Milujete veselé farbičky? Tak to Vás určite nadchne nová kolekcia riadu od značky Krasilnikoff, ktorá hrá všetkými farbami. Celá kolekcia je úžasne hravá a rozhodne je z čoho vyberať.

Nová kolekcia riad značky Krasilnikoff je veselá a hravá. Sami uvidíte, že Vám vyčarí úsmev na tvári. Všetky farby a vzory môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať a tvoriť tak úplne originálnu sadu riadu.

Ako najlepšie začať deň? Dobrými raňajkami a čajom alebo kávou z veselého hrnčeka. Je  oranžový, žltý, alebo červený?


orangeredyellow

Hrnček s nápisom „Keep smiling“ a čajová kanvicaBe happy!“ Sú dostatočne výrečné. Ich optimistický dizajn rozjasní aj pochmúrne ráno.

snídaně

 


Optimistických hrnčekov s nápismi aj bez máme pre Vás pripravených veľa. 🙂

hrneč

 

Tiež sa občas nestihnete naraňajkovať doma? Nevadí. Pribaľte si so sebou do práce cestovný porcelánový hrnček a vychutnajte si svoju rannú kávičku alebo čaj až tam.

cestovní


Chystáte doma párty alebo napríklad rodinnú oslavu? Tak to sa Vám určite budú hodiť krásne farebné misky na chipsy. Buďte originálny a prekvapte Vašu návštevu párty plnú farieb.

chipsy


Ani nemusíte organizovať párty, každý má niekedy chuť dať si napríklad pri sledovaní televízie niečo dobré, napríklad čerstvý popcorn. Z veselých misiek bude chutiť najlepšie.

popcorn


Pozvite svojich známych na popoludňajší čaj, ku ktorému môžete servírovať nejaké dobré sušienky, najlepšie domácej výroby, v štýlovom porceláne.

sušenky

 

Ak sa rozhodnete pre domácu výrobu sušienok, máme pre Vás jednu parádnu vecičku – porcelánové pečiatky na výrobu domácich sušienok. S takými sušienkami zaručene zažiarite! Do ich výroby môžete zapojiť aj deti a užijete si spoločne veľa zábavy. Domáce sušienky tiež môžete zabaliť do priehľadného celofánu a máte krásny darček.

razítko

Farebného riadu nie je nikdy dosť. Oživte svoj existujúci jedálenský servis ďalšími originálnymi farebnými kúskami.Budete mať doma ešte veselšie. 🙂

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!