Spolu s jarou prichádza nielen teplejšie počasie a zelenajúce sa stromy, ale tiež svieža dávka inšpirácie a predovšetkým – novinky z autorskej kolekcie Bella Rose. Ďalší z našich nápadov sa nám podarilo pretvoriť na realitu, a tak sa spolu s vami môžeme radovať z ďalších kúskov, ktoré pomôžu vykúzliť tú najkrajšiu atmosféru v našich domovoch.

Poďte s nami preskúmať všetky novinky z radu hrnčekov so zlatou linkou, pohárov na víno a roztomilých washi pások. Zamilujete si ich nielen pre ich úprimné nápisy a originálny dizajn, ale tiež pre samozrejmosť, s akou ich budete radi používať deň čo deň.

hrnek se zlatým okrajem
Niekedy stačí malý krok na to, aby ste sa vydali na veľké dobrodružstvo!

Hrnčeky so zlatým okrajom a novými nápismi

Že vás zatiaľ naše autorské porcelánové hrnčeky nechali chladnými? Pridali sme niekoľko ďalších českých aj slovenských nápisov, z ktorých si určite vyberiete ten najvýstižnejší. Hrnčeky v sekunde vykúzlia úsmev na tvári a zdvihnú náladu v akejkoľvek situácii, od upršaného rána až po popoludnie plné upratovania.

Nízke hrnčeky so zlatou linkou sú vyrobené v Česku, ich kvalita a precízne prevedenie je preto samozrejmosťou. Ich tvar padne tak akurát do rúk, ktoré zrána zahreje teplým čajom alebo popoludní horúcou kávou. Aj tentokrát sme spojili sily s nadanými českými tvorcami, ako napríklad kaligrafkou Zuzkou Bártíkovou alias Flatwhite lettering, z ktorej pera pochádza napríklad nápis s hviezdičkami Choď za svojim snom.

hrneček s nápisem

hrneček pro páry
Niektoré hrnčeky naviac zdobí malé srdiečko vnútri. Nahliadnite!

Hrnček pre mamičku aj otecka

Tentokrát si z našich nápisov vyberú nielen milovníci hygge atmosféry, ale tiež tí, ktorí hľadajú darček pre mamičku aj otecka. A pokiaľ potrebujete tu a tam pripomenúť, že upratovanie počká, alebo že je ten správny čas dať si pauzu, svojho favorita medzi porcelánovými hrnčekmi rozhodne nájdete.

hrnek se zlatou linkou

hrnek se slovenským nápisem

Poháre na víno, ktoré vám naordinujú pauzu

Po náročnom pracovnom dni, veľkom jarnom upratovaní alebo písaní úloh s deťmi si zaslúžite jediné: pohár dobrého vína a dlhú pauzu! Nalejte si svoje obľúbené víno do autorského pohára z našej kolekcie a pripomeňte si, že oddych je rovnako dôležitý, ako plnenie povinností.

Poháre na víno budú tiež krásnou pozornosťou pre každú mamičku, kamarátku, sestru alebo manželku, ktoré pripomenú, že je čas vydýchnuť, a naviac budú krásnym kúskom do kuchyne.

skleničky na víno s nápisem

Narodeniny, svadba aj výročie. Zabaľte darčeky do Bella Rose papiera!

Vieme, že spoločné okamihy s rodinou a priateľmi sú v živote dôležité. Obzvlášť, pokiaľ sa stretnete pri príležitosti dôležitých udalostí, oslavách úspechov alebo napríklad oslave narodenín. Užite si tieto chvíle naplno a urobte svojim blízkym radosť malou pozornosťou, ktorá vykúzli úsmev už pri samotnom rozbaľovaní. Stačí použiť baliaci papier so vzorom eukalyptu, ktorý vznikol v hlavách tímu Bella Rose.

Vzor eukalyptu je krásne jemný a elegantný, bude sa preto hodiť pre akéhokoľvek oslávenca aj rozmanité príležitosti. Či už potrebujete zabaliť svadobný dar alebo pozornosť ku Dňu matiek, kriedový baliaci papier bude vždy správnou voľbou.

balicí papír s eukalyptem

Papierové washi pásky s autorskými motívmi

Patríte medzi kreatívcov, ktorí prepadli kúzlu priesvitných papierových pások, ktoré je možné opakovane nalepovať a trhať bez pomoci nožničiek? Potom pre vás máme skvelú správu. V novej kolekcii Bella Rose totiž nájdete hneď 9 nových autorských motívov, ktoré sme pre vás vybrali tak, aby ste ich mohli využiť pri rôznych príležitostiach: od balenia darčekov až po zdobenie diára.

Aj v prípade washi pások sme vsadili na české ručičky a využili talent výtvarníčky MyynyMankai Paper, ktorá pre nás namaľovala niekoľko roztomilých vzorov, s ktorými si môžete ozdobiť, čokoľvek vás napadne. Páska Hygge bude ideálna pre všetkých milovníkov krásnej atmosféry, zatiaľ čo roztomilé balóniky vnesú sviatočného ducha do každého narodeninového priania.

autorské washi pásky
Roztomilé washi pásky z kolekcie Bella Rose, ktoré ozdobia diár aj darčeky.

washi pásky

Veríme, že si naše novinky zamilujete rovnako ako my, a že vám pomôžu doma navodiť tú správnu pohodovú atmosféru. Nakoniec, na to boli stvorené!

Pohodové jarné dni a šálku dobrej kávy vždy po ruke vám praje
Michaela a Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!