Jar je už pomaly tu! Poďte s nami prebudiť svoje telo a povzbudiť myseľ po dlhej zime. Ako slniečka pomaly pribúda a dni sa predlžujú, naše telo potrebuje o trochu viac energie ako inokedy, aby zvládlo tento radostný prechod! U nás v Bella Rose sme sa rozhodli, že privítame jar posvojom

Oslovili sme 6 blogeriek s ponukou, aby vytvorili styling na smoothie bowl plnú energie, ktorá hlavne v začiatku roka, mnohým z nás chýba. Hlavnou myšlienkou súťaže bolo vytvoriť zdravý, hravý a veselý styling, nad ktorým sa už pri pohľade začnú zbiehať slinky! Posúďte sami, ale my sme sa jednoducho nemohli rozhodnúť, ktorá je krajšia! Každá blogerka vytvorila recept aj styling pomocou keramických misiek, veselých formičiek, čerstvého ovocia a jedlých kvetov.

Rozhodovanie bolo veľmi ťažké, ale výhra bola len jedna. Všetci sme sa u nás zišli, debatovali sme a až jediný bod dokázal rozhodnúť o absolútnom víťazovi.

Chvíľka napätia…

A víťazom našej súťaže o darčekový poukaz sa stáva…

Katka Š. z blogu Na vidličku

Gratulujeme Katke z blogu Na vidličku, jej nežný styling nás úplne očaril! Lákavá kombinácia malín, čučoriedok a banánov s kvapkou gréckeho jogurtu bola neodolateľná pre každého. Ako výhru od nás dostáva poukaz v hodnote 2000 Kč a navyše poukaz v hodnote 1000 Kč, ktorým urobí Kateřina radosť jednému zo svojich fanúšikov. Ešte raz srdečne gratulujeme a prajeme Katke veľa ďalších skvelých receptov ♥

Chceli by sme čo najsrdečnejšie poďakovať všetkým zúčastneným blogerkám. Recept, aranžmán i vaše fotografie sú až neskutočne krásne a sme naozaj radi, že ste sa s nami rozhodli privítať jar! Každý recept bol trochu iný a vyberie si skutočne každý ♥ Pozrite sa na všetky a ešte lepšie, každý vyskúšajte!

Jana, z blogu janaduff

Monika z blogu La Petit

Maruška z blogu MaruskaVEG

Kaya z blogu S vášní pro jídlo

Barča z blogu Z pekáčku

Ako sa vám páčia jarná smoothie bowl? Navnadili sme vás na zdravé raňajky? Sme si istí, že už siahate po taške a vyrážate na nákup! ♥ Nechajte sa inšpirovať a pochváľte sa nám aj s vašou smoothie bowl!

NikolaBella Rose

Hľadáte jedlé kvety alebo štýlovú misku? Tu nájdete všetko potrebné ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!