Pri výbere noviniek zo sortimentu pochutín, si dávame záležať na tom, aby sme vybrali len tie najlahodnejšie a najkvalitnejšie sladkosti. Uprednostňujeme pochutiny na prírodnej báze, obsahujúce minimum konzervantov.

1/ Sladkosti a čokoláda

Máte radi kombináciu čokolády a ovocia? Kto by odolal sladučkej mliečnej čokoláde s ľahko kyselkavými brusnicami? Zastavte sa na chvíľu a vychutnajte si túto luxusnú čokoládu. Vaše chuťové bunky budú nadšené!
brusin
Ak dávate prednosť bielej čokoláde, určite vyskúšajte jej dokonalé spojenie s jahodami. Tú chuť si jednoducho zamilujete. Môžete tiež vyskúšať bielu čokoládu so sviežou príchuťou citrónu.

čokkojahodčokkocitron

Milovníkov zvláštnych druhov čokolády zaiste nadchne kombinácia mliečnej čokolády a fialiek. Áno, naozaj sú v čokoláde skutočné fialky. Fialkové okvetné lístky sú kandizované v cukre a čokoláde dodávajú luxusnú a originálnu chuť a vôňu.
čokofial

 

Tiež niekedy túžite po tom, vrátiť sa aspoň na chvíľu do čias svojho detstva? Zatvorte oči, dajte si do úst bonbóny na cmúľanie a nechajte sa unášať spomienkami na toto úžasne bezstarostné obdobie Vášho života. Jedinečnú chuť fialiek len tak niečo neprekoná. Možno len chuť šťavnatých malín 🙂

fialmalin

2/ Šálka lahodného čaju

Ak sladké v podobe čokolády a bonbónov zas až tak veľmi neholdujete, nevadí. Iste neodoláte pozvanie na šálku lahodného čaju.

Medzi novinkami nájdete napríklad vynikajúcu čierny čaj s kúskami citróna. Sú v ňom tiež kocky karamelu, vďaka ktorým má jemne sladkastú chuť. Cítite tú opojnú vôňu?


čaj

 

Napadlo by vás dať do čaju popcorn? Možno sa budete čudovať, ale kombinácia ovocia a popcornu je vážne skvelá. Týmto čajom zaručene potešíte aj Vaše deti.
čajik

 

Vyskúšajte šťavnatú kombináciu pomaranča a mandarínky alebo zmes s plátkami pomaranča, lístkami slnečnice a mäty.
čajda


Hľadáte originálny darček pre Vašich blízkych? Kombináciou našich pochutín a čajov získate pôsobivé darčekové balíčky, s ktorými je úspech zaručený 🙂 A rozhodne je z čoho vyberať!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!