Jesenné obdobie je u nás v Bella Rose jednou z najobľúbenejších častí roku. Jednak pre to, že začína čas, kedy si doma viac zútulňujeme prostredie okolo seba, ale predovšetkým preto, že nám naše obľúbené značky servírujú tie najkrajšie kolekcie z celého roku.  Pohodlne sa preto usaďte, uvarte si čaj, zababušte sa do deky a poďte sa s nami pozrieť, aké sú na tento rok tie najkrajšie jesenné trendy v bývaní.

Pohodlie a útulno ovládne jeseň

Vychutnajte si jesenné obdobie plnými dúškami a zásobte sa poriadnou dávkou pohodlných vankúšikov a mäkučkých plédov, do ktorých sa doma radi po práci schúlite. Tento rok je u značiek kladený dôraz na materiály príjemné na dotyk, preto siahnite po zamate, vlne alebo recyklovanom materiáli. Majte taký príjemný pléd po ruke, keď si budete chcieť vychutnať poobedňajšiu kávičku a zákusok na terase, a pritom nasávať vôňu opadaného lístia a gaštanov.

podzimní novinky
Útulné plédy na zababušenie vám na jeseň prídu vhod.

Prírodné neutrálne farby doplnené jednou žiarivejšou

Prírodné materiály a tlmené zemité farby dominovali jesenným kolekciám už minulý rok a ani tohto roku sa trendy nebudú príliš líšiť. Pokiaľ siahnete po kúsku v krémovej, béžovej alebo hnedej farbe, potom rozhodne nešliapnete vedľa. V jesenných novinkách sa často objavuje oranžová, emeraldovo zelená alebo modrá, ktorá v kombinácii s prírodnými tónmi krásne korešponduje a oživí tak celkový vzhľad. Doplňte napríklad vašu novú pohovku hravými vankúšikmi v trendy farbách a uvidíte, že celá obývačka razom dostane úplne iný šmrnc.

V znamení boho štýlu

Vytvorte si tohto roku hrejivú boho atmosféru aj u vás doma. Stačí k tomu pár nepatrných maličkostí, vďaka ktorým sa taký priestor stane vašim najobľúbenejším miestom, kde tráviť chladné dni. Drevené doplnky a dekorácie, ručne maľovaná terakota, makramé a bambusový nábytok premenia priestor na miesto na rozjímanie.

boho styl
Bambusový nábytok a etno vzory oživia aj ten najobyčajnejší kút v domácnosti.

Nebojte sa vystúpiť z radu odvážnym kúskom

Nákupkyňa bella rose Katka

Doplňte si tohtoročnú jesennú výzdobu antickými soškami, etno lampou, prehozom s orientálnym vzorom alebo si na stôl naaranžujte netradične tvarovanú vázu. Uvidíte, že také drobnosti dodajú vášmu domovu osobitý dotyk a kvapku štýlu navrch.

boho
Niekedy stačí zdanlivá maličkosť, ktorá však pritiahne pohľad zakaždým, keď prejdete okolo. Napríklad zaujímavá váza.

Štýlové stolovanie

Kuchyňa a jedáleň je srdcom domova, preto je na ňu aj túto sezónu kladený veľký dôraz. Aj také spoločné varenie a stretávanie sa pri jedle dokáže každodenný rodinný zhon premeniť na jedinečné okamihy. A štýlové novinky značky House Doctor alebo Bloomingville ponúkajú tú najlepšiu príležitosť k tomu, vyťažiť z takých okamihov to najlepšie. Naservírujte vaše obľúbené jesenné lahôdky do nových mištičiek alebo tanierov, nezabudnite na obrúsky, poháre a kľudne si k tomu pojedaniu zapáľte aj sviečku uprostred stola. Tieto maličkosti totiž často utvárajú krásnu atmosféru, ktorá sa následne prelína do zvyšku dňa.

stylové stolování
Štýlový riad v nepravidelných tvaroch a zemitých tónoch dodá šmrnc každému jedlu.

Zútulnite si tohto roku domov niektorou z jesenných noviniek a užite si toto obdobie naplno.

Príjemné dni praje

MichaelaBella Rose

 

Zamilujte si tieto poklady pre chladné jesenné dni:

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!