Môžete ju použiť aj ako črepník na bylinky.

mísa

Misiek v kuchyni nie je nikdy dosť. Prekrásnu misu z novej kolekcie môžete použiť ako misu na ovocie alebo napríklad na zeleninový šalát. Svoje uplatnenie určite nájde každý deň. 🙂 Vyberať môžete z troch veľkostí.

miska


Začínate radi deň zdravými raňajkami napríklad v podobe müsli? Z nových misiek Vám zaručene bude chutiť ešte viac. K tomu si dajte lahodný čaj z hrnčeka bez uška. Môžete vyskúšať výborné nemecké čaje značky Tafelgut, ktoré veľmi obľúbené nielen v Nemecku, ale aj v celej Škandinávii. Vynikajú svojou vysokou kvalitou a vyrábajú sa v naozaj pestrej škále príchutí.

musli

Celá kolekcia Mynte od Ib Laursen je naozaj vydarená. Uvidíte, že vďaka krásnym a príjemným farbám sa Váš domov rozžiari ako mávnutím čarovného prútika.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!