Prázdniny sú v plnom prúde a na lete samozrejme patrí aj čím ďalej obľúbenejšie grilovanie. Pripravili sme pre Vás novinku korenie a sušené bylinky od nemeckej značky Tafelgut. Rovnako ako čisto prírodné čaje tejto značky ani zmesi korenín neobsahujú žiadne ochucovadlá a umelé prísady. Nádherné plechové dózičky sa navyše stanú veľmi peknou dekoráciou každej kuchyne.

doz

 

Korenie a bylinky samozrejme využijete nielen pri grilovaní, ale aj napríklad do zeleninových šalátov, na cestoviny alebo dipy.

Máte radi hamburgery, ale tie kupované plné dochucovadiel Vás vôbec nelákajú? Pripravte si šťavnatý hamburger pekne doma na grile. Kvalitné mleté ​​mäso ochuťte výbornou zmesou korenia na steaky a burgery. Originálna kombinácia chilli, kávypapriky vás zaručene milo prekvapí. Teraz už stačí len rozkrojiť sezamovú hrčku a mäso doplniť Vašou obľúbenou zeleninou, prípadne nejakým dressingom.
burger

 

Dokážete si predstaviť rebierka alebo úžasný hovädzí steak marinovaný v zmesi papriky, čokolády a chilli? Táto jedinečná zmes korenia zaútočí na Vaše chuťové bunky!


choco

 

Myslíme samozrejme tiež na milovníkov hydinového, bravčovéhojahňacieho mäsa. Jedinečné kombinácie korenia Vás určite dostanú.

pork


Pri grilovaní by tiež nemala chýbať lahôdka v podobe bylinkového masla. Využijete ho na grilované mäso alebo chrumkavú opečenú bagetku.


butter

 

Chystáte sa pripraviť ľahkú letnú večeru v talianskom štýle? S tým Vám hravo pomôže sušená zmes na pesto s divokým cesnakom a mätou. Svieže pesto báječne doplní cestoviny alebo šalát.


pesto

 


V kuchyni sa bude hodiť aj bylinková zmes do šalátov. Ľahko s ňou dochutíte grilovanú zeleninu, pripravíte lahodný dip k mäsu a v kombinácii s octom a olejom (najlepšie olivovým) získate neprekonateľnú šalátovú zálievku.

salat

Vďaka koreniu a sušeným bylinkám Tafelgut sa stanete majstrami grilovania a očaríte každú Vašu návštevu.
Teraz už zostáva popriať DOBRÚ CHUŤ!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!