Starostlivo ostrúhané pastelky poskladané v peračníku podľa farieb. Cvičebný úbor s cvičky v plátenom vrecku. Fronty v školskej jedálni a riadna dávka dukátových buchtičiek. Farebná aktovka s množstvom priehradiek na školské potreby (v ktorých potom mamička čas od času nachádzala zabudnutú desiatu). Rozvrh hodín s obľúbenou výtvarnou a nenávidenou matikou. Tešenie sa na veľkú prestávku. Dohadovanie sa, kto bude s kým sedieť. Žiacka plná falšovaných podpisov. Súťaže v zbere papiera a pomarančovej kôry.

Pamätáte sa, ako ste prežívali svoje detské školské roky?

Guma Monograph
Štýlová guma Monograph pre školákov

My na veľa školských zážitkov spomíname s láskou, ale niektoré by sme pokojne vynechali – napríklad také diktáty alebo pečienku s ryžou od prísnej pani kuchárky s igelitovou čiapočkou.

Aj keď už máte povinnú školskú dochádzku dávno za sebou, pre svoje deti môžete zariadiť tie najkrajšie prvé školské dni, a tým starším návrat do školských lavíc aspoň spríjemniť. Iste, diktáty a zlomky z rozvrhu síce nevymažete, ale s roztomilými školskými pomôckami ide všetko hneď lepšie od ruky.

A aby to nebolo ľúto nikomu z nás starších, máme na BellaRose veľa nádherných písacích a kancelárskych pomôcok a blokov, ktoré namiesto hodín v škole spríjemnia pracovné dni v kancelárii alebo prednášky na výške. A obzvlášť po návrate z dovolenky je každá maličkosť, ktorá zlepší náladu, poriadne dôležitá.

Veľká prestávka? Dobrú chuť!

Chlieb namazaný syrokrémom, na ktorý sa vždy lepil rozmočený obrúsok? Krásne krabičky z našej ponuky ponúkajú našťastie oveľa viac možností, čo za dobroty pripraviť deťom do školy. Rozmery roztomilej krabičky s líštičkou od sass & belle sú perfektné napríklad na domáci sendvič, müsli, ovocný šalát, drobnú sladkosť či mix orieškov. A to, že cez prestávku vyčarí úsmev na perách, je istota!

Krabička na desiatu
Roztomilá krabička na desiatu Fox

Píšte si, bude sa skúšať!

Nudné červeno-biele zošity so zažltnutými papierom, aké si pamätáme z detstva, už dávno neletia. Väčšia radosť deťom urobíte krásnym farebným zošitom s geometrickými tvarmi, so štýlovými bodkami alebo roztomilým obrázkom.

Papierový zošit
Veselý zošit GEO

Vodovky, temperky, paleta, štetce, skicár, plášť…

Výtvarným pomôckam bude dobre v parádnom kufríku s roztomilým obrázkom. A keď sa kufrík zafúľa od špinavých detských ručičiek? Bez problému, vďaka umývateľnému povrchu si s tým poradí obyčajná navlhčená utierka!

Boja sa vaše deti tmy a nechcú zaspávať samé? Veď čo keby sa zjavili strašidlá! S kufríkom od A Little Lovely Company sa strašidiel už báť nebudú – tento roztomilý duch bude skvelý kamarát.

Kufrík pre deti
Roztomilý detský kufrík Ghost

Aby sa pastelky nepolámali

Roztomilá panda alebo líštička od sass & belle sa postarajú, aby sa ceruzky a pastelky nepolámali a boli prehľadne po ruke. Uvidíte, že sa deti budú hneď do školy pripravovať radšej.

A taký peračník s veselým jednorožcom, dúhou a sladkými obláčikmi? Nebojte sa zaobstarať si ho aj pre vás – či už na ceruzky, riasenku a korektor alebo napríklad kľúče. V dámskej kabelke síce bude pôsobiť srandovne, ale nedá sa nič robiť – aj my dospelí v živote potrebujeme viac dúhy a jednorožcov!

 

Peračník na ceruzky
Peračníky na písacie potreby

Mramor, mramor, mramor

Hoci by mnohí nás dospelých bez problému siahli aj po roztomilom panda peračníku, je tu motív, ktorý zaujme oveľa viac! Jedným z najobľúbenejších trendov poslednej doby z oblasti dizajnu je totiž bezpochyby vzor mramoru. Mramorové peračníky, obaly na telefón, ciferníky hodiniek, konferenčné stolíky, podnosy, hrnčeky… skrátka všetko v podobe luxusného kameňa. Ak ste mramorovému šialenstvu prepadli tak, ako my, marble zošitom, obalom na notebook či iPad a peračníkom na písacie potreby od značky Woouf! budete len ťažko odolávať.

marble obal na iPad
Obal na iPad s mramorovým vzorom

Aj vy sa už tešíte na začiatok školského roka? 🙂

Krásny zvyšok prázdnin a pohodový návrat ku školským či pracovným povinnostiam praje

Markéta & Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!